Dead God Land Mega Hileli MOD APK [v0.0.056]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Dead God Land Mega Hileli MOD APK [v0.0.056] 1 Dead God Land Mega Hileli MOD APK [v0.0.056] 2 Dead God Land Mega Hileli MOD APK [v0.0.056] 3 Dead God Land Mega Hileli MOD APK [v0.0.056] 4 Dead God Land Mega Hileli MOD APK [v0.0.056] 5 Dead God Land Mega Hileli MOD APK [v0.0.056] 6

Dead God Land Mega Hileli MOD APK [0.0.056] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. İhtiyacı olanlara yardım etmek, saygı kazanmanıza veya karma sistemi etkilemenize yardımcı olacak, aktivite geçmişine dayalı olarak birçok rastgele olayla karşılaşmak için gelişiminizi hızlandıracaktır.


Dead God Land 0.0.056 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

 1. MOD MENÜSÜ
 2. Sınırsız Zanaat
 3. Sınırsız Yükseltme
 4. Sınırsız Bina
 5. Malzemeler Olmadan İnşa Edin
 6. Sınırsız WorkBench Hızlandırma
 7. Harita Seyahat 0 Satın Al
 8. Para Hilesi.Altın dondurma
 9. Maksimum Seviye (43)
 10. Sınırsız Ücretsiz Canlandırma (İkinci Değişiklik)
 11. Sınırsız Öğrenme Noktası
 12. Sınırsız Beceri Puanı
 13. Sınırsız Kredi
 14. Tam Dayanıklılık
Dead God Land, yaşam kalitesini artırmak ve kaçış umudu bulmak için işçiliği, çöp toplamayı ve sürekli savaşı vurgulayan yoğun bir hayatta kalma oyunudur. Oyun, eğlendirmek için çok miktarda oyun içeriğine ve kaynakları keşfetmeniz ve verimli bir şekilde yönetmeniz için sizi heyecanlandırmaya devam edecek yüzlerce yenilikçi konuma sahiptir.


Dead God Land v0.0.056 MOD APK


Dead God Land kıyamet sonrası zombi hayatta kalma unsuru, eğlence sağlamak için içerik ve oyundaki sürekli genişleme nedeniyle bu oyunda bir sonraki seviyeye getirilecek. Vurgu, oyuncuların ilgisini çekecek sayısız varyasyon ve bileşen içeren karmaşık ve yoğun üretim sistemidir.


Dead God Land Para Hilesi


Bu aynı zamanda, zombi hayatta kalma türüne en iyi oyun deneyimini getirmek için düzenli olarak ortaya çıkan birçok yeni öğe ile ekipman ve zanaat sisteminde bir genişleme ile birlikte gelir. Bunun da ötesinde, ambiyansı, çevreyi ve genel görünümü tasarlarken tüyler ürpertici bir his veren ve herkesin maceralarını daha gerçek hale getiren grafik öğesi önemli bir rol oynar. Keşfetmek veya eğlenmek için bir sürü ilginç şey içeren bir zombi hayatta kalma türüyle ilgileniyorsanız, oyun sizi tatmin etmeyi ve muazzam karşılama sürprizleri getirmeyi vaat ediyor.


Dead God Land Altın Hilesi


Oyundaki öne çıkan özellik, deneyiminizi en sürükleyici ve gerçekçi hale getirmek için kontrol sistemindeki iyileştirme ile yukarıdan aşağıya perspektif unsurudur. Ayrıca dünyaya genel bir bakışa katkıda bulunur ve avlanma, hedefleme ve çöp toplamada en iyi hayatta kalma becerilerinizi sergilemenize olanak tanır. Ortamların çeşitliliği oyundaki ilerlemenizi de etkiler ve yukarıdan aşağıya tarzın üstünlüğünü sergileyen ve bolca eğlence vadeden yeni olasılıklar açar.


Dead God Land Beceri Hilesi


Tokluk, susuzluk ve uyku özel olarak eklendiğinden hayatta kalma vurgulanır ve her şeyi mükemmel bir şekilde dengelemelisiniz. Ayrıca en kötü yolculuklara hazırlanmak için yiyecek kaynakları bulmayı, kaynakları korumayı ve karakterin sağlığını korumayı içerir. Zamanla, hayatta kalma süreci için etkin bir şekilde faydalanmanız ve aynı zamanda atmosferi hissetmeniz ve hayatta kalmayı dürüstçe deneyimlemeniz için birçok büyük değer eşliğinde kaynak veya eşya değeri kademeli olarak artacaktır.


Dead God Land Apk Hile


El işçiliği uzun vadeli gelişimin temeli olduğunda öğelerin toplanması önemlidir ve her yolculukta envanterinizi en etkili şekilde nasıl yöneteceğinizi bilmelisiniz. Bu aynı zamanda yarına kadar hayatta kalmak için inşaat kaynakları, işçilik malzemeleri, ihtiyaçlar ve diğer şeyleri toplamayı da içerir. Bu, hayatta kalmayı daha incelikli hale getirir ve dünyayla yapılan her eylem veya etkileşim, bunların tüm sonuçlarıyla yüzleşmeniz veya bunların üstesinden gelmeniz için gelecekteki sonucu etkileyecektir.


Dead God Land Apk indir


Etkinlikler dünya çapında rastgele görünecek ve içerikleri sizi şaşırtmak veya eğlence aktivitelerini çeşitlendirmek için zengin ama rastgele olacak. Airdrop, düşen uçaklar, tüccar koşusu ve daha fazlası gibi birçok etkinlik, değerli kaynakları toplamak için harika fırsatlardır. Yine de, birçok etkinlik son derece tehlikelidir ve sizin için en zorlu mücadelelerdir. Etkinlik görünüm süreleri rastgeledir, ancak daha uzun sürer, bu nedenle iyi hazırlanacaksınız ve hayatta kalmak için sayısız değerli ödül getireceksiniz.


Dead God Land Bina Hilesi


Bir üs, hayatta kaldığınız, kaynakları yönettiğiniz ve işçiliğin veya geliştirmenin gerekli olduğu her yorucu yolculuktan sonra geri döndüğünüz yerdir. İnşaat sistemi işçiliği içerecek ve bir yaşam kalitesi geliştirmek için doğru araçlara veya eşyalara ihtiyacınız var. Üretim sistemi kişisel ilerlemeye göre genişleyecek, öğelerin seviyesi sınıflandırılacak ve bu, yeni üretim istasyonlarının kilidini açacaktır. Zamanla, eklemek ve daha büyük bir şey yapmak için küçük unsurlarla ilgilenmeniz gerekir.


Dead God Land Beceri Hilesi


Üssün yanındaki ilan panosu, dış dünyayla iletişim kurmanıza yardımcı olacak bir araçtır ve düzenli olarak birçok zorluk veya ipucu görünecektir. Görevleri veya zorlukları tamamlarken, kaynaklar, ihtiyaçlar veya eşya alışverişinde kullanılan bonuslar gibi ödüller cömerttir. İhtiyacı olanlara yardım etmek, saygı kazanmanıza veya karma sistemi etkilemenize yardımcı olacak, aktivite geçmişine dayalı olarak birçok rastgele olayla karşılaşmak için gelişiminizi hızlandıracaktır.


Dead God Land indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Construction Simulator 2014 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar