PAKO - Car Chase Simulator Para Hileli MOD APK [v1.0.8]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
PAKO - Car Chase Simulator Para Hileli MOD APK [v1.0.8] 1 PAKO - Car Chase Simulator Para Hileli MOD APK [v1.0.8] 2 PAKO - Car Chase Simulator Para Hileli MOD APK [v1.0.8] 3 PAKO - Car Chase Simulator Para Hileli MOD APK [v1.0.8] 4 PAKO - Car Chase Simulator Para Hileli MOD APK [v1.0.8] 5 PAKO - Car Chase Simulator Para Hileli MOD APK [v1.0.8] 6

PAKO - Car Chase Simulator Para Hileli MOD APK [1.0.8] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. PAKO, yüksek puanlı bir araba kovalamaca avıdır.


PAKO - Car Chase Simulator 1.0.8 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
PAKO – Car Chase Simulator'da şiddetli bir araba yarışı sürüyor. Hız tutkunları bu oyunun cazibesini kesinlikle göz ardı edemezler. Hem görevler hem de oynanış açısından tutarlı bir şekilde en basit araba yarışlarından biri olarak derecelendirildi. Polis kuşatmasından kaçan profesyonel bir yarışçıya dönüşme fırsatınız var. Yol boyunca engelleri aşmaya çalışırken olabildiğince hızlı koş.


PAKO - Car Chase Simulator v1.0.8 MOD APK


Bu sanal dünyada yarışmaya yeni başlayan oyuncular için oldukça uygun bir oyundur. Çalışma mekanizması basit olduğu için yolculuk sırasında sadece iki kontrol butonunu kullanmanız yeterlidir. Oyun, daha az engelle pistte hızı sürekli olarak artırmanıza izin veriyor. Daha zorlu sürüşler için hızı biraz artırabilir ve gerektiğinde fren yapabilirsiniz. Bıçaklanmadan kolayca üstesinden gelmek için durumları sakince ele alın.


PAKO - Car Chase Simulator Para Hilesi


Oyuncuların oyunun çalışma mekanizmasına yavaş yavaş alışması için basit seviyelerin yanı sıra. PAKO - Car Chase Simulator, Pakocalypse talep eden son derece profesyonel oyuncular için özel olarak süper zor bir mod ekler. Yarış deneyiminize güveniyorsanız, adım atmaya hazır olun! Yolunuza çıkan engeller meteorlar, zombiler ve hatta tanklardır. Her şey sizi savaş sahnesinin kaotik hale gelmesine neden olan bir ana itebilir.


PAKO - Car Chase Simulator Araba Hilesi


Bu engellerle savaşmak için size silah ve mühimmat verilir. Aralarından geçen mermilerle düşmanlara atış becerilerinizi gösterin. Oyun size Shrink, Plasma, Poison vb. gibi kendi işlevlerine sahip birçok farklı mermi türü sunar. Hayatınızı mümkün olduğunca uzatmayı hedefleyin, bu da arkadaşınızı ne pahasına olursa olsun korumanız gerektiği anlamına gelir - yakın yarış polis saldırısından araba.


PAKO - Car Chase Simulator Hile apk


PAKO, tek oyunculu modun yanı sıra diğer normal yarış oyunları gibi 2 ila 4 kişilik çok oyunculu modu da destekler. Rejimle eş zamanlı olarak ana ekran, katılımcı sayısına göre 2 ila 4 küçük ekrana eşit olarak bölünür. Bu, oyuncuların takım arkadaşlarını gözlemlemelerini her zamankinden daha kolay hale getiriyor. Bu mod ile sadece bu değil, aynı zamanda birçok farklı seçeneği de özelleştirebilirsiniz. Güç ve polisi kullanma ya da kullanmama seçenekleri olarak öne çıkarlar.


PAKO - Car Chase Simulator apk indir


Parkurun arazisine bağlı olarak birçok farklı türde yarış arabası kullanabilirsiniz. Tecrübe ve yarış bilgisi bu konuda size çok yardımcı olacaktır. Diğer birçok yarış oyunu gibi, yarış yerleri de dağlıklardan ovalara kadar birçok farklı arazi türü ile inanılmaz derecede çeşitlidir. Ancak PAKO'nun birçok sıra dışı yarış pisti olduğu için bu sizi kesinlikle şaşırtacak. Tipik olarak Alışveriş Merkezi, Mezarlık, hatta Ay.


PAKO Son Sürüm apk indir


PAKO, on dinlenme modu ile birlikte beş zorlu seviye ile sizi kesinlikle yarı yolda bırakmayacak. Ayrıca, oyuncuların güçlerini yükseltmelerine izin veren 30'dan fazla kez. Kazandığınız yarışlarda faydalı oluyorsunuz, örneğin Drone'lar, bir çok arabanın hareket ettiği bir alanı yok eden küreler vb. Dünyanın en iyi yarışçısı olma tutkunuzun hızla gerçekleşmesine yardımcı oluyor.


PAKO - Car Chase Simulator indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Tennis World Open 2021 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar