Grow Castle Para Hileli MOD APK [v1.37.16]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Grow Castle Para Hileli MOD APK [v1.37.16] 1 Grow Castle Para Hileli MOD APK [v1.37.16] 2 Grow Castle Para Hileli MOD APK [v1.37.16] 3 Grow Castle Para Hileli MOD APK [v1.37.16] 4 Grow Castle Para Hileli MOD APK [v1.37.16] 5 Grow Castle Para Hileli MOD APK [v1.37.16] 6

Grow Castle Para Hileli MOD APK [1.37.16] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. En güçlü savunmayı inşa etmeye çalışın.


Grow Castle 1.37.16 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi. Harcadıkça artar.
  2. Sınırsız elmas hilesi. Harcadıkça artar.
  3. Beceri puanı hilesi
  4. Hızlı seviye artışı
  5. Otomatik savaş kilidi açıldı.

Grow Castle v1.37.16 MOD APK


Savunma oyunları, oyuncuların sayısız canavar dalgasıyla savaşmak için sürekli olarak kalelerini geliştirdikleri eğlenceli ve taktik bir türdür. Ve Grow Castle da bu türden bir oyundur, ancak basit grafikler ve kullanıcı dostu bir oynanışa sahiptir. Bu oyunda, oyuncular canavar ordusuna karşı güçlü savunma hatları inşa etmek zorunda kalacaklar. Onlara eşlik eden, oyuncunun savunmasını optimize etmek için Boşta mekanizmasıyla sonsuz bir yükseltme sistemi olacak. Savaş ilerledikçe, yeni birimler ortaya çıkacak, güçlü canavarlar yaratılacak, oyuncu için daha da objektif olacak. Savunma taktiklerinize güveniyorsanız, bu oyun değerli bir deneyim olacaktır.


Grow Castle 1.37.16 Para Hile Apk


Grow Castle'ın oynanışı, oyuncuların en güçlü savunmayı inşa etmek için mevcut kaynakları kullanması gereken mükemmel bir savunma ve strateji kombinasyonudur. Bununla birlikte, savunmayı sonsuz kılmak yerine, oyuncunun yolculuğu birçok zorluğa, hatta oyuncuların keyif alabileceği birçok özel etkinliğe bölünecek. Her oyun modu kendi verilerine sahip olacak ve oyuncunun ilerlemesini her zaman, her yerde oyunun keyfini çıkarmak için otomatik olarak kaydedecek. Oyun ayrıca oyuncuları, çeşitli savaş birimleri ve teknolojileriyle birçok farklı kategoriye ayrılmış devasa bir yükseltme sistemine tanıtacak. Tabii ki, düşman oyuncunun seviyesine göre otomatik olarak yükselir ve en önemli faktör yine de oyuncunun stratejisidir.


Grow Castle 1.37.16 Elmas Hile Apk


Bu oyunun savunma mekanizması basittir ve üç ana alandan oluşur: öncü, duvar ve arka. Her alan belirli bir savunma türü inşa etmek için uygundur, ancak savaş alanının yol kenarları boyunca özel güçlere sahip aletler veya kuleler inşa etmek için kullanılır. Arka, okçuları toplayacak ve ön cepheye sayısız okla sürekli destek sağlayacak. Duvarda büyük güçle kahramanlar içindir ve geniş alanlardan oluşan bir orduyu destekleyebilir. Ve oyuncular, savunmanın sürekli artmasına izin veren yükseltilmiş bir sistemle desteklenecek ve oyuncu daha fazla düşmanla karşılaşabilir.


Grow Castle 1.37.16 Puan Hile Apk


Savunurken oyuncular, dev veya güçlü düşmanlarla yüzleşmek için mükemmel zamanlamayı bilmelidir. Oyuncular savaşmak için minyonlar oluşturmak, beceri kullanımı ve hedefleri belirlemek gibi birçok aktif işlevi kullanabilirler. Her işlevin soğuması biraz zaman alacaktır; minyonlar bile bir süre sonra otomatik olarak ortadan kaybolacak. Her işlevin kendine özgü bir özelliği vardır ve yükseltme sistemi ve kahramanlar gibi oyunun birçok unsurundan etkilenirler.


Grow Castle 1.37.16 Level Hile Apk


İnsan savunması, oyuncunun kalesine bağlıdır, bu nedenle saldırgan canavarlarla yüzleşmek için en güçlü savunmalarını inşa etmeleri gerekir. “Grow Castle”, oyunculara yükseltilmiş ve çeşitlendirilmiş sonsuz bir sistem sunacak, çünkü diğer birçok alanı içerdiği için oyuncuların oyundan keyif alması için. Oyuncular canavarları her yendiklerinde para alırlar ve onları duvarlardaki okçuları, birlikleri ve kahramanları yükseltmek için kullanabilirler. Her yükseltme işlevi yeni şeylerin kilidini açar ve oyuncular her birimin miktarını ve kalitesini yeni bir seviyeye geliştirebilir. Yükseltme sistemi ayrıca ordunun genel becerilerini de etkiler ve oyuncu, belirli bir seviyeye ulaşırsa tüm duvarları geliştirebilir.


Grow Castle Son Sürüm Apk indir


Grow Castle, oyunculara dünyadaki diğer oyuncularla rahatlamaları için birçok eğlenceli aktivite sunacak. Özel etkinlikler ve zorluklar, oyunculara savunma birimleri ve güçlü kahramanlar gibi ilginç ödüller verecektir. Ancak seviyeleri ayrı ayrı tasarlanmıştır ve oyuncunun yeni savunmalar oluşturmak ve yeni düşmanlarla savaşmak için mevcut kaynakları kullanması gerekir. Oyuncunun başarıları kaydedilir ve hatta dünya ile onurlandırılır. Tabii ki, özel etkinlikler ve zorluklar sonsuzdur ve oyuncular kendi savunma becerileriyle ne kadar ileri gittikleri konusunda kendilerine meydan okuyabilirler.


Grow castle - Tower Defense APK


Her 5 zorluk, oyuncunun yolculuğunda bir Boss sınıfı yaratık olarak görünecek; son derece kalıcı bir güce ve savunmaya sahiptirler ve sürekli olarak daha küçük canavarlar üretirler. Oyuncular, üslere ve patronlara saldırmak için bir tür minyon kontrolü olan ilerleme işlevini kullanabilecekler. Ancak, oyun kullanım alanını sınırlayacağı ve patron her zaman saldırı menzilinin dışında olacağı için yetenek etkinleştirilmez. Bu nedenle, oyuncunun yol boyunca herhangi bir düşmanı alt etmek için minyonların gücünü iyileştirmesi gerekecektir.


Grow Castle Taktik 


Grow Castle, oldukça eğlenceli oyunlardan biri olarak kabul edilir ve oyuncuların eğlenmesi için birçok öğenin mükemmel bir kombinasyonudur. Savunma taktiğine meydan okumak istiyorsan, bu oyun yeni bir deneyim olacak. Ayrıca, yükseltme ve savunma sürecinde size birçok sürpriz sunarak bu oyunla her zaman en şiddetli savaşları yaşamanızı sağlar.


Grow Castle indir (MOD, Para Hilesi / Elmas Hilesi / Otomatik Savaş)


Bir önceki android oyun Stickman Master APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar