Dino Tamers Mega Hileli MOD APK [v2.13]

Puan: 3.50 (Oylar: 2)
Dino Tamers Mega Hileli MOD APK [v2.13] 1 Dino Tamers Mega Hileli MOD APK [v2.13] 2 Dino Tamers Mega Hileli MOD APK [v2.13] 3 Dino Tamers Mega Hileli MOD APK [v2.13] 4 Dino Tamers Mega Hileli MOD APK [v2.13] 5 Dino Tamers Mega Hileli MOD APK [v2.13] 6 Dino Tamers Mega Hileli MOD APK [v2.13] 7

Dino Tamers Mega Hileli MOD APK [2.13] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyun Jura döneminde geçiyor ve oyuncuları dinozorların yanında hayatta kalma pozisyonuna getiriyor.


Dino Tamers 2.13 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Ücretsiz alışveriş
  2. Sınırsız Yumurta hilesi

Dino Tamers, onları yakalamak için silahlar, temel oluşturma özellikleri ve RPG unsurları ile dinozorlar olarak oynamanıza izin veren devasa bir açık dünya hayatta kalma MMO'su. Hatta DNA evrimi yoluyla gelişmenize izin verir. Oyunu oynamak ücretsizdir ve yeni insanlarla tanışmak ve keşfetmek için harika bir yoldur.


Dino Tamers v2.13 MOD APK


Dino Tamers, Jurassic Age of Riding, keşfedilecek harika bir alana sahip ve savaşlarda gümüş kazanma şansı büyük bir artı. Ne yazık ki, bu oyunda sadece üç dino türü ve sadece üç seviye var. Ayrıca, dinozor üretmek ve geliştirmek için DNA Küpleri yapmak için bir tutkuya ihtiyacınız olacak.


Dino tamers APK sınırsız para hilesi


Oyun Jura döneminde geçiyor ve oyuncuları dinozorların yanında hayatta kalma pozisyonuna getiriyor. Üstünlüklerini hem zeka hem de hayatta kalma içgüdüsüyle gösterebilecekler. Ancak, daha zorlu rakiplere karşı olacaklar. Bu, oyunu çok heyecanlı kılıyor ve oyun, sıradan bir oyun değil.


Dino Tamers Altın Hilesi


Oyunun, rol yapma öğelerinin ve MMO mekaniklerinin benzersiz karışımı, oyuncuların karakterlerini özelleştirmelerine olanak tanır. Derilerinin ve saçlarının rengini değiştirebilirler, hatta dinozorlarının şeklini bile değiştirebilirler! Ve bir dinozor evcilleştirildikten sonra yeni biçimlere dönüşebilir.


Dino Tamers Elmas Hilesi


Oyunun oynanışı, dinozor avcılığının öncülüne dayanmaktadır. Oyuncular, çevreye ve sadece müzelerde gördükleri yaratıklara uyum sağlamaları gereken Prehistorik döneme taşınır. Oyun boyunca, oyuncular üstün hayatta kalma içgüdüleri geliştirir. Sonunda dinozorları evcilleştirebilir ve onları binek ve av makinesi olarak kullanabilirler.


Dino tamers happymod


Oyun şu anda iOS ve Android cihazlarda mevcuttur. Kullanıcılar, MemuPlay gibi hızlı ve oyun için özel olarak tasarlanmış bir Android emülatörü kullanarak oyunu indirebilir. MemuPlay'i kurduktan sonra, Google Playstore simgesine iki kez dokunarak oyunu yükleyebilirler.


Dino Tamers Hile Apk


Dino Tamers Jurassic, çok sayıda dinozorun olduğu bir açık dünya oyunudur. Oyuncular mamutları ve diğer tarih öncesi yaratıkları avlayabilir, dinozorları evcilleştirebilir ve Jura dünyasını keşfedebilir. Oyun ayrıca, oyuncuların gizemli bir kor yutarak DNA'larını değiştirmelerine izin veren bir evrim sistemine sahiptir. Evrim geçirdikten sonra dinozorlara binebilir ve hatta uçan Spinos'a dönüşebilirler.


Dino Tamers Apk indir


Dino Tamers oyunu, çılgınca çeşitli bir dinozor koleksiyonu sunar. Her birinin farklı fiziksel özellikleri ve güç seviyeleri vardır ve onları daha güçlü ve daha akıllı olmaları için eğitebilirsiniz. Oyuncular, evcilleştirmek için dinozorları aramak için Arcadia kıtasını dolaşabilirler. Oyun farklı aşamalara ayrılmıştır ve patron savaşları içerir.


Dino Tamers Apk Son Sürüm


Oyunun benzersiz evrim sistemi, yeni özelliklerin kilidini açmak için dinozor DNA'sını geliştirmenize izin verir. Örneğin, dino'nuzu uçan bir Spinosaurus'a dönüşmesi için eğitebilirsiniz. Dinozorlarınız geliştikçe, yeni özelliklerin kilidini açabilecek ve hatta Jura döneminden bir yırtıcı olan güçlü Mosasaurus'un kilidini açabileceksiniz.


Dino Tamers Yumurta Hilesi


Bu oyunun bir diğer harika özelliği de sosyal özellikleridir. Diğer oyuncularla çevrimiçi sohbet edebilecek ve yeni arkadaşlar edinebileceksiniz. Dinozorlarınızın seviyesini yükseltmenize ve zorlu görevler üstlenmenize olanak tanıyan RPG tarzı bir öğe de var.


Dino Tamers indir (MOD, Para / Yumurta Hilesi)


Bir önceki android oyun 8 Ball Live APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar