Sphere of Plasma Level Hileli MOD APK [v1.1.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Sphere of Plasma Level Hileli MOD APK [v1.1.2] 1 Sphere of Plasma Level Hileli MOD APK [v1.1.2] 2 Sphere of Plasma Level Hileli MOD APK [v1.1.2] 3 Sphere of Plasma Level Hileli MOD APK [v1.1.2] 4 Sphere of Plasma Level Hileli MOD APK [v1.1.2] 5 Sphere of Plasma Level Hileli MOD APK [v1.1.2] 6

Sphere of Plasma Level Hileli MOD APK [1.1.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Çok basit kontrollerle, bu sıradan oyun hızla gerçekten zorlaşıyor.


Sphere of Plasma 1.1.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Level Hilesi.Tüm levellerin kilitleri açık
Oyun size daha önce hiç olmadığı gibi yeni deneyimler sunuyor. Oyuncular, basit oynanışı ve görülmesi kolay bir arayüzü açıkça hissedebilir ve keyfini çıkarabilir. Her seviye size farklı deneyimler ve duygular getirecek. Sphere of Plasma, oyuncuların güzel görüntülerin keyfini çıkarmasına ve yaşamdaki baskıyı ve stresi hafifletmesine yardımcı olur. Bu oyunun oynanışı yaygın olsa da, oyuncular için eşit derecede zor ve çekici.


Sphere of Plasma v1.1.2 MOD APK


Oyuncular topun boyutunu istedikleri gibi ayarlayabilir ve her duruma uygun olmalıdır. Makul yakınlaştırma ve yakınlaştırma ile küre, Sphere of Plasma'nın getirdiği zorlukların üstesinden gelebilir. İyi bir yakınlaştırma daha ileri gitmenize ve bitiş çizgisine en hızlı ve en doğru şekilde ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Topu büyütmek için sağ tuşa basın, küçültmek isterseniz ekranın sol tarafına basın.


Sphere of Plasma Level Hilesi


Sphere of Plasma'ya gelirken farklı zorluk seviyelerinde 30'dan fazla farklı seviyeyi deneyimleyeceksiniz. Her seviye, onları tamamlayabilmek için farklı oyun becerileri gerektirir. Seviye ne kadar yüksek olursa, zorluk da o kadar büyük olur ve oyuncular üç “Serbest Oyun” veya olağanüstü deneyim yaşarlar. Her seviyede birçok farklı nokta ve farklı zorluklar, çekicilik ve çekicilik olacak.


Sphere of Plasma Para Hilesi


Sadece premium seviyeler sunmakla kalmaz, aynı zamanda bu oyun aynı zamanda küçük boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz daha kısa oyun seviyeleri de sunar. Bazı su altı seviyelerinde, oyuncunun yüzdürmeyi değiştirmek için kürenin boyutunu değiştirmesi gerekir. Topun yüzmesini sağlamak için boyutunu büyütmeniz gerekir ve batmasını istiyorsanız, topu küçültmeniz yeterlidir. Kısa seviyeler, mevcut işinize hızla geri dönmek için birkaç kısa saniye içinde baskıyı hafifletmenize yardımcı olmak için inanılmaz derecede uygundur.


Sphere of Plasma Hile Apk


Oyun dokunsal tepki verir ve oyuna girerken sürükleyici titreşimleri hissetmenize yardımcı olur. Bunun yanı sıra, oyuncular daha fazla titreşim ve sıfırlama seviyelerine eklenen yeni düğmeler alırlar. Serbest oyun seviyeleri size birçok yeni zorluk getiriyor, böylece oynarken sıkılmıyorsunuz.


Sphere of Plasma indir (MOD, Level Hilesi)


Bir önceki android oyun FPS Task Force APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar