Penguin Isle Elmas Hileli MOD APK [v1.41.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Penguin Isle Elmas Hileli MOD APK [v1.41.1] 1 Penguin Isle Elmas Hileli MOD APK [v1.41.1] 2 Penguin Isle Elmas Hileli MOD APK [v1.41.1] 3 Penguin Isle Elmas Hileli MOD APK [v1.41.1] 4 Penguin Isle Elmas Hileli MOD APK [v1.41.1] 5 Penguin Isle Elmas Hileli MOD APK [v1.41.1] 6

Penguin Isle Elmas Hileli MOD APK [1.41.1] - Android için son sürümü ücretsiz olarak indirin. Oyuncunun oyundaki görevi, penguenlerimiz için harika bir yaşam ortamı yaratmaktır.


Penguin Isle 1.41.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Bedava Elmas hilesi
  2. Reklamsız

Penguenler, en sevimli ve sevimli görünen hayvanlardan biridir ve bu kuşlar genellikle görünüşleri nedeniyle küçük çocuklar tarafından sevilir. Kanatlıdırlar ama uçmak için değil yüzmek için. Ana yaşam alanları Antarktika'da olduğundan ve ana besin kaynağı balık olduğundan, su altında balık yakalayabilmeleri gerekir. Hatta en iyi casusların yeteneklerine sahip beş pengueni içeren popüler animasyon filmi Madagaskar'a bile girdiler. Kaçınız hayvanat bahçesine gittiniz ve sevimli penguenlere şahit oldunuz? Sevimliliklerinden dolayı onlardan hoşlanan pek çok insan oldu ve o zamandan beri penguenler hakkında oyunlar oynanıyor. Penguin Isle oyununda Penguen yetiştirmek ister misin?


Penguin Isle v1.41.1 MOD APK


Penguenleri tutmak istiyorsanız , üretici Habby'nin Penguin Isle oyununa gelin . Bu, Archero ve Slidey: Block Puzzle oyunları gibi mobil oyunlar için son derece ünlü bir üreticidir . Bu oyuna geldiğinizde Antarktika'daki penguenlerin yaşam tarzına şahit oluyorsunuz. Tüm bir penguen sürüsünün bakıcısı olma hissini yaşayacaksınız. Oyuna geldiğinizde kar ve buz örtüsüyle kaplı soğuk Antarktika'ya geleceksiniz. Oyuncunun tek görevi, penguenler için harika bir yaşam alanı yaratmaktır. Bu basit bir görev ama oyuncunun hayal ettiği kadar basit olmayacak. Oyunda sıcaklık, yemek, alan gibi bir çok şeyle uğraşmanız gerekecek ... Penguen isle para hilesi, son derece büyük bir penguen popülasyonunun yöneticisi olacaksınız. İnsanlara benzer şekilde işleyecekler, penguen topluluğu insan topluluğuyla birçok benzerliğe sahip olacak. Oyunun başında sadece denizde yüzen küçük bir tahtaya sahip olacaksınız. Buz üzerinde yalnız yaşayan birkaç birey olacak, oyuncunun görevi o alanı genişletecek ve daha fazla birey çekecektir. Oyuncu yeterli altına sahip olduktan sonra, bu altını yeni penguenler satın almak için kullanabilirsiniz. Her penguenin, topluluğun mükemmel şekilde çalışmasını sağlamak için farklı görevleri olacaktır. Örneğin, balıkçılar olacak, çiçek yetiştirenler, pirinç, inşaat işçileri… insana benzer.


Penguin Isle Elmas Hilesi


Çalışabilen penguenlere sahip olduğunuzda, sizin için altın yaratmak için çalışırlar. Altını oyunda yaşam alanını genişletmek, daha zor şeyler yapabilmek için yeni bireyler satın almak gibi pek çok şey yapmak için kullanabilirsiniz… Oyunun tarzı yine de Another Idle oyununa benziyor lütfen altın oluşturmak için ekrana art arda dokunun. Penguen toplumunuz yeterince büyüdüğünde, artık buna gerek kalmaz. Çünkü çalıştıkları zaman sizin için kullanabileceğiniz altın da yaratacaktır. Bu noktada işiniz onların gelişimini gözlemlemek ve kaynakları toplumun büyümesi için uygun şekilde kullanmak olacaktır.


Penguin Isle apk hile


Oyuncuların, çalışmaları ve kendilerini geliştirmeleri için yeni bireyler satın alabilmek için çok az zaman harcamaları yeterlidir. Oyuncunun oyunu oynamak için fazla zamanı olmasa ve çevrimdışı olması gerekse bile, yine de sizin için çok çalışacaktır. Oyuncular çevrimiçiyken, sadece yaptıkları altını almaları ve harcamak için altını kullanmaları gerekir. Oyunun oynanışı gün içinde çok fazla boş vakti olmayanlar için çok uygun, sadece biraz vakit geçirmeleri gerekiyor ama yine de oyunu oynamaları gerekiyor.


Penguin Isle APK DAYI


Oyunda sadece penguenler değil, balina, kutup ayıları gibi diğer canlılar da… Oyuncular, yaratık popülasyonlarını çeşitlendirerek çeşitlenip büyümek mümkün. Oyuncunun oyundaki görevi, penguenlerimiz için harika bir yaşam ortamı yaratmaktır. Oyuncular, penguenlerin kazandıkları altını kendileri için tesisler inşa etmek için kullanabilirler. Sıcak Hava Balonu, Kaydırak, Dinlence Merkezi gibi şeyler ... onlar için harika ve ilginç bir yaşam ortamı yaratacak.


Penguin Isle apk İndir


Penguin Isle gerçek bir 3D grafik formatına sahip, oyundaki karakterin karakteri çok basit ama oyunculara gerçek ve harika hissi veriyor. Oyundaki sahneler de basit ama çok canlı bir şekilde tasarlanıyor. Ses açısından oyun, oyuncuların rahatlaması için çok nazik ve melodik şarkılarla oyunculara yumuşak bir atmosfer sunuyor. Oynanış, grafikler, ses ... gibi öğeler, oyunculara harika bir his vermek ve oyun oynarken rahatlamak için birleştirilmiştir.


Penguin Isle indir (MOD, Sınırsız Elmas Hilesi / Reklam Yok)


Bir önceki android oyun Armed Heist APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar