Fishdom Elmas Para Hileli MOD APK [v7.33.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Fishdom Elmas Para Hileli MOD APK [v7.33.0] 1 Fishdom Elmas Para Hileli MOD APK [v7.33.0] 2 Fishdom Elmas Para Hileli MOD APK [v7.33.0] 3 Fishdom Elmas Para Hileli MOD APK [v7.33.0] 4 Fishdom Elmas Para Hileli MOD APK [v7.33.0] 5 Fishdom Elmas Para Hileli MOD APK [v7.33.0] 6

Fishdom Elmas Para Hileli MOD APK [7.33.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. 2022 yılında güncellenen derin bir nefes alın ve yepyeni bir ücretsiz oyun olan Fishdom ile 3'lü eşleştirme eğlencesinin sualtı dünyasına dalın!


Fishdom 7.33.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi
  2. Elmas Hilesi
  3. Harcandığın para ve elmaslar azalmaz. Eğer harcanıyorsa oyunu yeniden başlatın görünürler.
Fishdom, tüm farklı oyuncular için yeni bir oyundur. Oyunculara sizi daha eğlenceli hissettirecek üç zorluk ve birçok heyecan verici bulmaca sunar. Üstelik onları beslemek, onlarla oynamak, onlarla konuşmak gibi bir görevin de olacak. Tüm stresiniz ve yorgunluğunuz bir anda yok olacak ve bunun yerine hayatınızı dolduran küçük bir neşe ve pozitif enerji alacaksınız.


Fishdom v7.33.0 MOD APK


Fishdom'a geldiğinizde, birçok benzersiz bulmaca ve zorlukla karşılaşacaksınız. Bu nedenle, tüm bu bulmacaları eksiksiz ve doğru bir şekilde cevaplamak için dikkatlice düşünün. Her insanın farklı bir düşünme şekli ve seçimi olacaktır, dolayısıyla oyun tarzları da önemli ölçüde farklıdır. 


Fishdom Para Hilesi


Seviyenizi ve oyun deneyiminizi daha da geliştirmek için çevrenizdeki oyunculardan öğrenmiş olmanız size yardımcı olacaktır. Çeşitli çözümleri esnek ve zengin bir şekilde geliştirmenin yeni ve yaratıcı yollarını nasıl yapacağınızı bilin.


Fishdom Elmas Hilesi


Fishdom'a geldiğinizde, yüzlerce güzel 3D balıkla su dünyasını keşfetme fırsatına sahip olacaksınız. Sizinle bir arkadaş gibi, son derece arkadaş canlısı ve yakın konuşabilirler. Her balığın son derece benzersiz bir şekli vardır ve renkli bir su resmi oluşturur. 


Fishdom APK son sürüm


Üstelik kişilikleri de var. Her balığın karakterini ve kişisel yaşamını daha iyi anlamak için keşfetmek ve öğrenmek için bir akraba olun. Bu akvaryumun en güzel ve unutulmaz olmasını istiyorsunuz. Bu nedenle, akvaryumu canlandırmak ve harika bir su altı alanı yaratmak için birçok yeni güzellikleri dekore etmeniz ve yaratmanız gerekiyor. 


Fishdom hile nasıl yapılır


Fishdom'da böyle güzel ve canlı bir kare gördüğünüzde kendinizi daha mutlu ve heyecanlı hissedeceksiniz. Akvaryumu kendi tarzınıza göre dekore etmeye ve yaratıcı olmaya hakkınız var. Makul bulduğunuz sürece işi en iyi şekilde tamamlayabilirsiniz.


Fishdom APK DAYI


Fishdom'da seviyenize bağlı olarak keşfetmeniz ve deneyimlemeniz için kolaydan zora doğru her seviyeyi kendiniz seçme hakkına sahip olacaksınız. Her seviye size çözmeniz için farklı durumlar ve bulmacalar verecektir. 


Fishdom hile 2023


Bir sürü karmaşık zorlukla karşılaşmanız ve bunları zamanında tamamlamanızı istemeniz gerekecek. En akıllı stratejiyi çözüp geliştirdikten sonra, her şeyi tamamen isteklerinize göre ele aldınız.Arkadaşınızın heyecan verici hikayelerini yaymak ve getirmek için bu oyunu önermeyi ve sayfanızda paylaşmayı unutmayın. 


Fishdom hile Son sürüm


Herkesi eğlenmek ve zihinlerini boşaltmak için katılmaya teşvik edelim. Ayrıca, bu oyunu oynamak için İnternet bağlantısına veya Wifi'ye ihtiyacınız yok, ancak istediğiniz zaman, istediğiniz yerde oynayabilirsiniz. Tutkunuzun tadını doğru şekilde çıkarın ve bu ilhamı çevrenizdeki herkese nasıl yayacağınızı bilin.


Fishdom hile iOS


Tarihsel olarak deniz, film ve eğlence endüstrilerinde sıcak bir konu olmuştur. denizi seviyor musun Bir balık gibi suya dalmayı ve derin denizin harikalarını keşfetmeyi seviyor musunuz? Ancak sualtı seyahati yapmanın maliyeti çok pahalı ve fazla zamanınız yok artık merak etmeyin, bugün Fishdom oyunu ile telefonunuzdaki balıklarla okyanusu keşfedebilirsiniz. Bu oyun denizde geçen hafif bir bulmaca oyunudur; oyuncular Fishdom'un temiz havasının tadını çıkaracaklar.


Fishdom apk uptodown


Candy Crush Saga oynadıysanız, muhtemelen Fishdom'un oynadığını hayal etmişsinizdir. Candy Crush Saga'nın renkli bir şeker masası varsa, Fishdom'un farklı deniz canlılarıyla dolu bir tahtası olacak. Oyuncunun görevi, aynı türden en az 3 türü tahtadan çıkarmak için düz bir çizgiye yerleştirmektir. Her başarılı kaldırma işleminde, oyuncu bazı puanlar ve karşılık gelen jeton sayısı alır, sıralama ne kadar uzun olursa, o kadar fazla ödül puanı alır.


Fishdom Hile Apk


Her ne kadar oyunun zorluklarını anlamak oldukça kolay olsa da oyunun size bunu değiştirmesini sağlıyor. Her seviyede, oyuncuların belirli bir süre içinde tamamlamaları gereken 20 yengeç, 30 balık veya 500 puan toplama gibi bazı sorunları olacaktır. 


Fishdom Altın Hilesi


Daha sonra, tahta da engellerin görünümüne sahip olacak, bu nedenle oyuncuların en iyi yolu bulmak için yakından bakmaları gerekiyor. Zor bulursanız endişelenmeyin, oyun bombalar, füzeler, havai fişekler ve çekiçler gibi bazı özel yardımlar sunuyor. Oyuncular bunları mağazadan bonuslarla satın alabilirler.


Fishdom Apk indir


Oyunun ana sahnesi, birçok nadir balık türünün bulunduğu renkli bir akvaryumdur. Tüm nesneler ve hayvanlar oldukça canlı bir şekilde tasarlanmıştır, oyuncular Neptün'ün sarayında gibi hissedeceklerdir. Üstelik oyunda balık, kalamar, denizanası, deniz yıldızlarından bir sürü deniz canlısı var,… Ekranın etrafında yüzüyorlar, eğlenceli görünüyor. Sesi de oldukça iyi, yumuşak fon müziği ve hayvanlardan gelen sesler oldukça eğlenceli, oyuncuya huzur hissi veriyor.


Fishdom indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Combat Shooter 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar