Idle Medieval Town Elmas Hileli MOD APK [v1.1.31]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Idle Medieval Town Elmas Hileli MOD APK [v1.1.31] 1 Idle Medieval Town Elmas Hileli MOD APK [v1.1.31] 2 Idle Medieval Town Elmas Hileli MOD APK [v1.1.31] 3 Idle Medieval Town Elmas Hileli MOD APK [v1.1.31] 4 Idle Medieval Town Elmas Hileli MOD APK [v1.1.31] 5 Idle Medieval Town Elmas Hileli MOD APK [v1.1.31] 6

Idle Medieval Town Elmas Hileli MOD APK [1.1.31] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Lordum, artık bölgenizi yönetmeye hazır mısınız?


Idle Medieval Town 1.1.31 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız elmas hilesi
Idle Medieval Town, Simülasyon Oyunları kategorisine ait bir oyundur. Bu oyun, mobil cihazlar için tasarlanmış ve yapımcı FancyGames Studio tarafından piyasaya sürülmüştür. "Antik" ile ilgili şeyler konusunda tutkuluysanız, şans eseri, bu oyun sizin için doğdu çünkü oyun renkli ve eşsiz bir eski şehir inşa etmeyi tasarladı ve hedefliyor. Kendinizi tarihi ve pitoresk antik renklerin dünyasına bırakalım. Bu oyunun açılarının nasıl olduğunu öğrenmeden ne bekliyorsunuz? 


Idle Medieval Town v1.1.31 MOD APK


Idle Medieval Town, oyuncuların dünya hakimiyeti hayallerini gerçekleştirmelerine izin veriyor, bu nedenle siyasi durum hakkında gerçekten tutkulu ve tarihi kökleri öğrenmeyi sevenlerin daha uygun olacağı bir oyun olacak. Oyuncunun görevi, yeni bir şehir inşa etmek, kar elde etmek ve en değerli ve saygılı bir şekilde bir "ortaçağ lordu" olmaktır! Oyunun en son sürümüyle, oyuncular eski sürümlere göre birçok yeni ve optimize edilmiş şey deneyimleyecek. En son sürüm güncellenmiş, düzeltilmiş ve küçük hatalar düzelttiği için, bu oyunu daha çekici ve ilginç hale getiriyor. O zamandan beri, oyunculara son derece görkemli ve güçlü, halkın yönetiminin ve liderliğinin tadını çıkarma anları veriyor.


Idle Medieval Town 1.1.31 Para Hile Apk


Oyuncunun bu oyundaki görevi, bu döneme uygun benzersiz özelliklere sahip bir ortaçağ kasabası inşa etmeniz gerekmesidir. Sonra kalabalık ve geniş olmak için kendi “kendi krallığınızı” geliştirmeye çalışıyorsunuz. Aynen bunun gibi, kasabanın “efendisi” olma fırsatına sahip olacaksınız. Bu konuma sahip olmak, hayalinizi gerçekleştirmeniz, ki bu da bölgenize hakim olmak ve iyi bir şekilde yönetmektir.


Idle Medieval Town 1.1.31 Elmas Hile Apk


Gerçek bir krallığa dönüştürmek için o bölgedeki tüm mevcut değerleri kullanmalısınız. Açık ve geniş alanlardan hemen yüksek binalar inşa etmeniz gerekiyor. Daha sonra oradaki köylerden altın alır ve nakit para alırsınız. Aynı zamanda insanlara yardım etme politikasını uyguladığınızda, gelişmek ve başka yönlere daha fazla yatırım yapmak için kar elde edin. Çok para kazanmanın ama danışmanız gereken çok akıllıca bir yolu, silah dükkanları, maden sahaları ve birçok otel inşa etmeye odaklanmaktır. Sektörde daha da büyümeniz ve gelişmeniz gerekecek - ortaçağ endüstrisi büyür ya da büyütülmesin, politikalar ve belirlediğiniz seçenekler nedeniyle ne kadar büyüme var. Bu nedenle, o kasaba krallığının gelişimine veya düşüşüne karar veren önemli bir karaktersiniz.


Idle Medieval Town Altın Hilesi


Nakit gelirini artırmak için oyuncuların birçok farklı mağazanın kilidini açması gerekir. Krallığınızı ve işleme teknolojinizi yükseltmek, büyük bir usta gibi profesyonel olmak sizin görevinizdir! Bu harika bir oyun, bu yüzden oyuncular ona çok ilgi duyacak ve bağımlısı olacak! Ama sorun değil ve çok sevimli ve zararsız, böylece boş zamanlarınızda depresyon ve yorgunluktan kurtulmak için oynayabilirsiniz! Oyuncunun zihniyetine en uygar olanı gerçekten getiren oyun olarak, onları en eşsiz ve eşsiz yollarla geliştirebilirsiniz!


Idle Medieval Town Hile Apk


İlk belirtilmesi gereken olağanüstü özellik, oyun. Bu oyun, deneyimli olsun ya da olmasın herhangi bir oyuncunun hızlıca yenebileceği basit bir oynanışa sahiptir. Oyunun zorlukları, oyunculara oynamaya en uygun seviyeyi seçme özgürlüğü veren birçok seviyeye sahiptir. Karşılık gelen zorluğa ve yeteneğinize bağlı olarak, farklı seviyelerde başarıyı fethedebilirsiniz.


Idle Medieval Town APK Son Sürüm indir


Ayrıca, oyun gerçek antik stili getiren güzel 3D aile öğelerine sahiptir. Dolayısıyla tüm oyuncuları estetik açıdan gerçekten etkiliyor. 3D perspektife dayalı komik ve çekici çizgi film görüntüleri ile, ilk seferinde bile tüm gözleri cezbeden inanılmaz derecede güzel görüntüler getirdi. Bu gerçekten oyun için bir artı noktadır. Dürüst olmak gerekirse, ödüller ve nakit oyuncular için harika bir motivasyon kaynağıdır ve ödülleri nedeniyle onlara büyük bir destek sağlar. Bölgenize hükmetmek için endişeliyseniz, hızlıca cihazınıza indirin ve birlikte deneyimleyin!


Idle Medieval Town İndirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Metal Force APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar