Blue Ninja Mega Hileli MOD APK [v11.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Blue Ninja Mega Hileli MOD APK [v11.1] 1 Blue Ninja Mega Hileli MOD APK [v11.1] 2 Blue Ninja Mega Hileli MOD APK [v11.1] 3 Blue Ninja Mega Hileli MOD APK [v11.1] 4 Blue Ninja Mega Hileli MOD APK [v11.1] 5 Blue Ninja Mega Hileli MOD APK [v11.1] 6

Blue Ninja Mega Hileli MOD APK [11.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Adaleti ve adaleti korumak için verilen mücadeleyi size özel organize ediyor; oyuncular yeteneklerini kolayca geliştirmek için güçlü ninjalar olurlar.


Blue Ninja 11.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Düşmanda yüksek altın 
  2. VIP Hilesi
  3. Reklamsız
Blue Ninja, adaleti ve adaleti korumak için verilen mücadeleyi size özel organize ediyor; oyuncular yeteneklerini kolayca geliştirmek için güçlü ninjalar olurlar. Güzel şehrin bir vatandaşı olarak aktif suç çetelerini görmezden gelmeyeceksiniz. Organizasyonlar görevinizi zorlaştıracak, ancak bu sadece başlangıçta bir engel olacaktır. İleride savaşlar uzayınca efsanevi ninjanın hikayesi daha fazla zaferle devam edecek.


Blue Ninja v11.1 MOD APK


Blue Ninja'nın güncellenmiş versiyonunda yeni silahları kullanmak için birçok fırsatınız var. Bunlardan biri keskin yıldızlar olarak anılabilir. Bu silahın mükemmel hasarı var; düşmanla aranızdaki mesafe uzak ve uzun olduğunda kullanabilirsiniz. Bu özelliği yıldızı birçok kişinin sevdiği bir silah haline getirmiştir. İsyanları söndürmek ve şehrin göbeğinde kargaşa çıkarmak amacının yanı sıra, bazı çetelerin patronunu değiştirme sürecine de müdahale edebilirsiniz.


Blue Ninja Para Hilesi


Blue Ninja'ya katılan oyuncular, birinci şahıs bakış açısıyla benzersiz bir alanı deneyimleyebilirler. Denetleyici ve karakter arasındaki mesafeyi kısaltmanıza yardımcı olmak için tüm sahne ekranda görüntülenir. Ana ekranda görüntülenen sanal tuşlar tercih edilen seçeneklerdir. Nasıl çalıştıklarına bağlı olarak, istediğiniz gibi davranması için karakteri kolayca kontrol edebilirsiniz. Deneyim gerçek zamanlı olarak gerçekleşir; Görev sona erdiğinde ekstra teşvikler alabilirsiniz. Her şey oyunun ana ekranında görüntülenir.


Blue Ninja Altın Hilesi


Güzel şehrin huzurunu korumak için Blue Ninja'da çalışmak, karakterin ana odak noktası olacak. Her hareketiniz kaydedilir ve birçok düşmanı etkileyecektir. Suç çeteleri için, etkiniz onları bölgelerini geliştiremez hale getirir ve her av aramaya başladıklarında engellenir. Ninjalar ve çeteler arasındaki çatışmalar, yolculuğu heyecanlı ve tehlikeli hale getirecek. Bu karşılaşmalarda bir ninjanın koşma, zıplama ve iplere tutunma gibi tüm becerileri uygulanacaktır.


Blue Ninja Hile Apk


Mavi Ninja ve tehlikeli görevler, dünyayı fethetme yolculuğunuzun birçok engelle karşılaşmasını sağlamaya devam edecek. Oyuncular profesyonel ninjaların rolünü üstlenirler, kendilerini mükemmelleştirmeye çalışırlar ve çeşitli suç gruplarıyla yoğun çatışmalara girerler. 


Blue Ninja Apk indir


Hareket etme ve dövüşme sürecinde tehlikelerle karşılaşabilirsiniz, bu nedenle oyuncuların kendilerini mükemmel becerilerle donatmaları gerekir. Size destek olacak araç türleri, dövüş gerçekleşmeden önce sistem tarafından sağlanacaktır.


Blue Ninja indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Heroes Charge APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar