Offroad 4x4 Simulator Para Hileli MOD APK [v1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Offroad 4x4 Simulator Para Hileli MOD APK [v1] 1 Offroad 4x4 Simulator Para Hileli MOD APK [v1] 2 Offroad 4x4 Simulator Para Hileli MOD APK [v1] 3 Offroad 4x4 Simulator Para Hileli MOD APK [v1] 4 Offroad 4x4 Simulator Para Hileli MOD APK [v1] 5 Offroad 4x4 Simulator Para Hileli MOD APK [v1] 6

Offroad 4x4 Simulator Para Hileli MOD APK [1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Android platformunda off-road oyunlarının zirvesini temsil eder.


Offroad 4x4 Simulator 1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Android platformunda off-road oyunlarının zirvesini temsil eder. Bu Offroad 4x4 Simulator oyunu aynı zamanda oldukça gerçekçi bir arazi sürüş simülatörüdür. 4x4'leri, SUV'ları, kamyonları ve yük araçlarını sürerken oyundaki en zor koşulların üstesinden gelebileceksiniz.


Offroad 4x4 Simulator v1 MOD APK


Offroad 4x4 Simulator oyununda tam bir süspansiyon sistemi, değişken yay oranları ve sönümleme kuvvetleri gibi çeşitli yüksek teknoloji özelliklerini içerebilir. Bunlar, dahil edilebilecek birçok yüksek teknoloji özelliğinden sadece ikisi. Süspansiyon yüksekliğini, gezeceğiniz engellerin yüksekliğine göre ayarlayın. 


Offroad 4x4 Simulator Para Hilesi


Dört tekerlekten çekişli arazi araçları, dört tekerlekten çekiş yüksek (4H) ve dört tekerlekten çekiş düşük (4L) (4L) arasında geçiş yapabilen bir transfer kutusuna sahiptir. 4H için varsayılan değer kullanılır. 


Offroad 4x4 Simulator Araba Hilesi


Otomobili çalıştırdığınızda dört tekerlekten çekiş sistemi devreye giriyor. 4H (Düşürücü) seçeneğini seçersek, dört tekerlekten çekişe ve en yüksek potansiyel motor devrine sahip olacağımızdan, düşük deviri korurken son derece engebeli araziyi kolayca geçebiliriz. Oyunda gezinmesi zor kayaların yanı sıra otoyollarda dik yokuşlar var.


Offroad 4x4 Simulator Altın Hilesi


Mümkün olan en özgün ve heyecan verici 4×4 sürüş deneyimini yaşamak istiyorsanız izlemeniz gereken yol budur. Araçlarınızın her birini bir şekilde farklı hale getirin. Aracınızın dış görünümünü farklı bir renge boyayarak veya çıkartmalar koyarak değiştirin. 


Offroad 4x4 Simulator Hile Apk


Aracın en yüksek hızını, hızlanmasını, tutuşunu ve fren tepkisini artırın. Bu bölümün zorlukları arasında Tipik Engel, Aşırı Zorluklar, Kamyon Yükü Taşıma, Tepe Tırmanışı ve Kaya Sürünmesi bulunmaktadır. Bir substrat çamur, kaya veya düz eski toprak gibi özensiz bir malzeme olabilir. 


Offroad 4x4 Simulator Apk indir


Sürüş yeteneklerinizi açık yolda test etmek için inanılmaz olanaklar. Ancak, zaman sıfıra düşmeden hızlı hareket etmeniz en iyisi olacaktır. Yolunuzdaki engellerden bağımsız olarak hedefinizi gereken her şekilde fethedin. Önümüzdeki tehlikeleri tam olarak görüntülemek için sekiz adede kadar kamera bakış açısı arasından seçim yapabilirsiniz.


Offroad 4x4 Simulator indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun NewCity Town Building Farming APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar