Dont Starve Pocket Edition Hileli MOD APK [v1.19.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 3)
Dont Starve Pocket Edition Hileli MOD APK [v1.19.3] 1 Dont Starve Pocket Edition Hileli MOD APK [v1.19.3] 2 Dont Starve Pocket Edition Hileli MOD APK [v1.19.3] 3 Dont Starve Pocket Edition Hileli MOD APK [v1.19.3] 4 Dont Starve Pocket Edition Hileli MOD APK [v1.19.3] 5 Dont Starve Pocket Edition Hileli MOD APK [v1.19.3] 6 Dont Starve Pocket Edition Hileli MOD APK [v1.19.3] 7 Dont Starve Pocket Edition Hileli MOD APK [v1.19.3] 8 Dont Starve Pocket Edition Hileli MOD APK [v1.19.3] 9 Dont Starve Pocket Edition Hileli MOD APK [v1.19.3] 10

Dont Starve Pocket Edition Karakter Hileli Full MOD APK [1.19.3] - Android için ücretsiz son sürümü indirin. Bu oyun, bir keşif ve macera aşığı olan Robinson'un ana karakterini konu alıyor.


Dont Starve Pocket Edition 1.19.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tüm karakterlerin kilidi açılır;
  2. Hareket hızı iki katına çıktı;
  3. Öğelerin oluşturulması hızlandırıldı;
  4. Zırh yavaşlamaz.


Denizde bir kaza sonucu çöl adasında kayboldu ve yaklaşık 30 yıl burada yaşadı. Eğer öyleysen vahşi doğada hayatta kalabilirsin ve bu kadar tehlikeli? Eğer denemediyseniz, ne kadar güçlü olduğunuzu bilemezsiniz. Don't Starve: Pocket Edition'a katılın ve test edin! Kuşkusuz bu macera oyunu hayatta kalma ile birleştiğinde size unutulmaz bir deneyim yaşatacak!


Don’t Starve Pocket Edition v1.19.3 MOD APK


Don't Starve: Pocket Edition, bir kaşif ve Wilson adlı bir bilim insanı hakkındadır. Hayatını zamanda yolculuk yapabilen bir makine araştırmak ve yaratmakla geçirdi. Bir deneyde, makinesiyle kendini bir deneyci olarak aldı. Robot onu, tuhaf yaratıkların olduğu ve gölgesiz olduğu, gizemli bir ortaçağ ülkesine götürdü. Wilson ne yapacak? Eve dönüş yolunu bulmadan önce bu topraklarda hayatta kalabilir mi?


Don’t Starve Pocket Edition 1.19.3 Karakter Hile Apk


Don't Starve: Pocket Edition'a katılın, Wilson olarak tasvir edileceksiniz. Zorluklarla dolu ve etrafınızı saran tehlikelerle dolu bir dünyada, hayatınızı korumanız, sonra eve dönmenin bir yolunu bulmanız gerekir. İlk olarak, oyuna ilk katıldığınızda, haritayı keşfetmek ve istediğiniz yere gitmek için biraz zamanınız var. Ardından, kahramanın bayıldı ve ekranın sağ köşesinde yaşayabileceğiniz günlerin sayısını gösteren bir saat belirdi. Sistem size bir dizi görev verecek ve bu görevleri tamamlamak için daha fazla zamanınız olacak.


Dont Starve Pocket Edition 1.19.3 APK indir


Ancak, önce sizi rahatsız eden açlık grevi ve gece düştüğünde bir cennet olan çözülmesi ve ele alınması gereken iki önemli konu var. Başlangıçta çadır ve barınaklar inşa etmek için yakacak odun, odun, taş, yiyecek vb. Bulmanız ve toplamanız gerekir. 


Dont Starve Pocket Edition 1.19.3 FULL APK


Sistem aynı zamanda, kendinizi tehlikelerden koruyabilmeniz için silah, kıyafet vb. Diğer eşyaları yaratabileceğiniz bir fonksiyon da sunmaktadır. Bununla birlikte, zırh, evler veya makineler gibi üst düzey öğeler de oluşturabilirseniz, her yerde kopuşu araştırmanızı ve araştırmanızı gerektiren karşılık gelen malzemeyi aramanız gerekir.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar