Altos Adventure Para Hileli MOD APK [v1.8.10]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Altos Adventure Para Hileli MOD APK [v1.8.10] 1 Altos Adventure Para Hileli MOD APK [v1.8.10] 2 Altos Adventure Para Hileli MOD APK [v1.8.10] 3 Altos Adventure Para Hileli MOD APK [v1.8.10] 4 Altos Adventure Para Hileli MOD APK [v1.8.10] 5 Altos Adventure Para Hileli MOD APK [v1.8.10] 6

Altos Adventure Para Hileli MOD APK [1.8.10] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sonsuz bir snowboard macerasına atılan Alto ve arkadaşlarına katılın.


Altos Adventure 1.8.10 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi

Oyunlar sadece onları sevdiğiniz için oynamak için değildir, aynı zamanda size rahatlama hissi vermeye yardımcı olmak, tüm endişeleri unutmak veya stres duygularını ortadan kaldırmak gibi birçok kullanım alanına sahiptir. Ve burada sizi en iyi eğlence anlarına sahip olmanıza büyük ölçüde yardımcı olabilecek bir oyunla tanıştıracağım. Bu, Noodlecake Studios Inc. tarafından geliştirilen Altos Adventure'dır . Bu, oyuncuların geniş bir haritada neredeyse ufka uzanır gibi adım atabilecekleri sonsuz oyun türüne ait bir aksiyon oyunudur.


Altos Adventure v1.8.10 MOD APK


Alto adında bir karakter, bir çoban ve bir kayakçı olarak enkarne olacaksınız. Bir gün, karanlık bir güç koyun sürüsünü aldı ve Alto'nun koyunlarını kurtarmasını önlemek için buzla kaplı her şeyi dönüştürdü. Ancak kayak becerisiyle, Alto geri dönüp kaybolan koyunlarını bulmaya karar verdi. Yolculuk, komşu köyler, eski ağaçlar ve uzun zamandır terk edilmiş kalıntılar aracılığıyla, kendi doğal vahşi doğasının güzel yüksek tepeleri arasında. Yol boyunca, sürekli değişen unsurlarla ve dağda geçen zamanla yüzleşirken, kaçan develeri kurtaracak, çatıyı ezecek, korkunç uçurumların üzerinden atlayacak ve bir dağdaki yaşlıları aldatacaksınız.


Altos Adventure 1.8.10 Para Hile Apk


Ekrana dokunarak, tehlikeli engellerin üzerinden atlayarak, uçurumdan kaçabilmek için havaya uçarak, ekranı tutarak veya tepeler arasında sallanan ipi kullanarak karakterinizi kontrol edeceksiniz. Oyunun en güçlü yanlarından biri yukarıda bahsettiğim şey, Alto's Adventure durmayacak. Uzun bir haritaya sahip ve önündeki çok çeşitli engeller sürekli değişecek, bu yüzden muhtemelen sizi asla sıkmayacak. Ancak, ne kadar çok oynarsan o kadar çok engel çıkar, bu yüzden odaklanman gerekir; aksi takdirde maceranız hemen durdurulacaktır. Aynı zamanda, puanlarınızı ve hızınızı en üst düzeye çıkarmanıza çok katkıda bulunacak kombinasyonlar oluşturma adımlarını öğrenmeniz ve ustalaşmanız gerekir. Alto Adventure ayrıca arkadaşlarınızla mücadele etmeniz ve rekabet etmeniz için çok uygun bir oyundur!


Altos adventure apk indir


Genel olarak kar, su veya arazi görüntüleri gerçek hayattaki görüntülere dayanmaktadır. Bu nedenle oyunculara çok güzel ve göz alıcı 2D görüntüler verir. Güzel tasarlanmış ancak son derece minimalist, belki de bu yüzden Alto Adventure, ünlü ve prestijli gazete "TIME" tarafından "2015'in En İyi Görünümlü Video Oyunları" ödülünü kazandı.Hava, hayatın vazgeçilmez bir unsurudur, bu nedenle Alto Adventure, gök gürültülü fırtınalar, kar fırtınaları, sis, gökkuşakları, yıldızlar vb. Dahil olmak üzere çok çeşitli hava koşullarına sahiptir. Üstelik, oyun oynarken size en otantik hissi verir.


Altos adventure apk hile


Aralarından seçim yapabileceğiniz altı kardan adam karakteri var ve her biri oynarken bu son derece ilginç karakterleri yavaş yavaş keşfedebileceğiniz farklı görüntülere, niteliklere ve becerilere sahip olacak. Alto Adventure'ın sesi ve müziği gerçekten harika, müziğin o kadar iyi olduğunu anlatabilir ki, sadece tüm bu şarkıları dinlemek için oyuna girebilirsiniz. "WIRED" dergisi bir keresinde muhtemelen son derece yüksek kaliteli görüntü ve ses nedeniyle "Alto Adventure gerçekten bir sanat eseri" demişti.


Altos adventure Son Sürüm Apk indir


Sonsuz tür oyun serisine ait olmasına rağmen, Alto Adventure'ın içeriği sürekli olarak daha yeni ve daha ilginç içeriklerle güncellenerek oyuncuların sınırsız ilginç içeriği özgürce keşfetmelerine olanak tanıyor! Oyun ayrıca devam filmlerini de verdi, bu nedenle Alto Adventure'ı tamamladıysanız, sonraki bölümleri oynamaya devam ederek daha da fazla eğlence vaat edebilirsiniz! Alto Adventure kesinlikle telefonunuzda bulundurmanız gereken harika bir eğlence oyunudur. O kadar çabuk oyunu indirin ve hemen deneyimleyin!


Alto's Adventure İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Ninja Tobu APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar