Path of Immortals Mega Hileli MOD APK [v1.8.2.8]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Path of Immortals Mega Hileli MOD APK [v1.8.2.8] 1 Path of Immortals Mega Hileli MOD APK [v1.8.2.8] 2 Path of Immortals Mega Hileli MOD APK [v1.8.2.8] 3 Path of Immortals Mega Hileli MOD APK [v1.8.2.8] 4 Path of Immortals Mega Hileli MOD APK [v1.8.2.8] 5 Path of Immortals Mega Hileli MOD APK [v1.8.2.8] 6 Path of Immortals Mega Hileli MOD APK [v1.8.2.8] 7

Path of Immortals Mega Hileli MOD APK [1.8.2.8] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Vahşi kahramanların kontrolünü elinize alın, sonsuz korkunç savaşlarda onlara katılın, gücünüzü geliştirmek için yükseltin ve dinlenin.


Path of Immortals 1.8.2.8 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. God Mode / Tanrı Modu

Path of Immortals sıradan bir aksiyon oyunu değil, burada mistik korku hikayeleri yaşayacaksınız. Bu oyuna geldiğinizde, "vahşi" kahramanları kontrol edecek ve onlara her zamankinden daha acımasız savaşlarda katılacaksınız. Burada olağandışı bir şey yok; Dünyayı iblislerden koruma resmi görevi ile her savaşta kahramanınızı seçin. Maksimum güç geliştirmek için her farklı dövüş, dinlenme ve yükseltme ile onları değiştirin.


Path of Immortals v1.8.2.8 MOD APK


Oyuncular, Path of Immortals'a gelirken bir dizi iblisle karşılaşacak; bu yüzden kahramanınızın gücü de aynı derecede korkunç olmalı. Farklı savaşlara karşılık gelen kahramanları seçmenize izin verilir. Veya ordunuzu güçlendirmek için tüm kahramanları toplayın. Aynı zamanda meleklerin çocukları olan sayısız barbar kahraman, savaşlarda ve karanlığın güçlerine karşı size katılacak.


Path of Immortals Para Hilesi


Path of Immortals dünyası gerçekten tehlikeli ve zalimdir ve sadece küçük bir hata hayatınıza mal olabilir ve çok fazla güç kaybedebilirsiniz. Bu nedenle, savaştığınız herhangi bir alanda, tehlikeli zindanlarda çok dikkatli olun. Diğer oyun topluluklarından savaşların yapıldığı zindanlar hakkındaki bilgileri araştırın ve savaşlarda başarıyı getirebilmek için savaş alanı hakkında faydalı bilgiler edinin.


Path of Immortals Altın Hilesi


Birçok farklı modda görev yapabileceğiniz bu oyunda her seviye size eşsiz deneyimler yaşatacak. Resmi savaşlara ek olarak, zindanlarda patronlarla savaşırsınız; bu savaşları kazanmak daha yüksek seviyelere çıkabilir. Sadece bu değil, siz dinlenirken kahramanlarınız da savaşmak zorunda. Tek bir dakika boşa harcanmaz. Eşsiz öğeler toplamak için boş zamanlarınızda katılın.


Path of Immortals Apk Hile


İstediğiniz kadar kahraman topladığınızda, oyuncunun savaşta kahramanları değiştirme veya her bir becerinize uyacak şekilde özelleştirme hakkı vardır. Path of Immortals kahramanları için hiçbir şey imkansız değildir. Yetenekli liderliğinizle savaşları kazanmak çok kolay. Savaşlarda rakiplerinizi araştırdıktan sonra, resmi savaş sırasında bile değiştirilebilen kahramanınızın savaşmasını ayarlayabilirsiniz.


Path of Immortals Apk indir


Elbette, bu oyuna geldiğinizde dinlenmeye vaktiniz olmayacak. Boş zamanlarınızda, yaklaşan korkunç savaşa hazırlanmak için kahramanlarınızın dinlenmesine ve enerjilerini geri kazanmasına izin verebilirsiniz. 


Path of Immortals hile


Düşmanlarınızı sadece savaşlarda yenmekle kalmaz, aynı zamanda maçlarda onlardan mümkün olduğunca çok eşya yağmalayabileceğinizden emin olmalısınız. Gücünüz ve popülerliğiniz sahip olduğunuz eşyalara bağlıdır.


Path of Immortals indir (MOD, Tanrı Modu)


Bir önceki android oyun Rebaixados Elite Brasil APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar