Heat Gear Para Hileli MOD APK [v0.8]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Heat Gear Para Hileli MOD APK [v0.8] 1 Heat Gear Para Hileli MOD APK [v0.8] 2 Heat Gear Para Hileli MOD APK [v0.8] 3 Heat Gear Para Hileli MOD APK [v0.8] 4 Heat Gear Para Hileli MOD APK [v0.8] 5 Heat Gear Para Hileli MOD APK [v0.8] 6

Heat Gear Para Hileli MOD APK [0.8] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuların etkileyici bir açık dünyayı deneyimleyebilecekleri ve tamamlamak için bir meydan okuma seçebilecekleri bir yarış oyunudur. Ödüller, oyuncunun istediği aracın kilidini açmak ve yükseltmek için kullanılacak.


Heat Gear 0.8 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Garajda Ücretsiz Alışveriş ve satın alınan her biri için 100 K altın artırın.

Heat Gear, oyuncuları birçok şeyin oyuncuları keşfetmeye ve bazı kurallara uymaya teşvik ettiği açık bir dünyaya götürür. Oyuncular en sevdikleri arabayı farklı yerlere sürmek için çok zaman harcayabilirler ve dikkatli olmazlarsa polisle karşılaşabilirler. 


Heat Gear v0.8 MOD APK


Ek olarak, modlar ve zorluklar farklı ışık sütunlarında görünür ve oyuncular arabaların kilidini açmak ve performanslarını yükseltmek için onlardan para kazanabilir. Oyuncular dünyayı Heat Gear'da deneyimlediklerinde, getirdiği enginlikten kesinlikle keyif alacaklardır. 


Heat Gear Para Hilesi


Açık bir dünya ve birçok gerçekçi çevresel öğeye sahip, bu nedenle zamanınızı ne istediğinizi keşfetmek için harcayabileceksiniz. Aynı zamanda, bu dünyanın da uymanız gereken belirli kuralları vardır; aksi takdirde polis ortaya çıkar. Tabii ki, onlardan hızla kaçacaksınız.


Heat Gear APK Hile


Dikkatsizce sürdüğünüzde ve diğer arabalara çarptığınızda, polis hızla ortaya çıkıyor ve sürekli sizi kovalıyor. Arabanızı durdurmak isteyecekler, bu yüzden sizi bir şeye çarptırmak gibi sürekli olarak sizin için zorlaştırmaya çalışacaklar. Böylece sürüş becerilerinizi kullanacak ve istediğiniz bar azalana kadar saklanmaya devam edeceksiniz. Bu oyunun yanı sıra, başka birçok ilginç oyun da bulabilirsiniz.


Heat Gear Araba Hilesi


Heat Gear'ı sürerken, kaç tane ışık sütununun öne çıktığını görmek kolaydır ve oraya gidebilirsiniz. Bundan hemen sonra, oyuncunun yerine getirmesi gereken bir istek içeren bir menü belirir ve meydan okumayı kabul ederseniz, ilerleme çubuğunun bitmesine izin verin. Birçok farklı türde zorluk bulacaksınız ve bu oyunda bazı şeyleri kullanmak ve satın almak için size para kazandıracaklar.


Heat Gear Apk Dayı Son Sürüm


Oyuncular, tanımlanmış bir konuma ulaşmak için yarış, drift vb. gibi farklı modlara katılarak deneyimlerini değiştirebilirler. Ayrıca, sevdiğiniz bir arabanın kilidini açmak ve bazı yükseltmeler yapmak için para kazanabileceksiniz. Görünümlerini değiştirebilir ve performansla ilgili bazı faktörleri iyileştirebilirsiniz. Bu yükseltme, zorluklar zamanla daha da zorlaşmaya devam ettiğinde gereklidir.


Heat Gear indir (MOD, Ücretsiz Alışveriş - Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Sonic The Hedgehog 4 Episode 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar