The Godfather City Wars Para Hileli MOD APK [v1.0.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
The Godfather City Wars Para Hileli MOD APK [v1.0.0] 1 The Godfather City Wars Para Hileli MOD APK [v1.0.0] 2 The Godfather City Wars Para Hileli MOD APK [v1.0.0] 3 The Godfather City Wars Para Hileli MOD APK [v1.0.0] 4

The Godfather City Wars Para Hileli MOD APK [1.0.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Düşmanlarınıza karşı savaşmak için onları kullanın. Ayrıca çetenize sizi daha güçlü kılacak ek bonuslar verecek benzersiz kahramanlar da kiralayabilirsiniz.


The Godfather City Wars 1.0.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Ücretsiz alışveriş. Para Azalmaz.
Bilgi : Para Harcamak İçin Gerekli Bazı Görevler, ardından geçmek için modu KAPATIN.

Oynamak için Minimum Android 9 gerekir, PC'de oynamak için LDPLAYER 9'u Önerin.

The Godfather City Wars oyunu The Godfather'ın resmi mobil oyunudur. Don Corleone, güvenilir bir arkadaş olarak sizden aile işini yürütmesine yardım etmenizi istedi. “Aile” olarak anılmayı hak edecek misiniz?


The Godfather City Wars v1.0.0 MOD APK


Corleone ailesinin New York ve Las Vegas'ta imparatorluklarını büyütmelerine yardım ettiğiniz boşta bir şehir kurma ve nişancı oyunu. The Godfather City Wars oyununda yeni insanlar işe alın, becerilerini geliştirin ve onları diğer ailelerle karada savaşmaları için eğitin. Yeni silahlar ve bonuslar alarak harika sokak çatışmalarında kendinize yardımcı olabilirsiniz. 


The Godfather City Wars Para Hilesi


Aile konağının boyutunu artırın ve yeteneklerinizi kullanarak imparatorluğunuzun her yerindeki binaları geliştirerek daha fazla para kazanın ve aile adının itibarını artırın. Savaşan aileleri alaşağı etmek için güç ve kurnazlık kullanın. Filmin senaryosu ile iç içe geçen The Godfather hikayesinin bir parçası olun. İlk filmdeki tüm karakterlerle oynamak ve onlarla konuşmak.


The Godfather City Wars Altın Hilesi


Bir mafya ailesinin başı olan Don Vito Corleone, güvenilir bir eski dost olduğunuz için sizden Corleone imparatorluğunu yönetmenizi istedi. Hikaye devam ederken, aile imparatorluğunu parçalanma riskine sokan korkunç şeyler olur. 


The Godfather City Wars Hile Apk


Capos'a hiçbir şey yapmıyorken para kazanmasını söyleyerek yerel işletmelerin güvenini kazanın ve güvenlik hizmetlerinizi onlara sunun. Bu, imparatorluğunuzu büyütmenize yardımcı olacaktır. Küçük bir operasyonla başlayın ve tüm şehirleri yönetene kadar büyütün. 


The Godfather City Wars Apk indir


Tüm paranızı aldığınızdan emin olmak için sık sık kontrol edin! Planlarınız büyüdükçe, büyüyen aile işinizi yürütmek için daha güvenilir aile üyelerinden yardıma ihtiyacınız olacak. Bölge ve fırsatlar aramanıza yardımcı olacak bir grup farklı Capo bulun. Rakip aileler sahip olduklarınızı istiyor, bu yüzden tüm gücünüzü ve kaynaklarınızı onları yenmek ve ailenizin imparatorluğunu gelecek nesiller için korumak için kullanın.


The Godfather City Wars Apk Son Sürüm


Her oyuncu kendi yolunda bir suç imparatorluğu geliştirme fırsatına sahiptir. Çetenin gelişiminde önceliklerinizi belirleyin, yerel işletmeleri yönetin ve yaklaşan savaşa göre doğru karakterleri seçin. Dünyanın her yerinden kullanıcılarla oynayabilir, onlarla gruplara katılabilir veya şiddetli savaşlarda savaşabilirsiniz ve ayrıntılı 3D grafikler ve kullanıcı dostu bir arayüz, oyunu unutulmaz kılacaktır. Topluluğa katılın ve bu şehirde liderlik için birlikte savaşmak ve kendi yasalarınızı oluşturmak için diğer oyuncularla güçlerinizi birleştirin.


The Godfather City Wars Silah Hilesi


The Godfather: City Wars size toprak iddialarınızı sadece kelimelerle değil, aynı zamanda çatışmalarda da savunmanızı öneriyor. Başlamak için haydutlar, gangsterler, kuryeler ve diğer birliklerden oluşan ekibinizi bir araya getirmeniz gerekir.


The Godfather City Wars indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Big Rig Racing APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar