Carpet Bombing 2 Para Hileli MOD APK [v1.20]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Carpet Bombing 2 Para Hileli MOD APK [v1.20] 1 Carpet Bombing 2 Para Hileli MOD APK [v1.20] 2 Carpet Bombing 2 Para Hileli MOD APK [v1.20] 3 Carpet Bombing 2 Para Hileli MOD APK [v1.20] 4 Carpet Bombing 2 Para Hileli MOD APK [v1.20] 5 Carpet Bombing 2 Para Hileli MOD APK [v1.20] 6

Carpet Bombing 2 Para Hileli MOD APK [1.20] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Saldırı helikopterlerini de içeren retro tarzı Jet avcı ve bombalama oyunu.


Carpet Bombing 2 1.20 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hİlesi
  2. Gerçek parayla ücretsiz alışveriş yapabilirsiniz.
Carpet Bombing 2, savaşta insan, düşmanın kalelerini yok etmek için yeterli değildir ve bunun için araçlara ihtiyaç vardır. Geçmişte hayırseverler, düşman hedeflerine saldırmak için savaş gemileri ve mancınık makineleri icat ettiler . Şimdi, savaşmak için savaş araçları giderek daha vazgeçilmez hale geliyor. Savaş sırasında, kazanmak istiyorsanız uçaklar, tanklar ve diğer araçlar hayati önem taşıyordu. Bir savaş sırasında, bir düşmanı yukarıdan bombalamak için bir uçak kullanılır. Yani uçaklar ve özellikle savaş Uçağı.


Carpet Bombing 2 v1.20 MOD APK


Tüm modern savaşlarda, savaş uçakları tüm cephelerde görünür. Piyasaya sürülen savaş uçaklarıyla ilgili oyunlar devam ediyor ve bazıları en iyisi, Halı Bombalama 2'den bahsetmiyorum bile. Oyun, oyunculara hem tehlikeli cepheleri hem de uçakları kontrol etme deneyimi yaşatacak. Oyunun çok fazla gücü var, bu yüzden dünya çapında on milyonlarca indirmeyi çekti.


Carpet Bombing 2 1.20 Para Hile Apk


Oyunun bağlamından açıkça bahsedilmiyor, genellikle sadece bir savaş alanı ve oraya savaşmak için gönderiliyorsunuz. Bu oyuncu Amerika Birleşik Devletleri kahramanı olacak ve savaş uçaklarının kontrolörü olacak. Carpet Bombing 2 oyununda hükümet, savaşmanız için size çeşitli alanlarda birçok görev verdi. Bu yolculuk kolay değil, ancak ülkenin kazanması için birçok tehlikeli savaştan geçmesi gerekiyor. Peki bu savaşta boğulmaya hazır mısın?


Carpet Bombing 2 Uçak Hile Apk


Belki de oyunun grafikleri, oyunu daha gerçekçi hale getirmek için oyun yerleşik bir 3B grafik formatına sahip olduğunda bu oyunun en iyi özelliğidir. Oyun, savaş atmosferini getirmek için tehlikeli ve canlı bir savaş alanını başarıyla sundu. Oyundaki nesnelerin yapısı çok karmaşık olmamakla birlikte onu mükemmel hale getirmek için özenle tasarlanmış.


Carpet Bombing 2 apk hile


Oyunu daha çeşitli hale getirmek için Play oyuncuları, oyuncak haritada kumlu plajları, plajları, dağları ve daha fazlasını kolayca görebilir. Oyuncu alçaktan uçarsa, düşman üsleri, sandıklar veya ağaçlar gibi küçük şeyler fark edecek, ancak yüksekten uçtuklarında hepsi yok olacak. Bire bir olduğunda, görüş daha da sınırlı ve karmaşık hale gelir, bu da oyunu daha gerçekçi hale getirir.


Carpet Bombing 2 Hile


Her aşamada, oyuncuya oyunu gerçekleştirmek ve tamamlamak için çeşitli görevler atanır. Oyunun yaratıcı ekibi, oyunu farklı gereksinimlerden ayırmak için oyun görevleri oluşturma konusunda da harika bir iş çıkarıyor. Oyuncular teröristleri yenebilir, düşman üslerini yok edebilir, diğer uçakları yenebilir ve diğer birçok ihtiyacı görebilir. Oyuncular, tempoya ayak uyduramazlarsa sıkı bir şekilde savaşmalı ve hızlı kaybetmelidir.


Carpet Bombing 2 Uçak Hile Apk


Oyunu kontrol etme yöntemi, oyuncuyu oyunu oynarken en zor hale getirir çünkü bakımı kolay değildir. Oyunda bir şey başarmak istiyorsanız, çok fazla pratik yapmanız gerekecek. Oyundaki tüm nesneler sabit olduğundan ancak daha sonra üzerine düşmediği için erken aşamalarda tamamlamak zor olmamalı. Oyuncular uçaklar, askerler, hava savunma sistemleri ve daha fazlasıyla uğraşmak zorunda kalacak.


Carpet Bombing 2 APK Son Sürüm indir


Bir silahın savaşması için savaş uçağı şarttır. Oyun, oyuncuların uçaklarını donatmalarına ve savaşmalarına izin veren geniş bir silah cephaneliğine sahiptir. Yeter. Ama onlara sahip olmak kolay değil çünkü hepsinin parayla satın alınması gerekiyor. Oyuncular, oyunda ödül kazanmak için savaşmak ve birçok görevi tamamlamak zorunda kalacak. Güçlü güce sahip bir silaha sahip olduğunuzda, oyundaki görevler daha hızlı tamamlanabilir. Bu oyunun ana karakteri uçaklar olduğundan kullanılan oyun birçok türü içermektedir. Ama onları kullanmak istiyorsan açmalısın. Oyunu daha gerçekçi hale getirmek için oyuna eklenen gerçek savaşlarda birçok ünlü savaş uçağı ortaya çıktı.


Carpet Bombing 2 indirin (MOD, Para Hİlesi)


Bir önceki android oyun Tank Stars APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar