Almost a Hero Para Hileli MOD APK [v4.7.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Almost a Hero Para Hileli MOD APK [v4.7.0] 1 Almost a Hero Para Hileli MOD APK [v4.7.0] 2 Almost a Hero Para Hileli MOD APK [v4.7.0] 3 Almost a Hero Para Hileli MOD APK [v4.7.0] 4 Almost a Hero Para Hileli MOD APK [v4.7.0] 5 Almost a Hero Para Hileli MOD APK [v4.7.0] 6

Almost a Hero Para Hileli MOD APK [4.7.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. En popüler iki unsuru birleştirdiği için mobil oyun topluluğunda iyi bilinen bir oyundur.


Almost a Hero 4.7.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hİlesi
  2. Harcama ile para artar!
Almost a Hero Kahramanca görüntüden bahsederseniz, kesinlikle kimse aptalları hayal etmiyor. Kahramanlar, zeka, çeviklik ve sağlık gibi sıradan insanlardan üstün niteliklere sahip olmalıdır. Bu parlak özellikler sayesinde canavarlarla kolayca savaşabilecek ve kazanabilecekler. Ancak bazı oyun yapımcıları için kahramanca imaj çok sıkıcı ve oyuncuya yeni bir motif getirmek istiyorlar. Bee Square Games yapımcıları için “Almost Heroes” çok iyi olmak zorunda değil, biraz aptalca. Ama daha da önemlisi, bu insanlar dünyayı tehdit eden tehlikelerden kurtarabilir.


Almost a Hero v4.7.0 MOD APK


Almost a Hero, en popüler iki unsuru birleştirdiği için mobil oyun topluluğunda iyi bilinen bir üründür. Boşta RPG, RPG'nin çekici ve dramatik oynanışının bir karışımıdır, ancak Boşta mekanizması sayesinde çok fazla yatırım süresi gerektirmez. Google Play'de 1 milyondan fazla indirme ile, neredeyse alakasız bu iki oyunu birleştirmede başarılı olduğu kanıtlandı.


Almost a Hero Para Hile Apk


Oyuna katıldığınızda, karanlık güçlere karşı yolculukta bir suçlu takımı oynamanıza izin verilecek. En acımasız ve en kurnaz suçlular değiller, ama en yararsız ve acımasız 15 suçlular. Ancak kader, bu tehlikeli maceraya "neredeyse kahramanlar" ı koydu. Bu insanlar sıfırlardan kahramanlara kadar harikalar yaratabilir veya ölü insanlar olabilir. Bu heyecan verici ve eğlenceli savaşta her şeye karar vereceksiniz. Sahne, efsanevi şeylerin oyuncunun önünde gerçekleşeceği kadim bir ülkede gerçekleşecek. Takımınızdaki tüm aptallar, nasıl bir savaş yapılacağını öğrenmek, birlikte yakın çalışmak ve hatta sihir öğrenmek için titizlikle eğitilmelidir.


Almost a Hero Hile Apk


Savaş, iki tarafa bölünmüş dikey bir ekranda gerçekleşecek. Her iki tarafa 5 “kahraman” eşlik edecek ve her iki taraf birbiriyle karşılaştığında hemen savaşabilecektir. Bu noktada, oyuncu düşmana saldırmak için karakter fırlatma becerilerini özgürce kontrol edebildiğinde RPG faktörü ortaya çıkar. Oyun boyunca, bu karakterler otomatik olarak etkinleştirilir ve oyun devam ederken yükseltilebilir (halkalar sistemi: 3 gök gürültüsü, ateş, buz).


Almost a Hero Android oyun club


Ek olarak, savaştan sonra, zırh, eldiven, şapka, gözlük gibi diğer ekipmanların yanı sıra gücü artırmak için sandıklar, kadehler, ilaçlar da satın alınabilir. Seviye ne kadar yüksek olursa, kilidini açabileceğiniz daha fazla seviye ve farklı seviyeler. Bu aptallar bir noktada "neredeyse kahraman" olacaklar.


Almost a Hero İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Summer Catchers APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar