Junkyard Keeper Hileli MOD APK [v1.1.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Junkyard Keeper Hileli MOD APK [v1.1.0] 1 Junkyard Keeper Hileli MOD APK [v1.1.0] 2 Junkyard Keeper Hileli MOD APK [v1.1.0] 3 Junkyard Keeper Hileli MOD APK [v1.1.0] 4 Junkyard Keeper Hileli MOD APK [v1.1.0] 5 Junkyard Keeper Hileli MOD APK [v1.1.0] 6

Junkyard Keeper Hileli MOD APK [1.1.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Efsanevi hurdalığınızı yönetmeye devam edin ve kısa sürede hazineleri ortaya çıkaracaksınız!


Junkyard Keeper 1.1.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklamsız.
  2. Reklam izlemeden ücretsiz ödüllerin sahibi olabilirsiniz.

Junkyard Keeper oyununda toplama kamyonunuzla devasa hurdalıkta gezinirken, orada biriken yiyecek artıkları, hurda metaller ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli çöp türlerini temizlemelisiniz. Atıkları, geri dönüştürülebilmesi ve bir gelir kaynağına dönüşebilmesi için üssünüze getirin. 


Junkyard Keeper v1.1.0 MOD APK


Bu arada, gömülü zenginlikler ve hatta belki de yeni ve güçlü otomobilleri bir araya getirecek parçalar için hurdalıkta arama yapacaksınız! Arabalarınız için daha fazla iyileştirmeye erişmeye devam edin. 


Junkyard Keeper Para Hilesi


Junkyard Keeper oyununda, kamyonunuzun taşıma kapasitesini artırmak için biraz para harcayın, hareket hızını artırın ve hatta aracınızı daha büyük ve daha etkili hale gelmesi için bir sonraki seviyeye yükseltin.


Junkyard Keeper Altın Hilesi


Enfes, zahmetsiz ve tamamen eğlenceli oyun inanılmaz derecede tatmin edici fiziksel fenomenler Rahatlatıcı görseller ve hareketli animasyon sizi rahatlatacaktır. Çeşitli atık ürünlerin ve çeşitli hurdalık ayarlarının kilidini açın. Hurda bahçenizin sorumluluğunu üstlenin ve sadece bazı gizli zenginlikler bulabilirsiniz.


Junkyard Keeper Hile Apk


Junkyard Keeper'da bir hurdalık sahibi ve operatörü rolünü üstleniyorsunuz. Amacınız hurdalığın sorunsuz ve karlı bir şekilde çalışmasını sağlamak olacaktır. Teslimat süreleri, sınırlı kaynaklar ve kızgın müşteriler gibi çeşitli engellerle uğraşmak zorunda olduğunuz için bu kolay olmayacak. Kar elde etmek için operasyonlarınızda akıllı ve verimli olmalısınız.


Junkyard Keeper Apk indir


İtici gücünüz, hurdalığınızın alt satırında olacaktır. Hurdalığın para kazandığından emin olmalısınız. Kârı en üst düzeye çıkarmak için mümkün olduğunca çok çöp toplamalı ve geri dönüştürmelisiniz. Ek gelir elde etmek için geri dönüştürülmüş malzemeleri de satabilirsiniz. Junkyard Keeper'da para kazanmanın çeşitli yolları vardır. En karlı yöntemi bulmak size kalmış.


Junkyard Keeper Elmas Hilesi


Gözlerin her zaman topun üzerinde olmalı. Hazine aramaktan asla vazgeçmeyin. Ne kadar çok çöp toplarsanız o kadar çok para kazanırsınız. Çöp aramaya ve geri dönüştürmeye devam edin. Her geçen gün hurdalığınız daha karlı hale gelecek. Sadece devam et ve bir hurdalık kralı olacaksın.


Junkyard Keeper indir (MOD, Reklamsız)


Bir önceki android oyun Clumsy Ninja APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar