Idle Cat Cannon Para Hileli MOD APK [v2.4.12]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Idle Cat Cannon Para Hileli MOD APK [v2.4.12] 1 Idle Cat Cannon Para Hileli MOD APK [v2.4.12] 2 Idle Cat Cannon Para Hileli MOD APK [v2.4.12] 3 Idle Cat Cannon Para Hileli MOD APK [v2.4.12] 4 Idle Cat Cannon Para Hileli MOD APK [v2.4.12] 5

Idle Cat Cannon Para Hileli MOD APK [2.4.12] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Eğlenceli ve boşta bir dövüş simülasyon oyunudur. Cyborg kedilere karşı savaşa katılacak ve kendi güçlü ordunuzu kuracaksınız.


Idle Cat Cannon 2.4.12 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Idle Cat Cannon, uygulama kapatıldığında bile catnips madeni para kaynaklarını toplamaya devam eden bir APK oyunudur. Bu ücretsiz bir kedi oyunudur; dünyayı fethetmek ve kedi oyuncaklarını yok etmek için çok sayıda kedi yetiştirecek ve güçlü bir kedi topları ordusu kuracaksınız. Oyunun benzersiz özellikleri ile daha önce hiç olmadığı kadar harika eğlence anları yaşayacaksınız.


Idle Cat Cannon v2.4.12 MOD APK


Idle Cat Cannon oyunundaki ana ateş gücünüz, çeşitli benzersiz toplardır ve bunları nasıl akıllıca kullanacağınızı bilmelisiniz. Ayrıca, tüm kötü hedefleri yok etmek için kendi benzersiz stratejiniz varsa, bu yardımcı olacaktır. Bu oyunda gittikçe daha fazla ilerledikçe, daha modern olmak için ekipman ve silahlarınızı yükseltebilecek ve güçlü bir ordu oluşturmak için gerekli askeri tesisleri geliştirebileceksiniz. 


Idle Cat Cannon Para Hilesi


Ayrıca ordunuzu desteklemek için yeni teknolojiler öğrenmelisiniz. Özellikle, bu oyuna katılmasanız bile, kahramanlarınız kediler, kedi nanesi, madeni paralar gibi değerli kaynaklar gibi kaynakları toplamaya devam edecek - basit oyun mekanikleri ve keşfetmeniz için zengin içeriğe sahip heyecan verici bir oyun.


Idle Cat Cannon Altın Hilesi


Bu heyecan verici oyun, eğlenceli ve canlı renkler ile eğlenceli, dinamik ve son derece bağımlılık yapan bir oyundur. Idle Cat Cannon'da büyümek için birçok kediyi toplamanız ve yetiştirmeniz gerekecek. O zaman, gezegeni ele geçirmeyi ve dünyanızı tehdit etmeyi planlayan şeytani kedilerden insanlığı ve tüm dünyayı kurtarmak için kendi ordunuzu yöneten lider olacaksınız. Bu yüzden, çeşitli ve güçlü ordunuzla onlara direnmek, Dünya'yı o kurnaz kedilerden kurtarmak zorunda kalacaksınız.


Idle Cat Cannon Silah Hilesi


Tüm düşmanları yenmek için kendi toplarınızı yaratmanız ve onları kedi ordunuzun savaşması için daha güçlü hale gelecek şekilde yükseltmeniz gerekecek. Güçlü bir orduya sahip olmak için tüm zorlu görevleri tamamlamak için Cat BFC, Cat Cryo Cannon, Cat Ansturm Tank, VICTORY CAT gibi dev bir top yaratacaksınız.


Idle Cat Cannon Mermi Hilesi


İlk olarak, bir kedi ordusuna sahip olmak için laboratuvarda kedileri işe almalısınız. İlk başta küçük bir ölçekte inşa edeceksiniz ve ardından dünyayı fethedebilmek için 40 tesise kadar büyüyeceksiniz. Dünyayı fethedebilmek için kedilere yarı zamanlı bir iş vermeniz gerekecek. Eğer fethetmek istiyorsanız fon temin etmek bir ön koşuldur ve tesislerinizi büyütmek için kedilerinizi çalışmak ve çok para kazanmak için piyasaya sürmeniz gerekir.


Idle Cat Cannon Hile Apk


Idle Cat Cannon'da robot kedileri fethetmeniz ve onlarla savaşmanız için birçok farklı bağlam ve içerik var. Ayrıca, daha fazla jeton toplamak için tamamlamanız gereken birçok günlük görev var. Görevi tamamladıktan sonra mücevherler çok düşecek ve onları toplayacaksınız. Aynı zamanda zorlu görevleri daha verimli bir şekilde çözmek için çeşitli güçlendiriciler kullanmalısınız.


Idle Cat Cannon Apk indir


Oyun, durumları ve çok sayıda orduya katılmanız ve deneyimlemeniz için 1:1 PVP maçları sunuyor. Göreviniz mecha'yı yok etmek, ordunuz için büyük miktarda kedi nanesi almak ve güçlü bir orduya dönüşmek. Ayrıca, Google Cloud Save ile oynadığınız verileri yedekleyebilir, böylece verilerinizi hatırlayabilir ve istediğiniz zaman oyunu yeniden yükleyebilirsiniz.


Idle Cat Cannon indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Chaos Road Combat Racing APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar