LEGO Marvel Super Heroes Mega Hileli MOD APK [v2.0.1.27]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
LEGO Marvel Super Heroes Mega Hileli MOD APK [v2.0.1.27] 1 LEGO Marvel Super Heroes Mega Hileli MOD APK [v2.0.1.27] 2 LEGO Marvel Super Heroes Mega Hileli MOD APK [v2.0.1.27] 3 LEGO Marvel Super Heroes Mega Hileli MOD APK [v2.0.1.27] 4 LEGO Marvel Super Heroes Mega Hileli MOD APK [v2.0.1.27] 5 LEGO Marvel Super Heroes Mega Hileli MOD APK [v2.0.1.27] 6

LEGO Marvel Super Heroes Mega Hileli MOD APK [2.0.1.27] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kaptan Amerika, Hulk, Demir Adam, Örümcek Adam, Wolverine ve diğerleri. Loki ve diğer kötü adamların dünyayı yok edebilecek süper güçlü silahlar yaratmasını engellemek için sorumlu bir göreviniz var.


LEGO Marvel Super Heroes 2.0.1.27 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Karakter Hilesi. Tüm karakterlerin kilidi açıldı.
  2. Modu başlatmak 5 dakika kadar sürebilir.

LEGO Marvel Super Heroes oyununun iki popüler ve ilerici yenilik çarpışması serisi olduğu söylenebilir, yalnızca son derece restore edilmiş Marvel serisi karakterleri ve hikayeleri değil, aynı zamanda LEGO serisini benzersiz ve ilginç bir anlatı oyunuyla birleştiren büyüleyici bir oyundur.


LEGO Marvel Super Heroes v2.0.1.27 MOD APK


LEGO Marvel Super Heroes oyununda, Marvel'in birçok süper kahraman oyununun bir koleksiyonudur. Demir Adam, Örümcek Adam, Uzay Yolu ve Dr. Ki yan yana savaşmak için bu işte bir araya geliyor. Her Marvel karakterinin, birlikte çalışabilmeleri için bu yetenekleri doğru zamanda en iyi şekilde kullanmanın anahtarı olan kendine özgü yetenekleri ve özellikleri vardır.


LEGO Marvel Super Heroes Para Hilesi


Örneğin, Star Jazz bir jetpack kullanarak özgürce uçabilir, Amerika Birleşik Devletleri kaptanı bir kalkan tetiği atabilir ve Raytheon, makineyi şarj etmek için şimşek salmakta iyidir.Bu özellikler, belirli konumlardaki bulmacaları çözmek için mükemmel özelliklerdir. Tamamen silahlı roket rakun Iron Man, Hulk yeteneklerini göstermek için dövüşmekte çok iyiler.


LEGO Marvel Super Heroes Altın Hilesi


Oyun ilerledikçe, giderek daha fazla yeni kahraman yavaş yavaş . Yeni ed kahramanlar size kısa bir tazelik sağlayabilmenin yanı sıra, eski kahramanların şimdilik çözemediği organları veya bulmacaları çözmek için serbest modda önceki seviyelere dönebilecekler. Bu aynı zamanda oyunun tekrarlanabilir oynama değerini de büyük ölçüde artırır.


LEGO Marvel Super Heroes Apk Hile


Her süper kahramanı ilişkilendirmek, çoğu "kaos" oyunuyla aynı seviyede orijinal bir hikayedir. Tabii ki, LEGO hala kendi benzersiz mizahının bir kısmını katıyor. Örneğin, SHIELD yönetmeni atıştırmalık içeceklerini her koruduğunda, Star Trek müzik çalarken birçok karakterle kolayca dans edebilecek. Aynı türdeki daha ciddi eserlerle karşılaştırıldığında, "LEGO Marvel Super Heroe" aslında anlatı düzeyinde hiçbir değere sahip değil. Her yaştan Marvel temalı bir sanal parka daha yakın.


LEGO Marvel Super Heroes Apk Android Oyun Club


Dövüş, toplama ve bulmaca çözme oyunun akışını dolduran ana bileşenlerdir. Parçası ne olursa olsun az ya da çok Lego bloklarının yeniden yapılandırılması ile ilişkilendirilir. Böyle bir tasarım fikri sıkı bir LEGO hayranı için çoktan yerleşmiş olabilir, ancak piyasada LEGO dışında neredeyse hiçbir oyuncunun oyunda benzer bir bulmaca mantığı kullanmadığı göz önüne alındığında, tanıdık olmayan oyuncular için hala mümkündür. bir su damlası var. Örneğin, geleneksel RPG oynayan oyuncular, BOSS savaş alanında silahlarla savaşmak için blokları gerçekten kullanmaları gerektiğini düşünmekte zorlanabilirler.


LEGO Marvel Super Heroes APKPure


Ayrıca, diğer LEGO oyunları gibi, LEGO Marvel Super Heroe da LEGO oyununun doğasında var olan mantığa aşina olan ve biraz daha gelişmiş olan oyuncular için fazlasıyla basittir. Dövüş temelde bir aptalın ölümüdür, ölüm sadece orijinal kan dolu diriltmekle kalmaz, aynı zamanda ömür boyu sınırsızdır. Yapı taşları oyunun her köşesinde bulunur ve teoride istediğiniz sıklıkta tekrar edilebilir - orta ve üst düzey oyuncular için, parmaklarınızın ucundaki bu tür kaynaklara erişim muhtemelen hiçbir başarı duygusuna sahip olmayacaktır.


LEGO Marvel Super Heroes apk Hile


Yani bu aynı zamanda çok tartışmalı bir konuya da yol açıyor, yani bu "tam yaş" oyun tüm oyuncular için uygun değil ve hatta halk oyuncularının genel anlayışına uygun değil. Dürüst olmak gerekirse, oyundaki heyecan verici bir anı bile hatırlamak zor. İster savaşıyor, ister topluyor veya bulmaca çözüyor olsun, sadece biyolojik şartlandırılmış yansımaların içgüdülerine güvenerek beyni beklemeye alabiliyor gibiyim.


LEGO Marvel Super Heroes APK son Sürüm


Oyun geç saatlerde sinematik bir animasyon eşliğinde oynarken, yıldız şarkıların seçkisi eşliğinde, uykulu bir uykuya daldım. Saat öğleden sonra dörde doğru, yüzünüze vuran ılık güneş ışığıyla - gece uyandığında, gece bitmişti ve ekrandaki yıldızlar hâlâ müziğin ritmiyle dönüyordu.


lego marvel super heroes 2.0.1.27 apk


Diğer birçok Lego oyunu gibi, bu oyun da hala öncelikle çocuklara, çocuklarıyla kendi zamanını geçirmek isteyen ebeveynlere, sadık LEGO oyuncak hayranlarına ve bazı hafif yapboz severlere yöneliktir. Ve mekanizmanın ezici bir şekilde yeniden düzenlenmesine ihtiyaç duymazlar, aksi takdirde gereksiz öğrenme maliyetini artıracaktır; daha fazla zorluğa gerek yok, çünkü mevcut zorluklar yeterli; Daha titiz senaryo hikayesine gerek yok, çünkü "keyfi" orijinal olarak Lego'nun cazibesinin bir parçasıydı.


LEGO Marvel Super Heroes Apk indir


Oyundaki çeşitli karakterler arasındaki çok büyük yetenek farklılıkları ve dengede temelde herhangi bir ayarlama belirtisi olmadığı gerçeği göz önüne alındığında, bu model neredeyse hiç adil değildir.


LEGO Marvel Super Heroes indir (MOD, Karakter Hilesi)


Bir önceki android oyun Youtubers Life APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar