Hot Wheels Infinite Loop Nitrojen Hileli MOD APK [v1.34.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Hot Wheels Infinite Loop Nitrojen Hileli MOD APK [v1.34.1] 1 Hot Wheels Infinite Loop Nitrojen Hileli MOD APK [v1.34.1] 2 Hot Wheels Infinite Loop Nitrojen Hileli MOD APK [v1.34.1] 3 Hot Wheels Infinite Loop Nitrojen Hileli MOD APK [v1.34.1] 4 Hot Wheels Infinite Loop Nitrojen Hileli MOD APK [v1.34.1] 5 Hot Wheels Infinite Loop Nitrojen Hileli MOD APK [v1.34.1] 6

Hot Wheels Infinite Loop Nitrojen Hileli MOD APK [1.34.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Her yarışta 7 oyuncu ile yarışacaksınız ve onlar dünyanın dört bir yanından gerçek insanlar.


Hot Wheels Infinite Loop 1.34.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Nitrojen (NOS) hızlı dolar.
Ateşli yarışlar, motorun sesleri, sonsuz deneyim, bir yarış oyununun oyunculara getirebileceği şeylerdir. Uzun zaman önce oyun dünyasında yarış oyunları ortaya çıktı ve yeni bir dalga yarattı. Onlarca yıllık geliştirme sürecinde, ateşlerini asla kaybetmediler. Yarışla ilgili yeni oyunlar her zaman en çok aranan oyunculardır. Ancak bu şeyler oyuncuları tatmin etmek için yeterli değil, daha güçlü ve daha aksiyonlu bir şeyler istiyorlar. "Hot Wheels Infinite Loop" a hoş geldiniz, bu günümüzün önde gelen bir aksiyon yarış oyunudur. Mattel tarafından üretilen “View-Master” serisi gibi birçok ünlü simülasyon oyununa sahipler. Şimdi aksiyon yarışları türüne tecavüz eden cesur bir karar verdiler. Kısa bir süre içinde bu tür oyunlarla yeteneklerini ispatladılar. Oyun, Gamescom 2019'da "En İyi Yarış Oyunu" ve "En İyi Mobil Oyun" unvanlarını aldı. Oyun, orijinal Mattel tarafından üretilen Hotwheels yarış modellerinden esinlenmiştir. "Hot Wheels Infinite Loop" u hemen indirmeden sonsuz yarışa hemen katılmak için neyi bekliyorsunuz?


Hot Wheels Infinite Loop v1.34.1 MOD APK


Hot Wheels Infinite Loop, Real Racing 3 veya Asphalt gibi basit bir yarış oyunu değilancak benzersiz oynanışı sayesinde çok daha şiddetli ve ilginç. Oyuncuların sadece hıza değil, aynı zamanda oyunda biraz vandalizme de ihtiyaçları var. Oyunda bir yarışla savaşmanın iki yolu var, o da hızı ve hileleri kullanmak. İlk olarak, oyuncular zirveye daha kolay tırmanmak ve kazanmak için rakipler arasında dolaşmak için son derece iyi yarış becerilerine sahip olmalıdır. Ancak yarış oyunlarında çok yetenekli değilseniz, yapmanız gereken tek şey rakibi geçmek için çarpma, yuvarlanma veya döngü yapmaktır. 


Hot Wheels: Arazi Yarışı APK


Elinizden gelenin en iyisini yapmak için yolunuza çıkan tüm rakipleri güçlendirmeniz ve çarpmanız yeterlidir. 1. seçeneği seçtiğinizde, 2. seçeneği seçen kişi sizi yere serecek ve ardından seçiminiz hakkında tekrar düşüneceksiniz. Oyunun kendisi için sadece 1 oyun modu var, PvP ve her oyunda dünyanın dört bir yanından 8 farklı oyuncu var. Zamana karşı yarışmanız gerekiyor, oyundaki kilometre taşlarına ulaşmak her maçta ekstra süre ekleyebilir. En çok vakti olan ve en uzun süre hayatta kalan kişi final galibi olacaktır. Oyun aynı zamanda oyuncunun rakibi olabildiğince çabuk yenmek için biraz marifet ve iyi taktik düşünceye sahip olmasını gerektirir.


Hot Wheels Infinite Loop 1.34.1 Para Hile Apk


Her yarışta 7 oyuncu ile yarışacaksınız ve onlar dünyanın dört bir yanından gerçek insanlar. Bu, oyunda daha gerçekçi bir deneyim elde etmenize yardımcı olacaktır. Gerçek oyuncularla etkileşim kurduğunuzda, önceden programlanmış oyunlardaki NPC'lerin aksine onlar da düşünebilirler. Zafere ulaşmakta daha çok zorlanacaksınız ama bu oyunu daha ilginç hale getirecek.


Hot Wheels Infinite Loop apk Android oyun club


Bir Hot Wheels oyuncak seti istediyseniz ancak satın alamadıysanız, şimdi oyunla onlara sahip olmakta özgür olacaksınız. Oyunda Bone Shaker, Twin Mill, Shark Bite, Rodger Dodger gibi ünlü Hotwheels'ler var… Zafere gitmek için kendinize uygun bir araba bulun. Kendinize bu efsanevi arabalara sahip olmak istiyorsanız, yeni arabaların kilidini açmak için mümkün olduğunca çok kazanmaya çalışın. Ek olarak, oyuncular daha güçlü ve daha güçlü olmaları için arabanın parçalarını da yükseltebilirler. Her şey yükseltildikten sonra, kimseden korkmanıza gerek kalmayacak, sadece onu geçin ve zafere gidin.


Hot Wheels Infinite Loop Apk Hile


Hot Wheels Infinite Loop, 3B formatında renkli ve canlı bir grafiğe sahiptir. Yarışların gerçekleştiği yer, dünyadaki iki ünlü şehrin sokaklarıdır: New York ve Londra. Her iki şehrin de kendine has özellikleri var. New York City, yarış pistini çevreleyen yüksek binalarla gelişen bir şehirdir. Bunun aksine Londra, İngiltere Kraliçesi'nin sarayları veya Big Bang kulesi sayesinde klasik ve asil bir güzelliğe sahip.


Hot Wheels Infinite Loop indir


Oyunun etkileri son derece pürüzsüzdür, tipik olarak sürüklenme aşamaları, hareket efektleri gibi… hepsi ayrıntılıdır. "Hot Wheels Infinite Loop" daki arka plan müziği ve motor hırıltısı veya sürüklenen sesler, oyundaki her küçük ayrıntıya uyan çok gerçek ve canlı. Oyunculara kokpitte oturuyormuş ve direksiyonu tutuyormuş gibi hissettiriyor. Yarışların şiddetini hemen hissetmek için “Hot Wheels Infinite Loop” oyununu kim indirmiyor?


Hot Wheels Infinite Loop indir (MOD, Sınırsız NOS Hilesi)


Bir önceki android oyun WWE Mayhem APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar