Pet Rescue Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.2.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Pet Rescue Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.2.0] 1 Pet Rescue Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.2.0] 2 Pet Rescue Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.2.0] 3 Pet Rescue Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.2.0] 4 Pet Rescue Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.2.0] 5

Pet Rescue Empire Tycoon Para Hileli MOD APK [1.2.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Hem köpekleri hem de kedileri barındıran bir barınağa dikkat edin. Yavru kedilere ve yavrulara iyi bakın.


Pet Rescue Empire Tycoon 1.2.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Para harcadıkça artar.

Pet Rescue Empire Tycoon oyununda, başarılı bir veteriner kliniği yönetirken kendi evcil hayvan barınağınızı kurabilecek misiniz? Hayvanlara olan sevginizi onlara bakarak gösterin! Mülkünüzü mümkün olduğu kadar çok hayvanı barındıracak şekilde genişletin. Çeşitli hayvanları (hem evcil hem de vahşi) iyileştirin ve veteriner ofislerinizi en iyi malzemeler ve en son teknoloji ile güncelleyin. Gelirlerinizi işinize yeniden yatırırken evcil hayvanlarınızı teşhis edin ve tedavi edin.


Pet Rescue Empire Tycoon v1.2.0 MOD APK


Pet Rescue Empire Tycoon oyununda büyüme stratejinizin bir parçası olarak bir kurtarma tesisi, yeni veteriner konsültasyonları veya hasarlı hastalar için bir rehabilitasyon bölümü kurun. Çeşitli hayvan türlerini işleme konusunda daha fazla uzmanlık kazanın. 


Pet Rescue Empire Tycoon Para Hilesi


Mahalle evcil hayvan sahipleri arasında tanınmış olun ve müşterinizi büyütün. Ameliyathaneler geliştirmeyi, X-Ray makineleri kurmayı ve yeni tıbbi ekipman satın almayı unutmayın. Mümkün olduğu kadar çok hayvanı iyileştirme hedefi her türlü çabaya değer!


Pet Rescue Empire Tycoon Altın Hilesi


Yetim ve terk edilmiş hayvanları sığınağınızda ağırlayın ve eve yeni bir sevimli evcil hayvan almayı sevecek evlat edinen aileleri ararken onlara sağlıklı ve mutlu bir yaşam verin. Yavru köpekler, yavru kediler, yavru kuşlar ve köpekler de dahil olmak üzere dikkatinizi gerektiren hayvanlara özen gösterin. İkinci bir şansa ihtiyacı olan yetişkin kedilere ve köpeklere yardım edin! Başka bir deyişle, topluluğunuzu mutlu edin!


Pet Rescue Empire Tycoon Elmas Hilesi


Durumlarından daha hızlı kurtulmalarına yardımcı olmak için, yalnızca veterinerlik tesisinizde değil, aynı zamanda rehabilitasyon merkezi, evcil hayvan bakım ve eğitim alanı veya açık hava evcil hayvan rekreasyon alanı gibi diğer önemli bölümlerle de tam yardım sağlayın.


Pet Rescue Empire Tycoon Hile Apk


Departmanlarınızın her biri için en iyi çalışma grubunu seçin ve denetleyin. Akıllıca seçim yaparak, yetenekli bir evcil hayvan kurtarma tesisine sahip olabilirsiniz. Veteriner hekimler, veteriner hemşireler, teknisyenler ve resepsiyon görevlileri istihdam edin. Muazzam mücadeleyi üstlenin ve başarılı olun!


Pet Rescue Empire Tycoon Apk indir


Pet Rescue Empire Tycoon, beğeneceğiniz bir yönetim ve boşta oyunudur. Bir veteriner kliniğini karlı bir şekilde işletmek için oyuncuların akıllı seçimler yapması gereken sıradan, basit bir oyun. Mülkünüzde gözlemlenebilir gelişmeyi ortaya çıkarmak için küçük bir tıbbi tesisle başlayarak imparatorluğunuzu geliştirin. En iyi veteriner kliniği olmak için küçük işletmenizi baştan yaratın!


Pet Rescue Empire Tycoon indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Ninja Arashi APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar