Stickmans of Wars Mega Hileli MOD APK [v3.0.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Stickmans of Wars Mega Hileli MOD APK [v3.0.5] 1 Stickmans of Wars Mega Hileli MOD APK [v3.0.5] 2 Stickmans of Wars Mega Hileli MOD APK [v3.0.5] 3 Stickmans of Wars Mega Hileli MOD APK [v3.0.5] 4 Stickmans of Wars Mega Hileli MOD APK [v3.0.5] 5 Stickmans of Wars Mega Hileli MOD APK [v3.0.5] 6 Stickmans of Wars Mega Hileli MOD APK [v3.0.5] 7

Stickmans of Wars Mega Hileli MOD APK [3.0.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu sürükleyici birinci şahıs nişancı savaş oyununda çevrimiçi bir RPG'nin heyecan verici rol yapma eylemine katılın.


Stickmans of Wars 3.0.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tanrı Modu / God Mode
  2. Sınırsız Kaynak Hilesi

Stickman of Wars, mobil savaş oyunlarını tamamen yeni bir seviyeye taşıyan bir rol yapma oyunu ve nişancı oyunudur. Bölgenizi geri almak ve düşmanlarınızı yenmek için daha önce hiç görmediğiniz bir aksiyonun yer alacağı savaşa katılın.


Stickmans of Wars v3.0.5 MOD APK


Stickman of Wars, askeri oyun estetiği ve atış bolluğu ile oyuncuları şaşırtmayı asla başaramayan tek çevrimiçi savaş oyunudur. Oyun internette bulunabilecek birkaç oyundan biridir. Mobil cihazlarda ordu oyunları daha önce hiç bu kadar büyüleyici ve savaşlara katılmanın heyecanıyla dolu olmamıştı.


Stickmans of Wars Para Hilesi


Çatışmaya yalnız bir savaşçı olarak katılın, karşıt güçleri vurun, kalenizi ve askerlerinizi geliştirin, zenginlikleri biriktirin ve sıradan bir çevrimiçi nişancıda size hitap eden diğer etkinlikleri gerçekleştirin.


Stickmans of Wars Kaynak Hilesi


Stickman of Wars çevrimiçi savaş oyunu, başlattığınız anda sizi aksiyonun tam ortasına atıyor. Kaynakları daha rahat bir şekilde toplayın. Savaş üssünüzü inşa etmek ve geliştirmek için edindiğiniz malzemeleri kullanın. Atış kabiliyetinizi artırmak için teçhizat oluşturun ve toplayın.


Stickmans of Wars Hile Apk


Çoğu geleneksel aksiyon rol yapma oyunu gibi ekipman ve silah cephaneliğinizi kullanın ve geliştirin. Bölgeyi geçerken, düşmanın daimi ordularına saldırarak madeni para ve diğer kaynakları kazanabilirsiniz. Daha fazla kaynak, ekipman ve silah almak için zindanı koruyan orduyu yenmelisiniz. Rakiplerin giderek daha zorlu atıl ordularına karşı savaşa girerken seviye atlayacaksınız.


Stickmans of Wars Apk indir


Stickman of Wars çevrimiçi bir nişancı oyunudur, ancak diğer aksiyon RPG oyunları gibi çeşitli kaynaklara sahiptir. Oyun bir aksiyon RPG'si olsa da bu doğrudur. Kalenizi kütüklerden oluşturun ve ilerledikçe yeteneklerinizi geliştirin. 


Stickmans of Wars Elmas Hilesi


Savaş RPG'niz için gerekli ekipman ve silah parçalarını oluşturmak için gerekli teknik kaynakları toplayın. Daha isabetli atışlar yapmanızı ve daha az hasar almanızı sağlayacak silahlarınızı ve ekipmanınızı geliştirmek için cephane edinin. Altın paraları almak için düşmanları alt etmeniz gerekecek ve daha sonra RPG çevrimiçi oyununuzun temel bileşenlerini geliştirmek için harcayabilirsiniz.


Stickmans of Wars indir (MOD, Kaynak Hilesi)


Bir önceki android oyun Soul Catcher APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar