Sky Dancer Premium Hileli MOD APK [v4.2.9]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Sky Dancer Premium Hileli MOD APK [v4.2.9] 1 Sky Dancer Premium Hileli MOD APK [v4.2.9] 2 Sky Dancer Premium Hileli MOD APK [v4.2.9] 3 Sky Dancer Premium Hileli MOD APK [v4.2.9] 4 Sky Dancer Premium Hileli MOD APK [v4.2.9] 5 Sky Dancer Premium Hileli MOD APK [v4.2.9] 6

Sky Dancer Premium Hileli MOD APK [4.2.9] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Tehlikeli kayalık dağların bir kombinasyonu ile geniş bir alan açar; atlayışlarınız için iniş noktaları olarak birçok kısa yol inşa edilmiştir.


Sky Dancer Premium 4.2.9 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ücretsiz yükseltme hilesi
Sky Dancer Premium, tehlikeli kayalık dağların bir kombinasyonu ile geniş bir alan açar; atlayışlarınız için iniş noktaları olarak birçok kısa yol inşa edilmiştir. Bu kampanyada belirlenen görev, maceranın zirvesini fethetmeye çalışan bir maceracının görevini yerine getirmektir. Eğlence başladığında size daha fazla seviye ve teklif gönderilecektir. Çok para kazanın ve skor tablolarında yükselin!


Sky Dancer Premium v4.2.9 MOD APK


Sky Dancer Premium'un zorluğunu artırmak için çok sayıda farklı türde engel oluşturuldu. Oyuncular kayalık dağlar, görüşü engelleyen çalılar ve hatta yollar gibi tehlikelerle yüzleşmek zorunda kalacaklar. Bazen kendinizi havaya atmak zorunda kalacaksınız ve inecek yer bulması uzun zaman alacak. Bir adım atmanız için yeterli olan küçük taş, daha inanılmaz zorlukta bir meydan okuma olacaktır. Bu devasa dünyada bitiş çizgisine ulaşmak için onları yenmelisin!


Sky Dancer Premium Para Hilesi


Sky Dancer Premium'un endişeleriyle karşı karşıya kalan oyuncuların en iyi hazırlığa sahip olmaları gerekiyor. En gerekli ekipman beceridir. Yaklaşan tehlikeler için yolu, hareket yönünü ve yargıyı bilmeniz gerekir. Parçaların bazılarında bozuk para var ve mağazayı ziyaret etmek için daha fazla şans için koşarak onları toplayın. Koşma, zıplama ve zıplama gibi aktiviteler hızlı ve esnek bir şekilde gerçekleşecektir. Bu korkunun üstesinden gelmek için oyuncuların belirli beceriler edinmesi gerekir.


Sky Dancer Premium Yükseltme Hilesi


Sahnede profesyonel bir dansçı gibi davranarak yönünüzü ve hızınızı ayarlamak için dokunmatik kontrol tuşundan geçeceksiniz. Bazı yolların çalışması gerekir; lütfen elinizin konumunu joystick üzerinde tutun. Diğer bazı pozisyonlar, karakterin bu zorluğun üstesinden gelebilmesi için pop ve zıplamanızı, art arda tıklamanızı gerektirir. Çalıların arasında uçtuktan sonra inişinizi bulmanız için daha fazla içerik gerekecek. Yanındaki dev kayalardan kaçınmayı unutmayın!


Sky Dancer Premium Hile Apk


Gruba katılan herkes için en iyi deneyimi hedefleyen Sky Dancer Premium, grafik destekli göz alıcı bir alan yaratmıştır. Dağların heybetine, yarıkların derinliğine ve gökyüzünde usul usul süzülen bulutlara şahit olacaksınız. Gerçek hissettirmek için 3D animasyona farklı ses klipleri eklenir. Oyunda neler olduğunu açıklamak için anahtar kelime son derece canlı.


Sky Dancer Premium Apk indir


Oyuncular, posta kutusunda, ödülü almak için herhangi bir aktivite yapmalarını gerektiren farklı görevler alacaklar. Her turdaki puanlarınız toplanacak ve skor tablolarında başarı puanları olarak hesaplanacaktır. Hedefi tamamladığınızda sistemden özel hediyelerle terfi edecek ve sertifikalandırılacaksınız. Maç başlamadan önce deneyimi geliştirmenize ve farklı seçeneklere sahip olmanıza yardımcı olacak birçok avantaj sağlanmıştır.


Sky Dancer Premium Apk Son Sürüm


Sky Dancer Premium, oyunculara birçok zorluk sunarak onları tehlikeli yarışları tamamlamak için motive ediyor. Havadaki her adımı, zıplamayı ve taklaları kontrol etmek için belirli becerilere ihtiyacınız var. Başarı lider panosu, çabalarınızı her gün takdir etmeye devam ediyor. Tehlikeli pistin şampiyonunu birçok çekici ödül bekliyor. Sistemin sunduğu meydan okumaya hazır mısınız? Her deneyimden sonra bir inceleme bırakmayı unutmayın!


Sky Dancer Premium indir (MOD, Ücretsiz Yükseltme hilesi)


Bir önceki android oyun Paintball Atış oyunu 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar