Hashiriya Drifter Para Hileli MOD APK [v2.3.3]

Puan: 4.33 (Oylar: 6)
Hashiriya Drifter Para Hileli MOD APK [v2.3.3] 1 Hashiriya Drifter Para Hileli MOD APK [v2.3.3] 2 Hashiriya Drifter Para Hileli MOD APK [v2.3.3] 3 Hashiriya Drifter Para Hileli MOD APK [v2.3.3] 4 Hashiriya Drifter Para Hileli MOD APK [v2.3.3] 5 Hashiriya Drifter Para Hileli MOD APK [v2.3.3] 6

Hashiriya Drifter Para Hileli MOD APK [2.3.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Japonların en ünlü Drift oyunu, bu diğerlerine benzemiyor.


Hashiriya Drifter 2.3.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Yedek parça satın alırken para artar;
  2. Tüm stiller açıktır;
  3. Evo IX Tokyo Drift'i almak için 100.000 jeton almaya çalışın;
  4. RX-7 Veilside arabasını almak için 175.000 jeton almaya çalışın.

Her zaman pek çok favori oyuncuyu çeken yarış oyunları, bu çok uzun zaman önce oldu. Bir yarışta, ister gerçekte ister oyunda olsun, yarışı önemli ölçüde etkileyen faktörlerden biri Drift'tir. Bu teknik, binicilerin rakiplerini alt etmek için kullanmaları için kritik olabilir. Ancak piyasada çok fazla oyun yok; bunlarda sürüklenme, yarışın küçük bir unsurudur. Ancak bugün oyunculara, oyuncuların deneyimlemesi için drift'e özel olarak yatırım yapılan bir oyun, Hashiriya Drifter sitemizde yer veriyoruz. Bu oyun öncelikle drift için yapıldı, bu yüzden muhtemelen tamamlamak diğer oyunlardan daha zor olacak.


Hashiriya Drifter v2.3.3 MOD APK


Japonya, üreticiye bu oyunu başlatması için ilham veren yeraltı dünyasında düzenli yarışların yapıldığı bir yerdir. Oyuncu oyuna gelirken Japonya'nın güzelliğine tanıklık edecek, ancak gerçeklikten farklı bir perspektiften, oyuncuların hissetmesi için çok yeni bir şey. Japonya'yı düşündüğünüzde, sadece yüzeyselliğini görürsünüz, ama gizli olanı görmezsiniz. Oyuncular yeraltı dünyasına gelmek ve burada yarışmak istiyorsa, bu oyun deneyimlemek için mükemmel bir seçimdir.


Hashiriya Drifter Para Hilesi


Daha önce de belirtildiği gibi, bu oyun sadece drift odaklı olan diğer oyunlardan farklıdır. Oyuncular drift yaptıklarında, birçok farklı şey için kullanmak üzere çok fazla para ve puan alacaklar. Oyuncu diğer rakiplerle bir maça katılırsa, oyuncunun kazanmak için kullandığı maç sürüklenir. Maç belli bir süre içinde gerçekleşecek ve süre bittiğinde en çok drift yapan kişi galip olacak. Oyuncular, kazanan olmak için diğer birçok oyuncuyla rekabet etmeye devam edecek, böylece oyunun rekabet gücü kaybolmayacak.


Hashiriya drifter 1 racing mod APK


Bir yarışa başlamadan önce oyuncunun ihtiyacı olan şey yarış arabalarıdır, araba yoksa yarışmak imkansızdır. Başlangıçta, oyuncuya bir araba satın alması için oyun parası verilecektir, ancak bu yalnızca tipik bir arabadır. Oyunda ayrıca drift yapmak için tasarlanmış birçok farklı süper araba var ve yeterli para varsa, oyuncu bunların kilidini açabilir. Bu yüzden oyuncuların para kazanmak için çok çabalamaları ve bunu araba satın almak için kullanmaları gerekiyor. Kaliteli arabalar, oyuncuların yarış lideri olabilmeleri için vazgeçilmez bir unsur olacaktır.


Hashiriya Drifter hile Apk


Bir yarış oyununda araba yükseltme sistemi yoksa, bu bir kusurdur. Bu oyun, oyuncuların görünümünü yükseltmek ve özelleştirmek için 100'den fazla farklı parça içeren devasa bir yükseltme sistemine sahiptir. Oyuncular, arabanızı en çok okunan hale getirmek için bir aracın herhangi bir parçasını özgürce özelleştirebilir ve yükseltebilir. Aracın yükseltilmesi, oyuncunun arabasını daha kolay kazanması için daha güçlü hale getirecektir.


Hashiriya Drifter İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Önceki android oyun olan This War of Mine APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 6 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar