Idle Cave Miner Para Hileli MOD APK [v1.6.0.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Idle Cave Miner Para Hileli MOD APK [v1.6.0.1] 1 Idle Cave Miner Para Hileli MOD APK [v1.6.0.1] 2 Idle Cave Miner Para Hileli MOD APK [v1.6.0.1] 3 Idle Cave Miner Para Hileli MOD APK [v1.6.0.1] 4 Idle Cave Miner Para Hileli MOD APK [v1.6.0.1] 5 Idle Cave Miner Para Hileli MOD APK [v1.6.0.1] 6

Idle Cave Miner Para Hileli MOD APK [1.6.0.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Daha derine inmek ve altında neler olduğunu öğrenmek istiyorsanız, diğer madenlerde iyi bir üne, yaratma kapasitesine ve deneyimlemeniz gerekir.


Idle Cave Miner 1.6.0.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız altın hilesi
  2. Sınırsız Ruhlar
  3. Sınırsız Elmas Hilesi
  4. Tüm IAP satın alındı

Oyun boşta olan mağara madencisi, kullanıcıların değerli taşları çıkarmasına, nesneleri oluşturmasına ve birlikte çalışmasına izin verir. Hem yıkımı kolay hem de onarılması zor, altın, elmas ve diğer değerli eşyalar gibi değerli metaller için bir madene dokunun. 


Idle Cave Miner v1.6.0.1 MOD APK


Bu tür madencilik çok fazla dokunma gerektirir. Idle Cave Miner oyununda, emtia, mayın mücevherleri oluşturabilir ve aynı anda bir madencilik ekibi toplayabilirsiniz. Bir madende çıkışı olmayan ve yıkıma duyarlı olan altın, elmas ve diğer birkaç kaynak kazmak için dokunma kullanacaksınız. 


Idle Cave Miner Para Hilesi


Madencilerinizi bir araya getirin ve mümkün olduğunca derin kazıp kazamayacağınızı görün. Etkili işbirliği için bir strateji oluştururken, her madencinin bilgi ve deneyimini kullanmak önemlidir.


Idle Cave Miner Elmas Hilesi


Daha derine inmek ve altında neler olduğunu öğrenmek istiyorsanız, diğer madenlerde iyi bir üne, yaratma kapasitesine ve deneyimlemeniz gerekir. Bu, nostaljik unsurlar ve zarif bir şekilde ince ayarlı oyun mekaniği ile dolu, değişen beceri seviyelerine sahip oyunculara çok çeşitli oyunlarda çok çeşitli benzersiz deneyimler sunmaya hazır olan olağanüstü bir Android mobil emülatörüdür. 


Idle Cave Miner Hile Apk


Rölanti Mağara Madencisinde, birçok işçilik süreci için gereken değerli kaynakları toplamak için kendi madencilik iş gücünüzü bir araya getirmelisiniz.Idle Cave Miner, oyuncuların zengin metal blokları ve diğer mallar için mağaralar aradıkları bir oyundur. 


Idle Cave Miner Apk indir


Yeteneklerinizi ve pompalama güçlerinizi çeşitli şekillerde kullanmanıza olanak tanıyan çok çeşitli durumlara erişebileceksiniz. Keşfettiğiniz malzemeler, kâr için satılabilecek benzersiz sanat eserlerine dönüştürülebilir. Smithy, madencinin ve ürettikleri emtiaların kalitesini arttırmak için yenilenebilir ve genişletilebilir. Bunun her iki değişken üzerinde de yararlı bir etkisi vardır.


Idle Cave Miner indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Zombie Defense APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar