Idle Inventor Factory Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.1.12]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Idle Inventor Factory Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.1.12] 1 Idle Inventor Factory Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.1.12] 2 Idle Inventor Factory Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.1.12] 3 Idle Inventor Factory Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.1.12] 4 Idle Inventor Factory Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.1.12] 5 Idle Inventor Factory Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.1.12] 6 Idle Inventor Factory Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.1.12] 7 Idle Inventor Factory Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.1.12] 8

Idle Inventor Factory Tycoon Para Hileli MOD APK [1.1.12] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Tüm fabrikaları yaratma, büyük ekipmanların üretimini kurma ve tabii ki yeni şirketin başarısı size bağlı olacak. Piyasayı fethedebilecek ve büyük karlar elde edebilecek misiniz?


Idle Inventor Factory Tycoon 1.1.12 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Paranız alsa azalmaz.

Idle Inventor Factory Tycoon, makine üreten küçük bir fabrikadan başlayarak, bir sanayi patronu ve tekelci olacaksınız. Size tek bir üretim hattı ve minimum miktarda mevcut ekipman verilir. Konteynerleri kargo ile alarak kademeli olarak seviye atlarsınız ve tesisi geliştirirsiniz, böylece bölgeyi genişletirsiniz.


Idle Inventor Factory Tycoon v1.1.12 MOD APK


Daha doğru ekipman satın almak, oyunun içinde olmasanız bile günün her saati para kazanmanıza olanak tanır. Yeni alanları ele geçirmek için binaları ve teçhizatı sürekli iyileştirin ve fabrikalarınızı sadece arabaların değil, aynı zamanda askeri teçhizatın, uçakların, uzay gemileri için yüksek hassasiyetli teçhizatın ve diğer şeylerin üretimi için inşa edin.


Idle Inventor Factory Tycoon Para Hilesi


Yeterince para biriktirirseniz, tüm fabrikayı yükseltebilir, üretim hatlarını otomatikleştirebilir ve yeni fırsatlar açabilirsiniz. Bu bağlamda, daha karmaşık ve pahalı siparişler gidecek, bu da rakipleri ezerek tarihin en büyük üreticisi olmanızı sağlayacak. 


Idle Inventor Factory Tycoon Altın Hilesi


Maksimum karı elde etmek için gelirleri nereye yatıracağınıza yalnızca siz karar verebilirsiniz. Şimdi büyük paralar kazanmaya başlayın. Boş zamanlarını zevkle geçirmek ve tamamen yeni bir oyun deneyimi yaşamak isteyenler için eğlenceli bir oyun simülatörü.


Idle Inventor Factory Tycoon Elmas Hilesi


Idle Inventor Factory Tycoon'da bir kodaman ve birkaç şirketin ve fabrikanın sahibi rolünü oynayacaksınız! Tüm fabrikaları yaratma, büyük ekipmanların üretimini kurma ve tabii ki yeni şirketin başarısı size bağlı olacak. Piyasayı fethedebilecek ve büyük karlar elde edebilecek misiniz?


Idle Inventor Factory Tycoon Hile Apk


Idle Inventor - Factory Tycoon, yeniliği ve sadeliği ile oyun boyunca sizi memnun edecek yüksek kaliteli oynanışa sahiptir. Yeni üretim hatları açarak ve bunları otomatikleştirerek, deneyimli yöneticiler kiralayarak ve fabrikayı yükselterek, ekipmanı kademeli olarak yükselterek ve üretim hacimlerini artırarak milyonlara ulaşma yolculuğunuza başlayın.


Idle Inventor Factory Tycoon Apk indir


Şık grafikler, eğlenceli oyun mekaniği ve saatlerce süren heyecan verici eğlence tüm bunlar Idle Inventor Factory Tycoon'da sizi bekliyor!


Idle Inventor Factory Tycoon indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Bubble Shooter APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar