Power Painter Para Hileli MOD APK [v1.18.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Power Painter Para Hileli MOD APK [v1.18.0] 1 Power Painter Para Hileli MOD APK [v1.18.0] 2 Power Painter Para Hileli MOD APK [v1.18.0] 3 Power Painter Para Hileli MOD APK [v1.18.0] 4 Power Painter Para Hileli MOD APK [v1.18.0] 5 Power Painter Para Hileli MOD APK [v1.18.0] 6

Power Painter Para Hileli MOD APK [1.18.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kule savunma oyununa sahip bir 2D strateji oyunudur.


Power Painter 1.18.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Satın alımlar paranızı etkilemez.
  2. Yeterli paranız olmasa bile öğeleri satın alabilirsiniz.

ÖNEMLİ : Modun düzgün çalışması için orjinal oyundaki ilk 5 seviyeyi geçin. Ardından hiçbişeyi silmeden sitemizden oyunu indirip kurun.

Power Painter – ChimpWorks stüdyosu tarafından sunulan mobil timekiller. Oyun, 2048 ruhu altında yaratılmıştır ve geliştiriciler, orijinal bir fikir ekleyerek, geçiş sürecine yeni renkler getiren kule savunma mekaniklerini tanıttı. Bu, silahların yerleştirilmesine ve tabii ki bir oyuncunun hızına taktiksel bir yaklaşım gerektiren nispeten basit bir arcade oyunudur. Seviyelerde maksimum puan toplayın ve en sonunda sizin için ne hazırladıklarını öğrenin.


Power Painter v1.18.0 MOD APK


Power Painter oyununda oldukça garip yerler, ekrana ilk dokunuştan sonra gerçek bir savaş alanına dönüşüyor. Savunma kulelerinin etrafında bulunan birkaç topu aynı anda kontrol etmeniz ve hiçbir düşman topunun yakınlarına yuvarlanmadığından emin olmanız gerekir. Bir taretin bir düzine topla başa çıkamayacağı anlaşılmalıdır, bu nedenle üssünüz için mümkün olan en iyi korumayı sağlamalısınız. İlk lokasyonlar tanıtım amaçlı oluşturulduğundan ve yapay zeka kazanmak kolay olduğundan, dahili satın alımlar için ilk varlıkları alabilirsiniz.


Power Painter Para Hilesi


Mağazada, kalelerin savunması için çeşitli araçlar var. Hatta bazı göstergeleri artıracak yapıyı yükseltebilirsiniz. Satın aldığınız her silahın ayrıca özel ücretleri olacaktır: donma, zehirli çekirdekler ve diğerleri. Daha fazla puan almak için çabalayın. Satın almak için daha fazla para verecek. Android için Power Painter hack'in saldırıya uğramış versiyonu, her şeyi bir kerede almak isteyenler için yaratılmıştır. Moda sayesinde çok para kazanacaksınız, rakipsiz bir kompleks ve çeşitli silah modelleri yapma şansınız olacak.


Power Painter Elmas Hilesi


Belirli bir anda akıllı telefonunuzun ekranına dokunmanız ve topların oyun alanının sınırına ulaşmasını engellemeniz gereken android cihazlar için harika bir simülatör. Ancak oyunun zorluğu, sonraki her seviyede renk sayısının artacağı gerçeğinde yatmaktadır, tek seferde mümkün olduğunca çok engeli vurmak için yeteneklerinizi birleştirin. Birçok seviyeyi mükemmel bir şekilde tamamlayın ve yeni seviyelerin kilidini açmak için puan kazanın. Oyun mükemmel grafiklere ve ses efektlerine sahiptir.


Power Painter Apk Hile


Kule savunma oyununa sahip bir 2D strateji oyunudur. Buradaki oyuncu, şehrin kötü canavarların istilasına karşı savunmasını organize edecek. Bu, canavarların ilerlemesini durdurmanın mümkün olacağı birçok savunma yapısının inşasını gerektirecektir. Her yeni seviyede, canavarlar yeni yetenekler alacak, ancak kullanıcı kuleler için yükseltmelerle onlara karşı çıkabilecek. Her zamanki canavarlara ek olarak, oyun aynı zamanda büyük patronlarla da karşılaşacak.


Power Painter Apk Android oyun club


Belirli bir stratejik yaklaşım gerektiren bir simülatör projesidir. Oyunun Block Balls oyunuyla benzerlikleri var , sadece burada önyargı daha çok kule savunma türüne yapılır. Görsel aralığın minimalizmi, oyuncunun maksimum dikkat konsantrasyonunu sağlar ve ilk başta geçişin basit görünmesine rağmen, bu pek de öyle değildir.


Power Painter Apk indir


Göreviniz, tüm topları püskürtmek ve sahanıza sızmalarına izin vermemektir. Ve mümkün olduğunca çabuk yapın çünkü çok sayıda top var ve büyük bir hızla hareket ediyorlar. Köşelerde onları yok etmek için taret yer alacaktır. Puan kazanmak ve tehdidi ortadan kaldırmak için mümkün olduğunca çok şeye ihtiyacınız var ve daha sık ateş edin.


Power Painter indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Multi Race Match The Car APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar