No Way To Die Mermi Hileli MOD APK [v1.21.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
No Way To Die Mermi Hileli MOD APK [v1.21.1] 1 No Way To Die Mermi Hileli MOD APK [v1.21.1] 2 No Way To Die Mermi Hileli MOD APK [v1.21.1] 3 No Way To Die Mermi Hileli MOD APK [v1.21.1] 4 No Way To Die Mermi Hileli MOD APK [v1.21.1] 5 No Way To Die Mermi Hileli MOD APK [v1.21.1] 6

No Way To Die Mermi Hileli MOD APK [1.21.1] - Son sürüm android için ücretsiz indirin. Kaynakları ararken, yenilerini oluşturmak için işlenebilir öğeler toplayacaksınız.


No Way To Die 1.21.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Yeniden yüklemeye tıklamak size mevcut silahlar için ek cephane verecektir (envanterinizde yer kaplarlar);
  2. Üretim kaynakları israf etmez;
  3. Harita üzerinde ücretsiz hızlı seyahat;
  4. Oyuna başladıktan sonra, ölümsüzlüğü aktif hale getirme özelliğine sahip mod menüsünü açmak için sol üstteki yuvarlak düğmeye tıklayın.


No Way To Die v1.21.1 MOD APK


No Way To Die, Oyuncuların fiziksel vücutlarını mümkün olan her şekilde canlı tutmaları gerekir. Gerçek bir hayat yaşıyor gibisin. Canavarlarla yüzleşirken ortaya çıkan tehlikeden bahsetmiyorum bile, çok aç veya çok susuz, ölebilirsin. Bu nedenle, oyunun ilk adımı, kendinize yararlanmak için istikrarlı bir kaynak bulmaktır. Ormanda mantar ve meyveler kolaylıkla elde edilir. Kısa bir süre hayatta kalabilmeniz için yeterli besin değerine sahip besinler. Bununla birlikte, zehir içerebilirler ve oyuncuların HP'lerini hızla düşürmelerine neden olabilirler. Hayvan avcılığı zehirlenmekten korkmaz ama saldırıya uğrama riskiniz vardır ve sonra etlerinin tekrar işlenmesi gerekir. Genel olarak, hayatta kalmak için, göz ardı edilmemek için kendinizi bazı tehlikeli durumlara sokmanız gerekir.


No Way To Die Son Sürüm Apk indir


No Way To Die, Oyuncunun kendisinin hiç gücü yok, bu yüzden silahları kendiniz bulmalısınız. Kaynakları ararken, yenilerini oluşturmak için işlenebilir öğeler toplayacaksınız. Birincisi, silahlar veya arabalar gibi güçlü şeyler yaratmak zordur. Bununla birlikte, çubuklar, yaylar, oklar vb. Gibi basit şeyler mümkündür. Yakında onlara sahip olacağınız için toplamaya devam edin. Ayrıca, hayatı sürdürmek için daha gerekli olan şey sığınağınızdır. Bir oyuncunun sağlık için geri döneceği bir yerdir. Uzun bir macera günü karakteri yorar ve uykuya ihtiyaç duyar. Dünya dışının ne kadar tehlikeli olduğunu herkes bilir. Bunu görmezden geldiğiniz sürece, hayvanlar, asalak canavarlar ve diğer birçok tehlikeden zarar görür.


No Way To Die Mermi Hilesi


Sığınağınız aslında harap bir yer. Ayrıca tamamen güvenli değildir ve çalışmanız için bir cihaza sahip değildir. Yiyecek ve su gibi temel konularla uğraştığınızda, sığınağınızı yenilemelisiniz. Her şeyi güçlendirmek için tahta parçalarını, tuğlaları ve diğer malzemeleri toplayın. Ayrıca uyku kalitesini artırmak için rahat bir yatak monte edin. Evde her şeyi bir araya getirmeniz için en iyi yer. No Way To Die oyununda ormanda silah kadar büyük bir şey yapamazsınız.


No Way To Die indir (MOD, Sınırsız Mermi / Ölümsüz)


Bir önceki android oyun Ultimate Motorcycle Simulator APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar