GETCHA GHOST Para Hileli MOD APK [v2.0.156]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GETCHA GHOST Para Hileli MOD APK [v2.0.156] 1 GETCHA GHOST Para Hileli MOD APK [v2.0.156] 2 GETCHA GHOST Para Hileli MOD APK [v2.0.156] 3 GETCHA GHOST Para Hileli MOD APK [v2.0.156] 4 GETCHA GHOST Para Hileli MOD APK [v2.0.156] 5 GETCHA GHOST Para Hileli MOD APK [v2.0.156] 6

GETCHA GHOST Para Hileli MOD APK [2.0.156] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Güçlü savaşçıları yenin ve ruh canavarlarını yok edin.


GETCHA GHOST 2.0.156 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

GETCHA GHOST, benzersiz bir bulmaca tarzında heyecan verici bir bulmaca macera oyunudur. Oyun karakterleri son derece sevimli tasarlanmış ve göreviniz şehri korumak için kötü ruhları yenmek için karakterlerinizi kontrol etmektir. Ayrıca oyun, oyuncuların yaklaşmasını kolaylaştıran basit bir oynanışa sahiptir.


GETCHA GHOST v2.0.156 MOD APK


GETCHA GHOST oyununda Pek çok farklı canavar toplayacaksınız ve bunlardan biri, zorlu görevleri tamamlamanıza yardımcı olacak yoldaşınız olabilir. Oyun aynı zamanda tanıdık 3'lü eşleştirme oynanışında size meydan okuyarak size büyük rahatlama anları yaşatıyor.


GETCHA GHOST Para Hilesi


Çevrenizde birçok farklı canavar ruh var; onları her an yenebilmek için dikkatli ve esnek olmalısın. Şiddetli savaşınızı başlatmak için en iyi ruhları çağırabilir ve tüm kötülüklerle savaşmak için güçlerinizi kullanabilirsiniz. Oyun basittir; blokları (yatay veya dikey olarak) birlikte sıralamanız ve onları kırmanız ve bu ruhlara güçlü saldırılar oluşturmanız yeterlidir. Ne kadar çok öğe yok ederseniz, hasarınız o kadar büyük olur.


GETCHA GHOST Altın Hilesi


Ancak bu tür yaratıklar size zarar verme yeteneğine sahiptir, bu nedenle sübjektif olmamalı ve olası tüm senaryolardan kaçınmalısınız. Yakaladığınız hayaletler savaş araçlarına dönüşecek ve topladığınız hayaletlerden biri savaşta size yardımcı olacak ve size muazzam ödüller verecek.


GETCHA GHOST Apk Hile


Hayaletler çok çeşitli ve büyük bir güçle zengin olacak ve karakterinize en güçlü saldırıları gerçekleştirebilecekler. Japon hayaletleri gibi, çok canavarca ve korkutucu görünüyorlar. Ancak Avrupa'nın hayaletleri farklıdır; çok daha korkunç görünüyorlar ve herkesi korkutuyorlar.


GETCHA GHOST Apk indir


Aynı zamanda karakteri hızlı bir şekilde yakalayabilirler, bu nedenle olabildiğince çabuk kaçmanız gerekir. Ancak, akıllıysanız, onları evcil hayvanınız haline getirebilir ve sonraki savaşlarda size yardımcı olabilirsiniz. Bu oyuna aşina olanlar ve koleksiyonculukta iyi olanlar, hatırı sayılır bir hayalet koleksiyonuna sahip olacaklar.


GETCHA GHOST Apk Son Sürüm 2023


GETCHA GHOST için karakter yükseltmesi gereklidir ve oyuncuların daha fazla ödül almasına yardımcı olur. Ayrıca, korkunç canavarları yenmek için karakterinizin hasarını ve saldırı gücünü artırabilirsiniz. Aynı zamanda, hayalet toplama üretkenliğinizi de geliştirebilir ve etrafınızdakilerin saldırılarına karşı yardım edebilirsiniz. Dünyayı canlı tutmak için işinizi özenle ve mükemmel bir şekilde tamamlamanız gerekiyor ve birçok ruh toplamak, kendiniz için başka birçok ganimet toplamanıza yardımcı olacaktır.


GETCHA GHOST Kalp Hilesi


Canavarları toplamak için yatak odası, oturma odası, mutfak gibi birçok farklı yere gitmeniz gerekiyor... Ya da kameranızı kullanarak onların fotoğraflarını çekebilirsiniz. Telefonunuzun merceğini kullanarak gerçek olduklarını ortaya çıkaracak ve onları oldukları gibi görünmeye zorlayacaksınız.


GETCHA GHOST Elmas Hilesi


Bu, kötü ruhları yakalamanıza yardımcı olacak profesyonel bir araçtır. Bu aracı kullanarak daha fazla canavar ismi bulacak ve maceranızı daha keyifli hale getireceksiniz. Hayaletler her zaman ve her yerde görünebilir, bu yüzden uyanık olmanız gerekir. Ayrıca, yakalanan canavarları size yardım etmeleri için eğitin. Gücünüz ve becerileriniz ile bu araç ile birlikte etrafınızda dolaşan canavarları görebilir ve sizi korumak için bir grup evcil hayvan oluşturabilirsiniz.


GETCHA GHOST indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun A Dance of Fire and Ice APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar