Assassin’s Creed Pirates Para Hileli MOD APK [v2.9.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Assassin’s Creed Pirates Para Hileli MOD APK [v2.9.1] 1 Assassin’s Creed Pirates Para Hileli MOD APK [v2.9.1] 2 Assassin’s Creed Pirates Para Hileli MOD APK [v2.9.1] 3 Assassin’s Creed Pirates Para Hileli MOD APK [v2.9.1] 4 Assassin’s Creed Pirates Para Hileli MOD APK [v2.9.1] 5

Assassin’s Creed Pirates Para Hileli MOD APK [2.9.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Şiddet ve acıya hazır mısınız?


Assassin’s Creed Pirates 2.9.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
Büyüleyici oyunların dünyasına gelince, her oyuncunun kesinlikle kendileri için birçok seçeneği olacaktır. Oyunculara pek çok duygu katan oyun türlerinden biri olan aksiyon oyunu türünden bahsetmemek mümkün değil. Burada bahsedilen olağanüstü oyun Assassin's Creed Pirates. Oyun boyunca, şiddetli ve acımasız korsan savaşlarının merkezinde, Karayipler'deki savaşlar var. İşte oyuna ayrıntılı bir giriş.


Assassin’s Creed Pirates v2.9.1 MOD APK


Bu oyundaki parlak nokta için grafiklerdir. Oyundaki 3B grafikler, destansı savaşların gerçekleştiği Atlantik Okyanusu'nun ihtişamını açıkça gösteriyor. Yayıncı özellikle oyunun görselleriyle ilgileniyor, bu yüzden her şey çok ince ve eksiksiz. Oyundaki veya bağlamdaki karakterlerden, karakterin silahları, hatta karakterin kostümleri de yer alıyor. Oyuna gelen oyuncuların ilgisini çeken şey budur. Grafikler ayrıca oyuncunun savaşlara dalmış gibi hissetmesini sağlar. Spesifik olarak, oyuncu büyük dalgalar ve rüzgarlarla karşılaşırsa, gökyüzü aynı zamanda şiddetli yağmur, fırtınalı dalgaların eşlik ettiği kara bulutlara dönüşür.


Assassin’s Creed Pirates 2.9.1 Para Hile Apk


Assassin's Creed Pirates'e gelen oyuncular, süper detaylı görüntüler sayesinde görsellerden memnunlar ve oyundaki ses kalitesine hayran kalıyorlar. Bir macera oyununun özünü taşıyan yat şarkıları ile oyuncuya hem heyecan hem de kulak hissi verir. Ses, oyuncuların yetenekli bir kaptan rolünü oynamak için kendilerini heyecan verici bir maceraya kaptırmalarına yardımcı olur.


Assassin’s Creed Pirates Hile Apk


Diğer macera oyunları gibi, Assassin's Creed Pirates'in oynanışı da oyuncuları rahat hissettirecek. Karakteri kontrol etmek için oyuncu ekranda görüntülenen simgelere dokunacaktır. Bir kaptan olarak oyuncu, dönüşü kontrol edebilir, gemiyi istediği yönde kontrol edebilir ve rakibin gemilerini tamamen devirmek için makul bir atış pozisyonuna ulaşmak için engellerden kaçınabilir. 


Assassin's Creed Pirates neden kaldırıldı


Aynı zamanda, rakibi yenme yeteneği ve tekniği ile oyuncu, sonuçlarına eşdeğer bir ödül alacaktır. Oyuncunun aldığı miktar yeni kaptan karakterleri ve daha fazla özellik açacaktır. Oyuncular ayrıca haydutlarının tekneye katılmaları için üyeler seçebilirler. İyi sonuçlar almak ve agresif rakiplere karşı savaşmak için doğru takım arkadaşlarını seçin.


Assassin's Creed Pirates APK indir


Assassin's Creed Pirates, sadece rakibi yenen değil, aynı zamanda büyülü hazine arayabilen bir kaptana dönüştüğünde oyuncuları heyecanlandıracak. Bu arama yolculuklarında oyuncular, Assassin veya Templar gibi kült karakterlerle ve hatta korsan dünyasındaki ünlü korsanlarla tanışacaklar: Sam Bellamy, Ben Hornigold ve Blackbeard. Hazine, oyuncunun görevinden sonra parşömende yatacaktır.


Assassin's Creed Pirates Oyun İndir Club


Takım arkadaşlarınızı Karayip hazinelerini keşfetmeye ve aramaya yönlendiren akıllı ve yetenekli bir kaptan olmak istiyorsanız, Assassin's Creed Pirates harika bir seçimdir. Bu oyun, katılımcılara birçok olumlu duygu getirecek ve her savaşta daha az gerilim yaratmayacak. Oyunun büyüklüğünü daha iyi hissetmek için, lütfen hemen indirin ve hızlıca deneyimleyin.


Assassin's Creed Pirates'i İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Beat Racing APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar