Dünya İmparatorluğu 2027 Para Hileli MOD APK [v3.0.5]

Puan: 4.50 (Oylar: 2)
Dünya İmparatorluğu 2027 Para Hileli MOD APK [v3.0.5] 1 Dünya İmparatorluğu 2027 Para Hileli MOD APK [v3.0.5] 2 Dünya İmparatorluğu 2027 Para Hileli MOD APK [v3.0.5] 3 Dünya İmparatorluğu 2027 Para Hileli MOD APK [v3.0.5] 4 Dünya İmparatorluğu 2027 Para Hileli MOD APK [v3.0.5] 5 Dünya İmparatorluğu 2027 Para Hileli MOD APK [v3.0.5] 6

Dünya İmparatorluğu 2027 Para Hileli MOD APK [3.0.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir diğer adı World Empire 2027 olan bu oyun içerik oluşturma ve operasyonel uygulama ile olağanüstü bir askeri oyundur


Dünya İmparatorluğu 2027 3.0.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Mod güncellenmedi!
  2. Ancak orijinalinde oyuna başlamadan önce kendinize sonsuz para koyabilirsiniz;
  3. Ülkeler ve ordular hakkında güncellenmiş veriler;
  4. Hatalar düzeltildi.
  5. Para Hilesi. Çok para kazanmak için karaborsadan bir şeyler satın alın.
Dünya İmparatorluğu 2027, oyuncuların ülkeyi değiştirmek ve güçlü bir imparatorluk haline gelmek için stratejiler uygulamalarına izin vererek binlerce katılımcıyı kendine çekiyor. Başkomutanlık görevini üstlenirken zekanızı göstermek için ne yapacaksınız? Birçok güncellenmiş gerçekçi öğe, oyunu çok daha eğlenceli hale getiriyor. Uzun süreli bir kriz karşısında tüm dünya kargaşa içindeyken, anı yakalayın ve mevcut tüm kaynakları ele geçirin!


Dünya İmparatorluğu 2027 v3.0.5 MOD APK


Dünya İmparatorluğu 2027 ülkelerin mevcut durumunu düzgün bir şekilde güncellemek için sistem düzenli olarak güncellemeler yayınlar. Son zamanlarda, yapay zekanın uygulanma şeklini değiştirmek için gelen talepler sayesinde sistem hızla hayata geçirildi. Oradan yapay zeka ile etkileşime girdiğinizde oluşan hatalar ortadan kalkmış olacak. Tüm ülkelerle ilgili bilgiler verildiği sürece, oyuna gerçek verileri de dahil etmeye hazırız.


Dünya İmparatorluğu 2027 Para Hilesi


180 farklı ülkeyi içeren bir koleksiyonla World Empire, oyuncuların ziyaret etmek istedikleri herhangi bir yeri seçmelerine izin veriyor. Seçiminiz kaydedilecek ve o ülke ile ilgili bilgiler size gönderilecektir. Son yıllarda savunmadan ekonomiye kadar tüm içerikler doğrudan ekranda görüntülenecek. Bir ülkeyi yalnızca bir kez geliştirebilirsiniz; sürekli değişime izin verilmez. Bu heyecan verici imparatorluk kurma yolculuğunda yapay zeka sana eşlik edecek!


Dünya İmparatorluğu 2027 Altın Hilesi


Oyuna katılan her oyuncu farklı görevler alır. En önemli görev, ülkenizi bir imparatorluk haline getirmektir. Her gün daha küçük görevler oynanacak ve sistem bunları uygulamak için önerilerde bulunacak. Oyuncular, bölgeyi savaş yoluyla genişletmekle yüzleşmeli, birçok ülkede farklı kaynaklar elde etmeli ve biri ülkeyi istila etmek istediğinde düşmanla yüzleşmelidir.


Dünya İmparatorluğu 2027 Hile Apk


Dünya İmparatorluğu'ndaki herhangi bir ülke sistemden farklı destek alacaktır. Her arazi birçok askeri bina, üs ve araştırma merkezi ile donatılacak. Ancak, kolay kontrol için onları aktif haritalar yapmanız gerekecek. Bazı askeri operasyonlar için bir diplomatik ofis, bir silah araştırma merkezi veya bir casus geliştirme üssü, seçmeye değer binalardır. Ayrıca ekonomiyi geliştirmek için onlara hizmet etmek için mal ve makine üretim merkezleri de doğmuştur. Bu zor ve kriz durumunda daha fazla sipariş size daha fazla para kazandıracaktır.


Dünya İmparatorluğu 2027 Apk indir


En güçlü imparatorluğun gelişimine doğru, Dünya İmparatorluğu gelişmiş silahlar sundu. Silah, bomba veya mermi gibi yaygın silahlar vazgeçilmezdir. Tanklar, arazi araçları veya hava ve su araçları da sağlanmaktadır. Yeni görevler eklemek, daha fazla silah kullanmanız gerektiği anlamına gelir. Askeri gelişimin her adımı bu özel cephaneliğin desteğine ihtiyaç duyar. Ekonomiden gelen birikimler, daha fazla silah geliştirme yeri inşa etmenize yardımcı olacaktır. Tüm krizlerle yüzleşmeye hazır bir imparatorluk yaratalım!


Dünya İmparatorluğu 2027 indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Sky On Fire 1940 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar