Big Hunter Para Hileli MOD APK [v2.9.11]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Big Hunter Para Hileli MOD APK [v2.9.11] 1 Big Hunter Para Hileli MOD APK [v2.9.11] 2 Big Hunter Para Hileli MOD APK [v2.9.11] 3 Big Hunter Para Hileli MOD APK [v2.9.11] 4 Big Hunter Para Hileli MOD APK [v2.9.11] 5 Big Hunter Para Hileli MOD APK [v2.9.11] 6 Big Hunter Para Hileli MOD APK [v2.9.11] 7

Big Hunter Para Hileli MOD APK [2.9.11] - Android için spn sürümü ücretsiz indirin. Bu oyunda farklı silahlar ve dinamik eylemler, kendinizi her zaman eylemlere dahil edebilmenizi sağlayacaktır.


Big Hunter 2.9.11 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Para birimi

Tarih öncesi çağlarda, bir kabile kışın soğuk ve tehlikeli yırtıcılardan kurtulmak için ne yapabilir? Big Hunter'ın bu harika mobil başlığında, Android oyuncuları, buz devrinin dev yaratıklarını alt edecekleri ve bağımlılık yaratan av oyununun tadını çıkaracakları bağımlılık yaratan avlanma oyununun keyfini çıkarma şansına sahip olacaklar.


Big Hunter v2.9.11 MOD APK


Seviyeleri kazanmak için devasa hayvanları alt edin ve taşra kasabasındaki başlangıç kabile üyesine ve kadına yiyecek getirin. Meydan okumak ve alt etmek için yeni yaratıklarla oyunda birçok heyecan verici maceranın kilidini açın ve kendinizi meşgul edin. Tarih öncesi yaşam tarzlarını çok farklı bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayacak büyüleyici ve ilgi çekici oyun içi hikayeleri keşfedin.


Big Hunter Para Hilesi


Burada, Big Hunter'da Android oyuncuları, bushman kabilesinin liderini oynayacakları bu basit ve son derece eğlenceli ve heyecan verici mobil kabile avcılığının keyfini çıkarma şansına sahip olacaklar. Klanınızın üyeleri her gün açlıktan ölürken, avlanma işlerini üstlenmeniz ve onlara umutsuzca ihtiyaç duydukları şeyi vermeniz gerekecek. 


Big Hunter Enerji Hilesi


Her gün sınırlı sayıda fırlatma silahınızla ava çıkıyorsunuz. Mühimmatınız bitmeden önce iyi nişan aldığınızdan ve yaratıkları hızla alt etmek için daha sert vurduğunuzdan emin olun. Kabilenizin akşam yemeği, hayvanları avlama yeteneklerinize bağlı olacaktır. Ve oyunda başarısız olmanız veya başarılı olmanız da hikayelerin ilerlemesini etkileyecektir.


Big Hunter Altın Hilesi


Sezgisel dokunmatik kontroller ve şeffaf mekanikler içeren, basit ama bağımlılık yapan sıradan avlanma eyleminin tadını çıkarın. Dinamik fizik ve heyecan verici görsel öğeler içeren gerçekçi av mekaniğini keşfedin ve keyfini çıkarın. Pek çok ilgi çekici hikaye ve beklenmedik olaylar dizisi içeren kendi nihai maceralarınıza atılırken eğlenin. Av işlerinizde size yardımcı olacak düzinelerce farklı silahın kilidini açın. Eşsiz görünüm ve özelliklerle farklı hayvanlarla savaşmanın keyfini çıkarın. Arkadaşlarınızla ve çevrimiçi oyuncularla yarışın. Liste devam ediyor.


Big Hunter Hile Apk


Big Hunter'daki Android oyuncuları, sezgisel dokunmatik kontrolleri ve basit hareketleri sayesinde, avlanma eyleminin harika oyununa hemen katılabilirler. Burada sadece geri adım atmanız ve saldırılarından kaçınarak hayvana nişan almanız gerekiyor. Big Hunter, hızlı ve basit dokunma eylemleriyle özgürce çalışmanıza izin verirken, dinamik kontrol seçeneklerini de saldırı ve atlatmalar üzerinde çalışmanıza olanak tanır.


Big Hunter Apk indir


İlgilenenler için artık gerçekçi oyun içi fizik ve dinamik aksiyonlarla Big Hunter'ın bağımlılık yaratan av oyununun keyfini çıkarabilirsiniz. Saldırılarınızı yapmak için esnek amacı ve gerçekçi yörüngeleri kullanın. Her atışın doğru uçabilmesi için gerçekçi oyun içi fiziğin keyfini çıkarın.


Big Hunter Elmas Hilesi


Burada, Big Hunter'da Android oyuncuları kendilerini, her biri kendi benzersiz saldırı ve savunma mekaniğine sahip farklı hayvanlara karşı mücadele ederken bulacaklar ve bu da avlanma eylemlerinin dinamik oyununun keyfini çıkarmanızı sağlayacak. Hayvanlarla bağımlılık yaratan savaşlara girmekten çekinmeyin ve oyunun tadını çıkarmanın yollarını bulmak için farklı mekaniklerini inceleyin.


Big Hunter Apk Dayı


İlgilenenleriniz için, artık oyunun, birlikte çalışmanız için faydalı dövüş mekanikleriyle birlikte harika silahlar sağladığı Big Hunter'ın harika oyun içi eylemlerine katılabilirsiniz. Standart fırlatma mızraklarını, baltaları kullanmaktan gelişmiş bumeranglarla çalışmanın keyfini çıkarmaya ve daha pek çok şeye. Big Hunter'daki farklı silahlar ve dinamik eylemler, kendinizi her zaman eylemlere dahil edebilmenizi sağlayacaktır.


Big Hunter Apk android oyun club


Oyun aynı zamanda dünyanın her yerinden avcılarla yüksek puanlar sıralamasına katılabileceğiniz heyecan verici çevrimiçi yarışmaları da içeriyor. Farklı sıralama tablolarında arkadaşlarınıza ve çevrimiçi oyunculara meydan okumaktan çekinmeyin. Ödüllerinizi ve övünme haklarınızı kazanmak için bunların üzerine çıkın.


Big Hunter Apk Son Sürüm


Oyunu daha erişilebilir hale getirmek için Big Hunter, tüm Android oyuncularının sorunsuz bir şekilde keyfini çıkarmaları için çevrimdışı oynanabilirliğini de sunuyor. Artık internete bağlanmak zorunda kalmadan skor tabloları hariç tüm oyun içi maceraların tadını çıkarabilirsiniz. Sonuç olarak, oyun dışarıda olduğunuzda ve mobil verilerinizi kullanmak istemediğinizde hala oynanabilir.


Big Hunter indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Driver Life APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar