War Machines Harita Hileli MOD APK [v6.17.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 3)
War Machines Harita Hileli MOD APK [v6.17.0] 1 War Machines Harita Hileli MOD APK [v6.17.0] 2 War Machines Harita Hileli MOD APK [v6.17.0] 3 War Machines Harita Hileli MOD APK [v6.17.0] 4 War Machines Harita Hileli MOD APK [v6.17.0] 5 War Machines Harita Hileli MOD APK [v6.17.0] 6

War Machines Harita Hileli MOD APK [6.17.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Tank savaşında çatışmadan çatışmaya gireceksiniz.


War Machines 6.17.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Düşmanlar her zaman haritada görülebilir.

Kara savaşlarından bahsederken tanklar en etkili savaş araçlarından biri haline geldi. İnsanlar savaşmaya katılırlar ve bu savaş makinesinin yarattığı tehlikeleri ve dehşetleri görürler. Hepimiz Nazi Almanyası'nı biliyoruz ve bu ordu, modern teknolojiye sahip tank takma adları ve en cesur askerleri ile ünlü. Şimdiye kadar, birçok insan tankların belirleyici bir rol oynadığı savaş hissini yaşamak istiyor. Savaşlar olduğu kadar şiddetli olmayacak olsa da, askerlerin yaşamak zorunda olduğu zorlukların bir kısmını da satın aldı. War Machines , Google Play'de yayınlanan ve birçok kişinin dikkatini çeken ünlü bir oyundur; 10 milyondan fazla indirme, açık bir örnektir.


War Machines v6.17.0 MOD APK


Daha önce bir tank savaş alanında bir savaş oyunu oynadıysanız, bu ürünün aynı zamanda son derece iyi tasarlanmış olduğunu hissedeceksiniz. İlk olarak, tanklar son derece ayrıntılı ve eksiksiz hatlar ve parçalarla doğru bir şekilde tanımlanır - cihazınız gerçek fizikte hareket etmek ve manipüle etmek için. Yükseltdiğiniz özellikler bile çok iyi çalışıyor.


War Machines Harita Hilesi


Ana karakterin, şiddetli savaşlarda bulunan savaşlara katılmanıza izin veren bir tank olduğu sürükleyici bir aksiyon oyunudur. En sevdiğiniz tankı kendiniz seçmeye ve düşmana dalmaya hazırsınız. Sana yardım etmeyecekler. Savaş baş döndürücü bir hızda gerçekleşecek, başlangıçta ona dokunur dokunmaz tankların size acınacak şekilde saldırmak için tüm gücünü kullanacağı bir yarışmaya girmelisiniz. Oyundaki bir oyun sadece 3 dakika sürüyor, bu yüzden üretici bir an için tereddüt etmemenizi sağlayacak kurallar koyuyor. Bu oyundaki nihai hedef, mümkün olduğunca çok sayıda tankı yok etmek için tüm silahlarınızı kullanmanız gerekecek olmasıdır. Savaş bittikten sonra, en çok tankı vuran kişi kazanan olur. Düşmanlar birçok farklı ülkeden gelecek ve toprağınızı istila etmeyi hedefleyecek.


War Machines Son Sürüm Apk


Oyunda seçebileceğiniz çok sayıda tank bulunuyor ve bir tanesiyle tanıdık bir dövüşün ardından sürekli yükselterek uzun süre kullanabilirsiniz. Her tank farklı özelliklere sahip olacak, sonra daha pahalı araçlar kesinlikten daha güçlü olacak, ancak muhtemelen elleri kullanmayacak. Pahalı tanklara hızlı bir destek almak için eski bir tankın kullanımından vazgeçmeli, buna alışmalı ve biraz daha fazla parayla yükseltmelisiniz. Nasıl seçeceğiniz size kalmış. War Machines, "Takım tabanlı savaşlarda veya her şey için ücretsiz çatışmalarda savaş" olarak seçebileceğiniz ve savaşabileceğiniz iki moda sahiptir. Takım oyun modu ile vatanınızı korumak için onlarla savaşacaksınız, sürekli koordinasyon taktikleri yaratan savaşacak yakınlarınız olduğunda her şey daha erişilebilir olacak. Herkese ücretsiz olan çatışmalara gelince, özgürlüğe saygı duyarsınız, birini öldürürsünüz, becerilerinizi gösterirsiniz.


War Machines indir (MOD, Radar Hile)


Önceki android oyun Drive Ahead APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar