Skateboard Party 3 Exp Hileli MOD APK [v1.8.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Skateboard Party 3 Exp Hileli MOD APK [v1.8.1] 1 Skateboard Party 3 Exp Hileli MOD APK [v1.8.1] 2 Skateboard Party 3 Exp Hileli MOD APK [v1.8.1] 3 Skateboard Party 3 Exp Hileli MOD APK [v1.8.1] 4 Skateboard Party 3 Exp Hileli MOD APK [v1.8.1] 5 Skateboard Party 3 Exp Hileli MOD APK [v1.8.1] 6

Skateboard Party 3 Exp Hileli MOD APK [1.8.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Aksiyon sporları serisinin bu üçüncü baskısında profesyonel patenci Greg Lutzka yer alıyor.


Skateboard Party 3 1.8.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Exp Hilesi
Skateboard Party 3, deneyimleyebileceğiniz ve becerilerinizi sergileyebileceğiniz kaykay temalı bir oyundur . Farklılaştırılmış bir kontrol sistemi ile oyuncular, herhangi bir karakterin aktivitelerini istedikleri gibi kontrol edecek ve doğru bir şekilde birleştirecek. Ek olarak, her zaman arzularınızı tatmin edebilecek farklı oyun modları ile birlikte etkileyici seviyeler olacaktır. Yani bu, beceri geliştirme unsurları ile sizin için uygun bir oyundur.


Skateboard Party 3 v1.8.1 MOD APK


Skateboard Party 3'e başladığınızda, size sunduklarından kesinlikle etkileneceksiniz. Oyundaki ortamlar kimsenin görmezden gelemeyeceği heyecanlı ve güzel. Oynamaya ek olarak, bulabileceğiniz her ortamın zorluğu ve ayrıntıları nedeniyle oyuncular tamamen bölümlere girecekler. Böylece, tüm bu unsurlar bir araya geliyor ve keyifli, yaratıcı ama aynı derecede zorlu bir oyun deneyimi sunuyor. Oyuncular, karakteri üçüncü şahıs bakış açısıyla kontrol edecekler ve Touchgrind Skate 2 gibi aynı türdeki bazı oyunlardan biraz farklı unsurlar olacak. Bu oyundaki eylemler, fonksiyon düğmeleri ve joystick ile kontrol edilecek. Bu nedenle, oyun, düğmeler ve farklı hareket yönleri kombinasyonu yoluyla oyuncunun performanslarına odaklanacaktır. Oyundaki tüm unsurlar, etkileyici ve profesyonel bir deneyim yaşamanıza yardımcı olur.


Skateboard Party 3 Kaykay oyunu apk


Skateboard Party 3'te oyuncular farklı seviyelerde yer alacak ve bu seviyeleri tamamlamaya çalışacaklar. Bu oyunu tamamen zor buluyorsanız, endişelenmenize gerek yok çünkü görebileceğiniz birçok farklı eğitim seviyesi olacak. Oyuncular, gerçekleştirebileceğiniz temel hareketler ve kombinasyonlarla tanışacak. Oradan, oyundaki her farklı düğmeyi nasıl koordine edeceğinizi bileceksiniz. Her düğmenin işlevlerinin tanımlanması, kolayca görebileceğiniz çeşitli bilgi kalıpları aracılığıyla açık bir şekilde sunulur. Bunlar hem tanıtıcı bilgiler hem de yerine getirmeniz gereken bir gerekliliktir. Elbette bu seviyeleri yapamayacaksınız çünkü bilgi almak ve pratikte uygulamak özellikle böyle beceri gerektiren bir oyunda tamamen etkili olacaktır.


Skateboard Party 3 Pro APK indir


Bu unsurları yapmanız için bir zamanınız olacak ve buna alışmalısınız çünkü birincil moda benzer. Eğitim seviyesini tamamladığınızdan emin olun, ardından Kariyer moduna girersiniz. Oradan, oyundaki seviyeleri tamamlamak ve farklı zorluklardan geçmek için zaman harcayacaksınız çünkü seviyelerin belirli bir süre içinde tamamlamanız gereken gereksinimleri olacaktır. Her şey becerilerinize bağlı.


Skateboard Party 3 Apk Hile


Yukarıda bahsedildiği gibi, Kariyer modunda seviyeleri deneyimleyerek zaman geçireceksiniz ve hedef sayısı yaklaşık 70'e düşecek. Oradan, onları tamamlamak için zaman harcayacaksınız ve yavaş yavaş becerileriniz zamanla artabilecek. Ancak deneyim sırasında bazı zorluklarla da karşılaşacaksınız çünkü zamanla zorluk derecesi artacak. Free Skate modunu deneyimlerseniz tamamen çözülebilir.


Skateboard Party 3 Exp Hilesi


Adı gibi, Free Skate, karakterinizi geliştirmenize ve gerçekleştirebileceğiniz becerileri keşfetmenize yardımcı olmak için oluşturulmuş bir moddur. Başka bir deyişle, iyi olmadığınız şeyleri kavrayabilecek ve istediğinizi yapabileceksiniz. Hiçbir faktöre bağlı kalmayacaksınız ve sıkılıncaya kadar oynayabilirsiniz. Böylece isteklerinize uygun oyun modunu seçebilir ve karakterinizin yeni yeteneklerini deneyebilirsiniz.


Skateboard Party 3 Para Hilesi


Zamanla, birçok farklı seviyeden geçerken karakteriniz için yenilerinin kilidini açacaksınız. Diğer bir deyişle, karakterin istatistikleri tamamen artırılacak ve becerilerinin daha etkileyici hale gelmesine katkıda bulunacaktır. Tüm patencilerin koşullarının kilidi açıldı, böylece deneyimleyebileceğiniz tüm potansiyel artık eskisi kadar sınırlı olmayacak. Böylece etkileyici hissettiğiniz görünüm ve istatistikler açısından doğru patenciyi seçeceksiniz.


Skateboard Party 3 Apk indir


Skateboard Party 3'te oyuncular karakterlerinin becerilerini arttırır ve görünüşlerini tercihlerine göre değiştirir. Herhangi biri karakterinin heybetli ve güzel olmasını istediğinde oyuncuların genel isteklerini karşılar. Aynı zamanda, bu oyunda spor eşyalarının görünmesine izin verildiğini kimse görmezden gelemez. Bu yüzden kesinlikle sizi hayal kırıklığına uğratmayacaklar.


Skateboard Party 3 İndir (MOD, Sınırsız EXP Hilesi)


Bir önceki android oyun Public Transport Simulator Coach APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar