True Skate Para Hileli MOD APK [v1.5.54]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
True Skate Para Hileli MOD APK [v1.5.54] 1 True Skate Para Hileli MOD APK [v1.5.54] 2 True Skate Para Hileli MOD APK [v1.5.54] 3 True Skate Para Hileli MOD APK [v1.5.54] 4 True Skate Para Hileli MOD APK [v1.5.54] 5 True Skate Para Hileli MOD APK [v1.5.54] 6

True Skate Para Hileli MOD APK [1.5.54] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Resmi Street League Kaykay mobil oyunu.


True Skate 1.5.54 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
True Skate - Sokak sporlarını seven dinamik bir kişi misiniz? Bugün, sokak sporları muhtemelen çok popüler hale geldi. Parklarda veya geniş alanlarda parkur oyuncuları, BMX Freestyle, Inline Skate (patin) ve hatta kaykaycılarla tanışabilirsiniz. Ve kaykay çok sevdiğim bir spor. Bana getirdiği kişiliğini ve dinamizmini seviyorum. Ancak, oldukça fazla boş zamanım olduğu için sık sık pratik yapamıyorum. Ama True Skate'i öğrendiğimden beri istediğim zaman antrenman yapabilirim. Bu, True Axis tarafından yayınlanan bir simülasyon sörf oyunudur. Bu sporu denemek istiyorsanız, True Skate oyununa katılın!


True Skate v1.5.54 MOD APK


True Skate, profesyonel bir spor oyunudur. Bu oyuna katılın ve kaykayınla birlikte bir sokak dövüşçüsü olacaksınız. Bu oyunun oynanışı oldukça basit; İlgili işlemi gerçekleştirmek için parmağınızı ekranda kaydırmanız yeterlidir. Örneğin, bir döndürme yapmak istiyorsanız, panonun açılır ve istediğiniz eylemi yapabilmeniz için panonun bir ucunu kaydırmanız gerekir. Ayrıca kickflip, backside veya zıplama gibi çeşitli hareketleri gerçekleştirebilir ve tahtayı havada döndürebilirsiniz.


True Skate 1.5.54 Para Hile Apk


True Skate, sokaklar, merdivenler, parklar, depolar, profesyonel paten parkları ve çeşitli araziler dahil olmak üzere seçebileceğiniz birçok haritaya sahiptir. Ancak size tavsiyem bu oyunda yeniyseniz düz arazi olan ve çok fazla engeli olmayan haritaları tercih etmelisiniz. Bu tür yerler pratik yapmak için uygun olduğundan ve daha profesyonel becerilere sahip olduğunuzda daha zorlu arazilere geçin.


True Skate Hile Apk


Ayrıca, oyun size geniş bir kaykay koleksiyonu sunuyor. Kayaklar, çok zengin, çeşitli boyutlarda olacak şekilde tasarlandı ve gençler tarafından beğenilme eğiliminde olan güzel grafiti çizimleriyle süslendi. Özellikle son haberlere göre True Skate, Sokak Yarışı Kaykay yarışmasının resmi oyunu haline geldi - dünya çapında sokak yarışı turnuvası. Sokakta, her ayrıntısına kadar doğru, 3 boyutlu kaliteli grafiklerle Sokak Kaykayını deneyimleyeceksiniz.


True Skate apk 2022


True Skate, kaykay sporunu sevenler, sanat sporunu, macerayı sevenler için bir oyundur. Ancak, yorucu eğitim saatlerinden veya karmaşık tekniklerden geçmek zorunda kalmadan telefonunuzda iyi bir patenci olabilirsiniz. True Skate kaykay hilesi, keskin bir 3D grafik arka planına sahiptir ve oyunun hareket kontrolleri çok düzgün ve son derece doğrudur, size bir kaykay üzerinde olma hissi verir. Bu yüzden bu oyunu atlamayın, hemen indirin ve denemeye başlayın.


True Skate İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Tower Craft 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar