Jackal Squad - Arcade Shooting Para Hileli MOD APK [v0.0.1453]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Jackal Squad - Arcade Shooting Para Hileli MOD APK [v0.0.1453] 1 Jackal Squad - Arcade Shooting Para Hileli MOD APK [v0.0.1453] 2 Jackal Squad - Arcade Shooting Para Hileli MOD APK [v0.0.1453] 3 Jackal Squad - Arcade Shooting Para Hileli MOD APK [v0.0.1453] 4 Jackal Squad - Arcade Shooting Para Hileli MOD APK [v0.0.1453] 5 Jackal Squad - Arcade Shooting Para Hileli MOD APK [v0.0.1453] 6

Jackal Squad - Arcade Shooting Para Hileli MOD APK [0.0.1453] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Efsanevi çakal jeep oyunu 1988 ile çocukluğunuza dönün.


Jackal Squad - Arcade Shooting 0.0.1453 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Jackal Squad - Arcade Shooting, sizi ateşli çocukluk anlarına geri getirecek. Oyun klasik oyunlardan esinlenerek tüm oyunculara bolca nostalji yaşatıyor. Bu oyunda Müttefiklerin bir savaş kahramanına dönüşecek, kötü Nazileri yok etmek, takım arkadaşlarınızı kurtarmak ve dünya barışını korumak için acele edeceksiniz. Görevleri en iyi şekilde tamamlamak için becerilerin yanı sıra birinci sınıf taktik düşünceyi kullanın.


Jackal Squad - Arcade Shooting v0.0.1453 MOD APK


Hala çok yeni bir oyun değil, ancak Jackal Squad – Arcade Shooting'in oyuncuları çekmek için hala kendi yolu var. Senin işin basitçe cipini sürmek, cesurca ilerlemek ve düşman üssündeki tüm düşmanları alt etmek. Ardından tutsak takım arkadaşlarını arayın ve onları kurtarmaya devam edin. Rakibinizin saldırılarını atlatmak için el becerinizi kullanın. Tüm düşmanları yenene ve elektrik kapısını yok edene kadar sağlığı koruyun; kazanacaksın.


Jackal Squad - Arcade Shooting Para Hilesi


Düşmanları yendiğinizde veya binaları ve yardım sandıklarını yok ettiğinizde, ek destek eşyaları alacaksınız. Sağlık iksirleri, kaybettiğiniz sağlığınızın bir kısmını geri kazanmanıza yardımcı olur ve kalkanlar sizi belirli bir süre korumanıza yardımcı olur; özel mermiler, atışlardaki hasarı artırmanıza yardımcı olacak.


Jackal Squad - Arcade Shooting Altın Hilesi


Geçmeniz gereken 100'den fazla farklı seviye var. Daha sonra düşmanın üssü daha sağlam olacaktır. Düşman da birçok kez daha güçlü olacaktır. Bu yüzden bunları aşmak için cipinizi sürekli olarak yükseltmeniz gerekiyor. Araçları yükseltmek için zaferlerden veya tamamlanmış görevlerden elde edilen gelirleri kullanın. Araç direncini artırmak için zırhı yükseltin ve atışlardaki hasarı artırmak için silahları yükseltin ve ayrıca daha fazla mermi çekmenize yardımcı olun.


Jackal Squad - Arcade Shooting Hile Apk


Jackal Squad – Arcade Shooting'deki yolculuğunuz, farklı alanlarda inşa edilmiş birçok üsden geçecek. İleri teknolojiye sahip askeri bölgeler, ormanda inşa edilmiş üsler, çölde savaşlar ve hatta denizde rehine kurtarma işlemleri olabilir; şimdi, Jeep'inize su altı hareketliliği için destek Eklenecek. Bu oyun tamamen ücretsizdir ve çevrimdışı kullanımı destekler, depolama alanı da sığdır, bu nedenle bugün deneyimlemeniz için kesinlikle buna değer.


Jackal Squad – Arcade Shooting indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Dr. Parking 4 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar