Townsmen Premium Para Hileli MOD APK [v1.14.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Townsmen Premium Para Hileli MOD APK [v1.14.5] 1 Townsmen Premium Para Hileli MOD APK [v1.14.5] 2 Townsmen Premium Para Hileli MOD APK [v1.14.5] 3 Townsmen Premium Para Hileli MOD APK [v1.14.5] 4 Townsmen Premium Para Hileli MOD APK [v1.14.5] 5 Townsmen Premium Para Hileli MOD APK [v1.14.5] 6

Townsmen Premium Para Hileli MOD APK [1.14.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu oyun sizi köhne bir köyün yönetimini üstlendiğiniz Orta Çağ'a götürecek.


Townsmen Premium 1.14.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Townsmen Premium, harika bir ortaçağ şehir kurma yönetim oyunudur. Bir kral rolünü oynuyorsunuz ve göreviniz küçük köyünüzü bir ortaçağ imparatorluğuna dönüştürmek. Ekonomiyi geliştirmek için binalar inşa ediyor, hasat üretiyorsunuz ve köylülerin mutlu olmasına yardımcı oluyorsunuz. Cevher madenleri, çiftlik mahsulleri hakkında birçok yeri keşfediyor ve kullanıyorsunuz. Ayrıca kendi vergilerinizden gelir elde edersiniz. Sakinlerin de eğlenceye ihtiyacı var ve atlı arenalar, barlar, pazarlar gibi ilginç yapılar inşa ediyorsunuz. Oyun, şehrinizi güzelleştirmenize yardımcı olacak birçok çalışma, eğlence sunar. Görkemli heykeller, muhteşem anıtlar ve yemyeşil bahçeler yaratıyorsunuz. Ayrıca, bölge haydutları, dış vandalizm ve barışçıl kasabanızın diğer rakipler tarafından yağmalanması gibi gizli tehlikelere de dikkat etmeniz gerekiyor.


Townsmen Premium v1.14.5 MOD APK


"Fantasy Island Sim" in samimi yönetim tarzını seviyorsanız, Townsmen Premium sizi memnun edecektir. Oyun, eski şehri kendi tarzınızda inşa etmek, yönetmek ve geliştirmek etrafında dönüyor. Senin görevin sağlam bir koruma oluşturmak için kışla, gözetleme kuleleri inşa etmektir. Ayrıca, insanlarınızı düşman güçlerden korumak için cesur savaşçılar toplamanız gerekiyor. Kalenizden imparatorluğunuzun mükemmel yönetimini yaratmak için birçok şey yapıyorsunuz. Halkınız için mutlu, mutlu bir yaşam sağlamaya çalışın. Tabii ki oyun o kadar basit değil ve bir ortaçağ ortamında harika şehirler inşa etmek için çok şey yapmanız gerekiyor. 


Townsmen Premium Para Hilesi


Şehirler küçük başlayacak ve zamanla şehrin boyutu genişleyecek. Gittikçe daha fazla insan şehrinize geliyor ve her gün birçok iş yaratıyorlar. İnsanlardan elde edilen hasat karmaşık bir ekonomiyi besleyecek, ve detaylı üretim zincirleri oluşturun. Para için malları hasat eder ve ticaret yaparsınız. Ardından onlarca farklı kasaba ve bina ile şehri genişletiyorsunuz. Refah birçok riskle birlikte gelir ve haydutlarla yüzleşmek için doğru orduya sahip olmalısınız. Tabii oyun aynı zamanda güzel bir hikayeye, çeşitli senaryolara ve birçok zorlu göreve sahip. Ana hikayeden seçim yapabilir veya sınırsız sandbox oyun modu ile eğlenceyi yaşayabilirsiniz.


Townsmen Premium Altın Hilesi


Townsmen Premium, önceki ünlü Townsmen serisinin oyunu olan birçok çekici özelliğe sahip değerli bir yükseltmedir. Oyun Handy Games tarafından geliştirilmiştir. Oyunun yolculuğu boyunca, Orta Çağ'da zengin ve müreffeh bir şehir inşa edeceksiniz. " Fantasy Island Sim " gibi, küçük bir arsada, az sayıda insanın yaşadığı uzak bir kasabada başlayacaksınız. 


Townsmen Premium Hile Apk


Çiftlikler inşa etmek için metal cevheri madenlerini ve verimli arazileri bulmalı ve kullanmalısınız. Tabii ki, çiftliği toplama ve hasat etme eylemi size altın getirecek - bu da birçok şey için alışveriş yapmanıza yardımcı oluyor. Hasat edilen para sayesinde daha fazla çiftlik ve bahçe kurarak üretiminizi genişletebilirsiniz. Oyun çok sayıda bina sunuyor ve daha uzun evler, eğlence parkları, marketler, barlar inşa edebilirsiniz…


Townsmen Premium hilesiz Apk


“Townsmen Premium” şehri büyüdükçe, sakinleri eğlence mekanlarında satış, ulaşım veya servis personeli gibi çeşitli işler yaratmaları için yönetiyorsunuz. Değişimin yanı sıra, diğer birçok harika kategoriyi açmak için insanların vergilerini toplayabilirsiniz. “Townsmen Premium”da hayat hiç de huzurlu ve mutlu değil. 


Townsmen Premium Apk indir


İnsanlara ve yaşamlarına yönelik birçok gizli ve öngörülemeyen tehlikeyle karşı karşıyasınız. Çevredeki bölgelerde gizlenen haydut ordularıyla karşı karşıyasınız. Buradan güçlü orduyla şehrin huzurunu korumanız gerekiyor. Ayrıca oyunda yağmur, sel, kar fırtınası, kuraklık gibi çeşitli doğal afetler de bulunuyor. Birçok zorluk ekinleri tehdit edebilir ve insanlarınız için tehlikeli hastalıklar yaratabilir. Eğer akıllı bir liderseniz, o zaman şehrin insanlarını korumak için iyi stratejilere sahip olmalısınız.


Townsmen Premium Prestij Hilesi


Townsmen Premium, az tehlike ile bol para ile başlangıçta kolaydır. Zamanla, şehri genişletmek için hasattan gelen parayı, yerleşik vergi parasını etkin bir şekilde kullanmanız gerekir. Muhteşem evler ve yapılarla şehri daha küçük kasabalara genişletiyorsunuz. İnşa etmeniz için onlarca farklı tipte ev var. Daha da önemlisi, inşa edilecek sayısız sahne var. Muhteşem kaleler, büyük anıtlar, şiirsel nehir köprüleri dahil… Özetle, Townsmen Premium gerçekçi 3D grafiklerde harika bir yönetim-inşa oyunudur. Rüyanızda bir ortaçağ kentini yönetme deneyimine sahip olacaksınız. Nazik ve otantik bir şehir kurma yolculuğuna hazır olun.


Townsmen Premium indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun The Escapists 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar