Shortcut Run Para Hileli MOD APK [v1.27]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Shortcut Run Para Hileli MOD APK [v1.27] 1 Shortcut Run Para Hileli MOD APK [v1.27] 2 Shortcut Run Para Hileli MOD APK [v1.27] 3 Shortcut Run Para Hileli MOD APK [v1.27] 4 Shortcut Run Para Hileli MOD APK [v1.27] 5 Shortcut Run Para Hileli MOD APK [v1.27] 6

Shortcut Run Para Hileli MOD APK [1.27] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Rakiplere karşı yarışın ve yol boyunca alabileceğiniz tüm döşeme tahtalarını üst üste koyun!


Shortcut Run 1.27 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Sınırsız altın hilesi
Shortcut Run, amacınızın farklı bölgelerde tam hızda koşmak olduğu sıradan bir oyundur. Oyunda bitiş çizgisini ilk geçen kişi olmaya çalışın. Bunu yapmak için, tahta tahtaları toplamanız ve bunları her bir parkuru çevreleyen suya yaymak için kullanmanız gerekir. Ardından, düşman konumuna en hızlı şekilde ulaşmak için bir kısayol oluşturun.


Shortcut Run v1.27 MOD APK


Shortcut Run'da kontroller çok sezgiseldir. Tek yapmanız gereken, karakteri değiştirmek için parmağınızı düz ekranda sola ve sağa kaydırmaktır. Sonra en çok tahta tahtaları toplayın ve suyu geçin. Tüm rakiplerin üstesinden gelmeye çalışın.Tahta tahtaları toplarken, onları yol oluşturacak şekilde yayarak su yüzeyine doğru hareket edebilir ve ardından geçebilirsiniz. Rakiplerinizden daha hızlı bitirmek istiyorsanız önemlidir. Ancak odun miktarına bağlı olarak su yüzeyi mesafesini seçin. Ortada odun yoksa, yarışınız sona erecek. Oyuncular hangi yoldan koşacaklarına, ne zaman karaya çıkacaklarına ve ne zaman suya gireceklerine karar vermekte özgürdür.


Shortcut Run Oyna


Shortcut Run, insanların kendilerini yenilenmiş hissetmelerini ve eğlenmelerini sağlayan sıradan bir mobil oyundur. Oyuncuların meydan okuyabileceği birçok seviye vardır. Olağanüstü gücünüzle zor bir sorunun üstesinden geleceksiniz. Ardından onurlu unvanı alın ve daha cömert ödüller kazanın.


Shortcut Run APK Dayı


Shortcut Run, tuğlaları hareket ettiren sıradan bir oyundur. Hareket eden tuğlaları, köprü yapmak için suya tuğlaları döşemeyi, tuğlalara basmayı ve ileriye doğru yürümeyi zorlar. Hedefi düşüneceksin. Yeterli tuğla yoksa ne yapacağınızı düşünün. Oyunda, oyuncular diğer kıyıya ulaşmak ve daha fazla Çok seviyeli mücadelenin kilidini açmak için atlayacaklar. Shortcut Run'ı web sitemizden deneyimlemek için indirebilirsiniz.


Shortcut Run İndir


Birincil görev, rakiplerinize karşı yarışmak ve yol boyunca alabileceğiniz tüm katları yığmaktır. Yeterince zekiyseniz endişelenmeyin. Bir köprü inşa edin ve bir kestirme yolla bitiş çizgisine ulaşın. Oyun, basit bir oyun, verimli ve öğrenmesi kolay bir işlemle birlikte gelir. Kolay ve ilginç sprint zorluklarımız var. Oyunda çevik becerilerinizi geliştirmek, çeşitli engellerden kaçınmak ve bitiş çizgisine koşmak için elinizden gelenin en iyisini yapın.


Shortcut Run APK Hile


Engelleri aşmanın yöntemi sınırı aşmaktır, böylece daha iyi bir sıralama elde edebilirsiniz. Farklı haritalar, çeşitli meydan okuma modları, ustalık becerileri ve boğuşma oynayabilirsiniz. Engele dokunduktan sonra mobil oyun başarısız olacaktır. Tüm engelleri aşarsanız şüphesiz kazanırsınız.


Shortcut Run Apk Para Hilesi


Aksesuarı akıllıca kullanmak, genellikle önünüzdeki düşmanı geçmenizi sağlayabilir. Operasyon sürecine müzik eşlik edecek. Mobil oyunda resim kalitesi çok basit. Ve kilidi açılacak birçok seviye var. Daha zor seviyelere meydan okuyun. Bu seviyeler oyunculara daha ilginç bir oyun ve yüksek özgürlük getirecek. Oyun da ücretsizdir. Daha ilginç oyunların kilidini açabilirsiniz. Oyunculara ödül getirebilecek birçok sahne sağlar.


Shortcut Run APK hile indir


Oyun modu çok ilginç. Parkur sürecinde dinamik müzik olacak. Mobil oyun karakter modelinin ayarları çok sevimli. Başlangıçta, pedalların sayısı bir zorunluluktur. Pedal sayısını artırmak için oyuncuların aynı rengi eşleştirmesi gerekir. Suda yürürken, pedal sayısı sıfıra ulaşana kadar pedallar tüketilecek mi? Shortcut Run'da rakiplere karşı yarışıyorsunuz, yol boyunca tahta kalas topluyorsunuz. Ardından, önce bitirmek için en kısa kısayolu oluşturmak için ahşap tahtaları su üzerine yayın. Bu aksiyon oyunu, Stair Run veya Stack Colors'daki gibi tuğla toplama ve diğer rakiplerle yarışma tarzını birleştiriyor.


Shortcut Run Para Hilesi


Kısayol oluştururken mesafeniz kısalacaktır. Bu yüzden daha az zaman alır. Geniş sularda bir yol oluşturmak için mümkün olduğunca çok odun toplamaya çalışın. Kıyıya yaklaşırsan ve odun biterse zıpla Tahtayı kullanıp kıyıya henüz yaklaştığınızda, karşıya geçmek için ileri atlayabilirsiniz. Seni biraz yavaşlatacak ama ölümden daha iyi. Bununla birlikte, öznel olmamak, çok fazla odun toplamaya çalışmak ve sahip olduğunuz ahşapla makul bir su alanını geçmeye çalışmak en iyisidir.


Shortcut Run Apk Android Oyun Club


Oyuncular rakiplerini arkadan itip onları yoldan çekip öldürebilirler. Ayrıca odunlarını da çalabilirsiniz. Bu nedenle, pistteki birisine yetişmek çok ödüllendirici. Biri arkanızdan yaklaşıyorsa, onun tarafından oynanmaktan kaçınmaya çalışın. Birisi bir kısayol oluşturduysa, ahşabınızı israf etmeden geçmenin avantajlarından yararlanabilirsiniz. Birinin kısayolunu kullanmak, onu takip etmek ve öldürmek için iyi bir yoldur. Rakibinizin de kısayolunuzu kullanabileceğini unutmayın. Ama onları yeterince uzağa götürürseniz, o zaman önemli değil.


Shortcut Run Apk Oyun İndir Club


Shortcut Run , çok oyunculu, rekabetçi bir aksiyon oyunudur. Bu oyunda, su parkında diğerlerine karşı yarışırsınız, köprü inşa ederken zemin yığınları tutarsınız ve kimin ilk sonunu alabileceğini görmek için ilerlersiniz. Oyun kurgusu çok basit. Rakiplerinizle yarışın ve yol boyunca alabileceğiniz tüm katları biriktirin. Yeterince akıllıysanız, ana rotayı terk edin, köprüler kurun ve diğer bitiş çizgisinden daha iyi kısayollar kullanın. Ayrıca, hile hileleri basit oynanış, verimli ve kontrol etmeyi kolay öğrenme ile hiç bu kadar şık olmamıştı. Shortcut Run, kötü adamın bir su parkında rekabet etmesini sağlayan bir oyundur. İlerledikçe, gittikçe daha güçlü rakipler elde edeceksiniz. Ve her zorluk size aynı neşeyi getirecek. Bazı yerlerde altın para toplayarak benzersiz karakterleri takas etmenizi sağlayabiliriz. Ayrıca oynarken daha deneyimli hissetmenizi sağlar.


Shortcut Run Altın Hilesi


Suya düşmeyin. Aksi takdirde, başlangıç ​​noktasına dönecek ve yeniden başlayacaksınız. Zaman kaybı olacak. Sonraki her macera çok ilginç olacak. Yarışmaya katılmak için farklı görünümlerin kilidini açmaya çalışın; Ekrandaki tasarım basit. Ancak ilginç oynanışı etkilemeyecek. İşlem sürecine müzik eşlik edecek, oyundaki görüntü kalitesi son derece basit. Ve kilidi açılacak birçok seviye var.


Shortcut Run APK Son Sürüm indir


Daha zor seviyelere meydan okuyun. Bu seviyeler oyunculara daha ilginç bir oyun sunacak ve özgürlük son derece yüksek. Oyun aynı zamanda son derece ücretsizdir, daha ilginç bir oyunun kilidini açar ve oyunculara ödüller getirebilecek birçok sahne sunar. Resmin tamamı rahat ve zarif. Eşsiz sahneler ve kare yollar tüm stili daha eğlenceli hale getiriyor; birçok seviye ve daha ekstrem seviyeler, yeni zorluklar çok heyecan verici, daha eğlenceli ve bağımlılık yapıcı oynamak; Oynamak esnek tepkinizi gösterebilir. Böylece, tepkinizi uygulayabilir ve daha fazla test yapabilirsiniz.


Shortcut Run indirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Angry Birds Match 3 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar