Real Time Shields Para Hileli MOD APK [v0.14.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Real Time Shields Para Hileli MOD APK [v0.14.5] 1 Real Time Shields Para Hileli MOD APK [v0.14.5] 2 Real Time Shields Para Hileli MOD APK [v0.14.5] 3 Real Time Shields Para Hileli MOD APK [v0.14.5] 4 Real Time Shields Para Hileli MOD APK [v0.14.5] 5 Real Time Shields Para Hileli MOD APK [v0.14.5] 6

Real Time Shields Para Hileli MOD APK [0.14.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. İstilacıların tek bir amacı vardır o da kalenizi yıkmak.


Real Time Shields 0.14.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Harcadıkça artar
  2. Sınırsız Altın Hilesi. Harcadıkça artar.
Real Time Shields, sopa insanlarla ilgili heyecan verici bir 3D strateji oyunudur. İstilacıları savuşturmak için güçlü bir orduyu kontrol ediyorsunuz. Akılda kalan tek amaç kalenizi yıkmaktır. Üssü korumak için mangayı makul bir şekilde yönetmeli, yükseltmeli ve hareket ettirmelisiniz. Elbette birlikleriniz her emrinize uyacak ve doğru kararlar vermeye çalışacak. Gerçek zamanlı olarak hızlı taktik tepkiler veriyor, düşmanlarınıza karşı orduyu manevra ediyor ve onların kuleye ulaşmasını engelliyorsunuz. Düşmanlar farklı açılardan gelmeye devam edecek ve tüm düşmanlar çok agresif. Düşman dalgasından sonra dalga ile savaşmalısınız. Nihai zafere ulaştığınızda her şey sona erecek ve yeterince hızlı çizmeniz gerekiyor.


Real Time Shields v0.14.5 MOD APK


Real Time Shields, ordu kurma simülasyonunda harika bir deneyim sunar. Düşmanlarınızı yenmek için ordunuzu kontrol ediyor ve şehrinizi düşmana karşı savunuyorsunuz. Oyun Lion Studios tarafından geliştirildi ve nihai taktik savunmayı başarıyla simüle ediyor. Elbette işgalciler kalenizi yıkmak istiyor ve düşman bunu birçok şekilde yapacak. Göreviniz, ordunuz için makul hareket hatları çizmek ve kalenizi güçlü düşmanlardan koruyacaklar. Kısa süreliğine son derece hızlı tepki vermeniz gerekecek ve düşman kaleye ulaşamayacak. Düşmanlar farklı açılardan gelmeye devam edecek ve işler çok hızlı ilerliyor. Kaleyi sürekli düşman dalgalarından korumak ve nihai zafere ulaşmak zorunda kalacaksınız. Ezici düşmanı yenmek için orduyu yeterince hızlı kontrol etmelisiniz.


Real Time Shields Para Hilesi


Real Time Shields basit bir oynanışa sahiptir ve benzersiz gerçek zamanlı savaşlarda ordunuzu yönlendirmek için yalnızca parmağınızı kullanmanız yeterlidir. Daireler, kalpler, eğriler ve üssünüzü düşmanlardan korumak için gereken herhangi bir desen gibi birçok şey çizebilirsiniz. Düşman, başarısız olduğunda moralini kaybetmeyecek ve düşman sürekli gelecektir. Düşman dalgalarını durdurabilirsin ve her şey durmadan gelecek. Gücünü arttırırsın ve ordunu geliştirirsin. Buradan, inanılmaz kazanabileceksiniz. Yeni birimlerin gücünden yararlanmalısınız. Yükseltilmiş ordular, geliştirilmiş güçler ve birçok benzersiz ekipman veya benzersiz beceri ekleyerek ilerliyorsunuz. Çok sayıda düşmanla savaşmak için hızlı hareket ediyorsunuz. Oyun, rakipleri alt etmek için kalkan, cirit, mızrak ve daha fazlasının kullanılmasına izin veriyor.


Real Time Shields Altın Hilesi


Real Time Shields, basit ama son derece bağımlılık yapan bir oynanışa sahiptir. Her şeyi parmaklarınızın ucunda kolayca kontrol edebilir, düşmanla savaşmak için doğru dizilişi çizebilirsiniz. Oyun gerçekçi fizik kullanır, bu nedenle temiz hareketi net bir şekilde hissedersiniz ve aksiyon keskindir. Düşmanın toza dönüştüğünü görünce şaşıracaksınız, ilgi duyacaksınız. Oyun farklı yükseltmeler sunuyor ve bu da birliklerinizi daha güçlü hale getiriyor. Yeni eşyalar donatıyorsunuz ve ordu harika yeni güçler kazanıyor. Oyunun güç seviyeniz için bir sınırı yoktur ve her şey maksimuma kadar geliştirilebilir. Ayrıca, tüm eylemler gerçek zamanlı olarak gerçekleşir. Bu nedenle, hızlı düşünmeli, hızlı hareket etmeli, dinlenmeye zaman ayırmamalısınız çünkü düşman sürekli gelecektir. Oyun, güncellemeler yoluyla birçok yeni ve ilginç içeriğe sahip.


Real Time Shields Apk Hile


Yeni haritalar gibi birçok yeni ekleme sürekli olarak eklenmektedir. yeni birimler, yeni yükseltmeler. İlginç patron savaşlarına katılırken harika şeyler hissedeceksiniz. Kötü patronlarla karşılaşacaksınız ve zorlu savaşlar yeteneklerinizi test edecek. Elbette zorlu savaşlarda hayatta kalabilmek için gerçek bir savaşçı olmanız gerekiyor.


Real Time Shields Apk indir


Real Time Shields, minimalist 3D grafikleri ve otomatik olarak bağımlılık yaratan oynanışı ile gerçekten harika bir strateji oyunudur. Oyuncu sadece şehri düşmanın saldırısından korumakla görevlidir. Düşman dalgasıyla başa çıkmak için ekrana oklar çizmeniz ve elinizi hızlıca hareket ettirmeniz gerekiyor. Birçok zaferden sonra ordunuzu yükseltebilir, şehrinizi yükseltebilir ve daha güçlü savaş birimlerinin kilidini açabilirsiniz. Yapacak çok işiniz var ve çok hızlı olmalı. Çünkü düşman dalgaları sürekli gelecek ve kesintiye uğramayacaktır. Kayıpları önlemek için düzenli olarak sıraya girmeniz gerekir. Düşmanlar birçok yönden gelecek ve anıtın etrafında güçlü silahlar ve mükemmel savaş birimleri ile uğraşmanız gerekiyor.


Real Time Shields APK Android oyun CLUB


Real Time Shields basit kontrollere sahiptir ve sanatı seviyorsanız alışması son derece kolaydır. Bu benzersiz gerçek zamanlı hareket kararlarını vermek için parmağınızı kullanırsınız. Daireler, kalpler, eğriler veya kısa çizgiler gibi birçok popüler şekil çizebilirsiniz. Kontrollere alışmak kolaydır ve uzun bir süre sonra pek bir sorun görmezsiniz. Real Time Shields keskin, basit ve şaşırtıcı 3D grafiklere sahiptir. Aksiyon simgeleri, karakter görüntüleri, silahlar gibi her şey açıkça gösteriliyor. Buradan, oyuncular her zorlu maçta harika bir his yaşayacaklar. Ayrıca oyunun sesine de ciddi anlamda yatırım yapılıyor. Hareket eden ayak seslerini, çığlık atan askerleri, düşmanın parçalandığını ve heyecan verici fon müziğini duyabilirsiniz.


Real Time Shields Son Sürüm


Gerçek zamanlı strateji oyunlarını seviyorsanız Real Time Shields doğru seçimdir. Hızlı tempoya alışıyorsunuz ve şehri düşman saldırılarından korumaya çalışıyorsunuz. Kontrol mekanizması kolaydır ve doğru savunmayı oluşturmak için yalnızca cihaz ekranında parmağınıza ihtiyacınız vardır. Hızlı düşünür, birliklerinizi düşmana karşı en iyi mevzilere taşırsınız. Oyun basit, bağımlılık yapar ve savaşlar otomatiktir. Düşmanı püskürtmek için bir karar vermek için sadece hızlı tepki vermeniz gerekecek. Her başarılı savaştan sonra, üç yükseltmeden birini (ordu, daha güçlü birlik, şehir dahil) tutmayı seçersiniz. Birçok harika şeyin kilidini açmak için kazanmaya çalışın. Oyun yeni dünyalar sunuyor ve her yeni yükseltmeden sonra deneyimleyeceğiniz birçok harika şey olacak. İstilacılarla heyecan verici bir savaşa hazır olun. Güçlü ekipler kuruyorsunuz ve tarihi savaşlar için birçok ilginç resim çiziyorsunuz.


Real Time Shields indir (MOD, Sınırsız Altın Hilesi)


Bir önceki android oyun Rice Burner APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar