Hitman Sniper Para Hileli MOD APK [v1.7.276729]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Hitman Sniper Para Hileli MOD APK [v1.7.276729] 1 Hitman Sniper Para Hileli MOD APK [v1.7.276729] 2 Hitman Sniper Para Hileli MOD APK [v1.7.276729] 3 Hitman Sniper Para Hileli MOD APK [v1.7.276729] 4 Hitman Sniper Para Hileli MOD APK [v1.7.276729] 5

Hitman Sniper Para Hileli MOD APK [1.7.276729] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Her oyun modunun farklı görevleri vardır, ancak eğlenceleri veya rastgele öğeleri, oyuncuya işleri daha canlı hale getirmek veya genişletmek için pek çok yenilik sağlar.


Hitman Sniper 1.7.276729 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Para harcandıkça artar!

Keskin nişancı suikastçılarının işleri ve görevleri her zaman streslidir ve çeşitli ortamlarda çok fazla beceri veya dayanıklılık gerektirir. Bu duyguyu yaşamak istiyorsanız, Square Enix'in mobil platformdaki Hitman Sniper'ı mükemmel bir seçimdir. Diğer platformlarda aynı ismin orijinal versiyonuna dayanan bir oyundur. Yine de, deneyimi ve oynanışı çok daha iyileştirildi ve oyunculara profesyonel bir keskin nişancı olurken en canlandırıcı hissi vaat ediyor.


Hitman Sniper v1.7.276729 MOD APK


Hitman Sniper, ünlü bir karakter ve suikastçı olan Ajan 47'nin yanı sıra tonlarca modern ekipman ve her durumda mükemmel suikast yapma becerisine sahip olacak. Ancak bu oyunda tüm görevler sabit atış tarzında yapılır, bu da oyuncuların bir suikastçının gerçek baskısını hissetmeleri için mükemmel bir seçimdir. 


Hitman Sniper APK -- PARA hilesi


Bu nedenle, bu oyundaki ana silahlar keskin nişancı tüfekleridir, ancak her birinin oyuncuların yararlanabileceği veya birçok farklı görevde yararlanabileceği sürprizleri vardır. Dahası, oyun basittir, ancak yalnızca büyük bir harita kullanılır ve en büyük fark, yaratıcı veya çeşitli görevlerdir ve oyuncunun her mücadelede maksimum puanı alması gerekir.


Hitman Sniper Altın Hilesi


Oyunda öne çıkan şey, oyuncunun hedeflere suikast düzenlemek ve görevleri mükemmel bir şekilde ilerletmek için birçok olasılığı kullanmasına izin veren sürükleyici ve gerçekçi bir ortamdır. Haritanın etrafındaki ortam ve arazi, oyuncunun en iyi arkadaşı ve avantajıdır, çünkü mermilerin gücünü bir cesedi parçalamak, yok etmek, ortadan kaldırmak ve saklamak için kullanabilirler. 


Hitman Sniper Elmas Hilesi


Sadece bu da değil, oyuncular daha fazla puan almak için hedefin dikkatini dağıtabilir ve "kaza" ölümleri yaratabilir. Her konumdaki her şey, oyunculara yüksek değerli hedefleri ortadan kaldırmak için sayısız fırsat araştırırken veya yaratırken düşmanlarla oynamak için her zaman yeni fikirler verir.


Hitman Sniper apk hilesiz


Oyuncuların daha iyi performans göstermelerine veya hedefleri hızla yok etmelerine yardımcı olmak için profesyonel bir nişancının birçok özel becerisi Hitman Sniper'a da getirilecek. Kullanıcıların duvarların arkasına gizlenmiş hedefleri ortadan kaldırması veya zamanı önemli ölçüde yavaşlatması için modern cihazlar bile var. 


Hitman Suikastçi APK hile son sürüm


Bununla birlikte, beceriler kalıcıdır, ancak oyun boyunca önemli bir etkiye sahiptirler ve her şey, her silahla donatılan ekstra yeteneklere bağlıdır. Aksine, duvar patlaması veya hızlı yeniden yükleme gibi birçok özel mekanik eklenerek, oyuncunun her küçük eylemde profesyonel bir suikastçı olmasına izin verilir.


Hitman Sniper Apk Oyun indir Club


Silahların çeşitliliği, özellikle keskin nişancı tüfekleri, oyuncuların keşfetmesi ve tam olarak kullanması için en önemli ve mükemmel mekanizmadır. Ancak, oyuncuların bireysel parçaları almak için tüm kriterleri karşılarken görevleri mükemmel bir şekilde tamamlamaları gerekir. 


Hitman Sniper Apk Hile


Ayrıca, oyuncuların yalnızca yeterli parça topladıklarında zanaat yapmaları gerektiğinde tasarruf etmeleri için mükemmel bir mekanizmadır. Her birimin farkı hasarı, cephane kapasitesi ve benzersiz yetenekleridir ve oyunculara ana hedefleri yok ederken birçok farklı fikir ve taktik verir. Ayrıca oyuncular, önceki faktörler ve daha fazlası dahil olmak üzere performanslarını artırmak için her bir silahı yükseltebilir.


Hitman Sniper Apk indir


Hitman Sniper sadece çevreye veya görevlere odaklanmakla kalmayacak, aynı zamanda oyuncuların rahatlaması veya özel ödüller toplaması için daha fazla oyun modu sunacak. Her oyun modunun farklı görevleri vardır, ancak eğlenceleri veya rastgele öğeleri, oyuncuya işleri daha canlı hale getirmek veya genişletmek için pek çok yenilik sağlar. Oyuncular burada durmadan özel modlarda diğer oyunculara meydan okuyabilir ve böylece inandıkları tüm yetenekler veya silahlarla maksimum puanlar elde edebilirler.


Hitman Sniper Apk Son Sürüm


Square Enix, birçok oyundaki işleme yetenekleriyle her zaman ünlü olmuştur ve bu küçük oyunda oyuncuları hayal kırıklığına uğratmaz. Ortamlar ve haritalardaki her şey gerçekçi bir şekilde inşa edilmiştir ve hepsi, oyuncu deneyimini bir sonraki seviyeye taşımak için gerçekçi fizik özelliklerine sahiptir. 


Hitman Sniper Apk android oyun club


Bununla birlikte, görseller ve grafiklerle ilgili her şey sorunsuz ve mükemmel bir şekilde optimize edilmiştir, orta sınıf veya daha düşük yapılandırmaya sahip cihazlarda çalıştırılması kolaydır. Tabii ki, oyuncular arkalarına yaslanıp derin bir gecenin altında tüm güzel, gösterişli, lüks ve muhteşem manzaraların tadını çıkarabilirler.


Hitman Sniper indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Path of Immortals APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar