Heroes Charge Mega Hileli MOD APK [v2.1.327]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Heroes Charge Mega Hileli MOD APK [v2.1.327] 1 Heroes Charge Mega Hileli MOD APK [v2.1.327] 2 Heroes Charge Mega Hileli MOD APK [v2.1.327] 3 Heroes Charge Mega Hileli MOD APK [v2.1.327] 4 Heroes Charge Mega Hileli MOD APK [v2.1.327] 5 Heroes Charge Mega Hileli MOD APK [v2.1.327] 6

Heroes Charge Mega Hileli MOD APK [2.1.327] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyunun getirdiği hızlı tempolu dövüş ile hem en gerçekçi savaşları hissedebilir hem de çok daha keyifli hissedebilirsiniz.


Heroes Charge 2.1.327 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tanrı Modu
  2. Tek atışta öldürme hilesi
  3. Beceri Hilesi. Beceriler Her Zaman Kullanılabilir.
  4. İpuçları: Savaşa girmeden önce istediğiniz özellikleri etkinleştirin
Heroes Charge'ı görmezden gelmek, aksiyon oyunlarını seven ve tutkulu olanlar için bir israf çünkü bu oyun size en eğlenceli olanı sunmayı vaat ediyor. Ayrıca oyuncular, patlayıcı savaşlar yaratmak için birçok farklı tarzda birlikte savaşıyorlar. Sadece bu değil, aynı zamanda güzel ve son derece göz alıcı bir arayüzün tadını çıkarırsınız. Oyunun getirdiği hızlı tempolu dövüş ile hem en gerçekçi savaşları hissedebilir hem de çok daha keyifli hissedebilirsiniz.


Heroes Charge v2.1.327 MOD APK


Oyun size son derece zengin ve çeşitli bir kahraman koleksiyonu sunuyor. Her kahramanın güçlü bir noktası, benzersiz bir özelliği vardır. Seçip kullanman için 50'den fazla farklı kahraman seni bekliyor. Oyun, yetenekli büyücülerden çevik okçulara, en iyi nişancılara ve güçlü yakın dövüşçülere kadar güçlü kahramanlar getiriyor. Kendi gereksinimlerinize ve isteklerinize göre, uzun savaş yolunda size eşlik edecek uygun bir kahramanı kendiniz seçebilirsiniz. Ayrıca, oyun size daha fazla seçenek sunmak için birçok yeni kahraman görüntüsü ile düzenli olarak güncellenir.


Heroes Charge Para Hilesi


Heroes Charge'a gelen oyuncular, son derece çekici ve zengin bir dövüş dünyasını ziyaret edebilir ve keşfedebilir. Oyuncular ayrıca bu şehirdeki sırları öğreniyor ve deşifre ediyor. Bu sayede, daha güçlü olmanıza yardımcı olacak birinci sınıf hareketlere sahip daha nadir kahramanlar da toplarsınız. Buradaki özel şey, kanıtları bulduğunuzda, kendi yeteneğinize dayanarak onları ekibinize ikna etmeniz gerektiğidir. Ayrıca birçok güzel ve göz alıcı manzaraya da hayran kalabilirsiniz. Oyun, sahnenin rüya gibi görüntülerini dramatik ve kanlı savaş alanları ile uyumlu bir şekilde nasıl koordine edeceğini biliyor.


Heroes Charge Beceri Hilesi


En sevdiğiniz kahramanın rolünü oynadıktan sonra, rakiplerinizi daha hızlı yenmek için onları daha güçlü dövüş becerileriyle hazırlamanız gerekiyor. Ayrıca kahramanların dövüş becerilerini geliştirmek ve geliştirmek için uygun önlemleri almanız gerekiyor. Bu sayede kahraman, giderek daha güçlü bir dövüş gücüne sahip olmanın yanı sıra becerilerde daha güçlü ve daha yetkin hale geliyor. Güç aktarımları sayesinde kahramanınız daha da güçlendi, böylece rakiplerinizi hızlı ve kolay bir şekilde alt edebilirsiniz.


Heroes Charge Hile Apk


Bu oyunda birçok farklı oyun modunda savaşmanıza izin veriliyor. Teke tek dövüşe katılabilir veya arkadaşlarınızla savaşabilirsiniz. Arkadaş modunda, etkinliklerde daha fazla deneyime sahip olacak ve birçok yeni arkadaşla işbirliği yaparak kendiniz için ilişkileri genişleteceksiniz. Oyuncular, güçlü bir kahraman ekibi oluşturmak ve birlikte savaşmak, düşmanlarla güçlü bir şekilde rekabet etmek için arkadaşlarıyla ittifak kurdu. Birlikte savaşmak ve düşmanları yenmek için daha fazla strateji yaratırsınız. Oyuncular, görevleri tamamlamak ve Kron dünyasına hükmetmek için birlikte savaşır.


Heroes Charge Apk indir


Oyuncular birçok farklı kanlı ve heyecan verici savaşta yer alırlar, ancak aynı derecede ilginç ve çekicidirler. Daha iyi bir dövüş hissine sahip olduğunuz için güzel arenalarda savaşırsınız. Ayrıca, Heroes Charge'dan heyecan verici ödüller kazanmak için birlikte savaşırsınız. Sadece bu değil, aynı zamanda daha nadir kahramanlar toplamanız ve onları geliştirmeye ve daha yüksek seviyelere yükseltmeye çalışmanız gerekiyor. Buna ek olarak, oyunun birçok çekici ve heyecan verici ödülün yanı sıra bir bonus puan yağmuru almak için yarattığı birçok özel etkinliğe de katılabilirsiniz.


Heroes Charge indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun SmashKarts.io APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar