Extreme Car Sports Mega Hileli MOD APK [v1.14]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Extreme Car Sports Mega Hileli MOD APK [v1.14] 1 Extreme Car Sports Mega Hileli MOD APK [v1.14] 2 Extreme Car Sports Mega Hileli MOD APK [v1.14] 3 Extreme Car Sports Mega Hileli MOD APK [v1.14] 4 Extreme Car Sports Mega Hileli MOD APK [v1.14] 5 Extreme Car Sports Mega Hileli MOD APK [v1.14] 6

Extreme Car Sports Mega Hileli MOD APK [1.14] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir yarışçıya dönüşün ve yeni ve tehlikeli bir pistte becerilerinizi sergileyin.


Extreme Car Sports 1.14 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MOD MENÜSÜ
  2. Reklamsız
  3. Yükseltme hilesi
Extreme Car Sports, birçok oyuncunun ilgisini çeken bir spor araba yarışı oyunudur. Oyun sadece hızlı sürmek ve bitiş çizgisine ulaşmakla ilgili değildir. Birçok engel ve zorlu arazi, oyuncular için zorluklar yaratır. Atlamaların güvenli bir şekilde gerçekleşmesi ve bitiş çizgisine mümkün olduğunca çabuk ulaşması için hızı ve kesin konumu yakalayın ve kontrol edin!


Extreme Car Sports v1.14 MOD APK


Normal yarış oyunlarında, oyuncunun bitiş çizgisine ulaşmak için arabayı hızlı bir şekilde kontrol etmesi gerekir. Ancak, kazanmanıza yardımcı olan tek şey bu değil. Birçok karmaşık yarış arazisinde, arabanız uçar gibi araba atlamaları yapmak zorundadır. Extreme Car Sports oyununda arabanızı kontrol etmek ve hızlandırmak ve arabanın daha hızlı gitmesini sağlamak için basılı tutmak için düğmeler vardır. Oyuncuların mümkün olduğunca yükseğe uçabilmeleri ve uçabilmeleri için belirli bir yüksek hızı korumaları gerekir. Güvenli olmayan bir alanın yarısına düşerseniz kaybedersiniz.


Extreme Car Sports Para Hilesi


Oyunda sayısız harita oluşturuldu. Her haritada, parkurun arazisi benzersiz bir tarzda tasarlanacaktır. Bir fabrika ya da bir otobüs durağı olabilir. Her arazide grafik tasarımlar, dış ortama benzer bir sahneye uyacak ve yaratılacak şekilde iyileştirildi. Engeller parkurda çok fazla düzenlenmiştir. Kaçmak yerine, onları geçmek için araba atlamaları yapın. Yeni yarışlarda hız yarışına katılabilmek için mevcut parkurdaki mücadeleyi tamamlamanız gerekiyor!


Extreme Car Sports Araba Hilesi


Bu oyun türünü sevenler için yarış her zaman 1 numaralı favoridir - oyunun düzinelerce süper sıcak araba ile bir dizi destansı yarış arabası topladığını bilmek. Her arabanın kendi görsel ve ses efektleri olacak. Daha fazla yarış arabasının kilidini açmak için verilen görevleri tamamlamanız gerekir. Araba ne kadar iyiyse, deneyim de o kadar iyi!


Extreme Car Sports Hile Apk


Bir yarışçıya dönüşün ve yeni ve tehlikeli bir pistte becerilerinizi sergileyin Araba atlamaları yapmak için hızlı ve sabit bir hızı kontrol edin ve koruyun. Sayısız yarış pisti tasarlandı ve onları fethetmeni bekliyor. Her yarışta birçok engel olacak Yeni yarış arabalarının ve yeni haritaların kilidini açma hakkını elde etmek için atanan görevleri tamamlayın Araba severlerin arzularından biri olan göz alıcı ve çarpıcı tasarımlarla onlarca yarış arabasının kilidini açın


Extreme Car Sports Apk indir


Kendinizi şimdiye kadar gördüğünüz en çılgın, en yoğun araba gösterilerine hazırlayın! Kemerinizi bağlayın ve olabildiğince hızlı sürmeye başlayın. Tüm engellerin üzerinden atlamak ve güvenli noktaya inmek istiyorsanız bu hıza ihtiyacınız olacak. Yeterince cesur musun?


Extreme Car Sports indir (MOD, Mega Hileli)


Bir önceki android oyun 2 3 4 Kişilik Oyunlar APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar