Fortnite 22.00.0 APK indir

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Fortnite 22.00.0 APK indir 1 Fortnite 22.00.0 APK indir 2 Fortnite 22.00.0 APK indir 3 Fortnite 22.00.0 APK indir 4 Fortnite 22.00.0 APK indir 5

Hayatta kalmak için savaşın ve ayakta kalan son kişi olun!

Fortnite AÇIKLAMASI


Fortnite bir intikamla geri döndü. Fortnite Mobile'ı ücretsiz indirin ve bu eğlenceli ve karikatürize edilmiş hayatta kalma oyununda rakiplerinizi yok etmenin tadını çıkarın. Fırtına size yaklaşırken aksiyon asla durmaz. Hayatta kalmak için savaşın ve ayakta kalan son kişi olun!


Fortnite 22.00.0 APK 


Fortnite Mobile, oyunun konsol ve bilgisayardaki sürümüyle hemen hemen aynıdır - daha küçük ekran boyutu sayesinde fark etmeyeceğiniz çok küçük bir düşüş vardır.

Fortnite Mobile: Epik battle royale eğlencesi


Diğer 99 oyuncuyla birlikte uçan parti otobüsünden atıldınız. Ya kendi başınıza, bir arkadaşınızla ya da üç veya dört oyuncudan oluşan bir takımda savaşabilirsiniz. Fortnite Mobile, son iki yıldır piyasadaki en aksiyon dolu oyunlardan biridir. Oyuncular Fortnite'ta savaşmayı bırakamaz!

Oyunun yepyeni bir sezonunu başlatan harita yakın zamanda yeniden yapıldı. Oyuncular bu yeni haritaya zaten birkaç aydır alıştı, bu da bölgeye çok sayıda süper harika özellik ve silahın atıldığı anlamına geliyor.

Oyunun amacı, herkesten daha uzun ömürlü olmaktır. Gaz üzerine gelmeden önce diğer tüm oyuncuları öldürün veya onlardan kaçıp kalan son birkaç kişiyi öldürün.

Fortnite Mobile Android oynamak için ipuçları


Daha önce hiç Fortnite oynamadıysanız işte size başlamanız için birkaç önemli ipucu. Dikkatli olun ve noob yiyen diğer oyunculara karşı dikkatli olun..

Pusu da kalmayın: Fortnite'a benzer oyunlar - özellikle PUBG - pusu yapmak için oldukça uygundur. Fortnite Mobile bunu yapmaz. Kısacası, kamp yaparsanız, çok çabuk ölürsünüz.

Diğer oyunculardan uzakta araziye inmek: 

Şehir merkezleri, oyuna başlarken inmek için harika yerlerdir çünkü çok sayıda silahları ve ganimetleri vardır. Sorun şu ki, sizi öldürmeyi bekleyen birçok başka oyuncular da buraya iner. Mümkünse uzak bir yere inmeye çalışın - ve tercihen bir çatıya. Arkanızdaki kapıları kapatın: Bir eve girdiğinizde, kapıyı otomatik olarak açık bırakırsınız. Bu, diğer oyuncuları evde olduğunuzu anlar, bu nedenle onu arkanızda kapatmak en iyisidir.


Tuzağa düşürmek için inşa edin: "Kalenizi" inşa ederken, onu rakiplerinizin dikkatini dağıtacak veya dikkatini dağıtacak şekilde tasarlamaya çalışın ve ardından onlara bir sürprizle saldırmaya hazır olun. Bu, onları gizlice öldürmenin kesin bir yoludur.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar