Idle Heroes Tycoon Elmas Hileli MOD APK [v1.0.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Idle Heroes Tycoon Elmas Hileli MOD APK [v1.0.4] 1 Idle Heroes Tycoon Elmas Hileli MOD APK [v1.0.4] 2 Idle Heroes Tycoon Elmas Hileli MOD APK [v1.0.4] 3 Idle Heroes Tycoon Elmas Hileli MOD APK [v1.0.4] 4 Idle Heroes Tycoon Elmas Hileli MOD APK [v1.0.4] 5 Idle Heroes Tycoon Elmas Hileli MOD APK [v1.0.4] 6 Idle Heroes Tycoon Elmas Hileli MOD APK [v1.0.4] 7

Idle Heroes Tycoon Elmas Hileli MOD APK [1.0.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kahraman üretim hatlarınızı genişletmek ve çeşitlendirmek için altın kazanın.


Idle Heroes Tycoon 1.0.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Elmas Hilesi. /data/cache doğru şekilde ayarlamak size çok fazla elmas verecektir. APK dosyasını kurduktan sonra Ek Dosyalar kısmındaki dosyayı zipten çıkarıp data/cache klasörüne yapıştırın.

Idle Heroes Tycoon – oyuncuların bir fantezi evreninde paralı askerlerin profesyonel becerilerinin hazırlanmasının ve uygulanmasının tüm aşamalarında yer alacakları sevimli grafik tıklama oyunu. Eğitime ve müteakip hayati tehlike arz eden yerlere yapılacak gezilere dikkat etmeleri gerekecek. 


Idle Heroes Tycoon v1.0.4 MOD APK


Bu nedenle, altyapının inşası ve iyileştirilmesi, temel göstergeleri ciddi şekilde iyileştirecek, muharebe deneyimi kazanmada çeşitli sorunları ve pürüzleri önceden ortadan kaldıracaktır. Bu yüzden, serbest bırakılmasından çok önce kahramanı pompalama fırsatını ihmal etmeyin. Ancak bunun yanı sıra, proje çeşitli oyun nitelikleriyle memnun edebilir.


Idle Heroes Tycoon Para Hilesi


Idle Heroes Tycoon arkadaşlarınızla ve dünyanın dört bir yanındaki diğer oyuncularla yüzen kıtanın kontrolü için küresel bir savaşın parçası olun. Çevrimiçi patron savaşlarına katılarak bir lonca lideri olarak hakimiyet elde edin! Her biri benzersiz yeteneklere sahip çeşitli gruplardan 200'den fazla Kahraman. 


Idle Heroes Tycoon Altın Hilesi


Gelişmek için Savaşçılarınızı çağırabilir ve onları güçlü kahramanlar olmaları için eğitebilir veya onları Ruhlara dönüştürebilirsiniz. Sihirli teçhizatı döverek askerlerinizi savaşa hazırlayın! En büyük karakterlerinizi ARENA'ya koyun ve birbirleriyle karşı karşıya gelin. 


Idle Heroes Tycoon Elmas Hilesi


Güçlü patronları yenmek için fabrikalarından kahramanlar çıkar! Kahraman üretim hatlarınızı genişletmek ve çeşitlendirmek için altın kazanın. Kahramanlarınıza daha güçlü kasklar ve silahlar takın.


Idle Heroes Tycoon Hile Apk


Zafer için bir savaşta çevrimiçi olarak birbirlerini PK olarak izleyin! En iyi ödüller için Liderler Tablosunun zirvesine çıkın! now.gg, en popüler Android oyunlarını ve uygulamalarını istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman çalıştırmanıza olanak tanır.


Idle Heroes Tycoon Apk indir


Fabrikalarda seri olarak ürettiğiniz kahramanları canavarları yenmek için kullandığınız, eğlenceli ve oynaması kolay bir boşta RPG'dir. Savaş alanına daha fazla ve daha güçlü kahramanlar göndermek için kazandığınız altınla fabrikalarınızı yükseltin.


Idle Heroes Tycoon indir (MOD, Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Archery Bastions APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar