Zombie Hunter Super King Mega Hileli MOD APK [v1.0.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Zombie Hunter Super King Mega Hileli MOD APK [v1.0.1] 1 Zombie Hunter Super King Mega Hileli MOD APK [v1.0.1] 2 Zombie Hunter Super King Mega Hileli MOD APK [v1.0.1] 3 Zombie Hunter Super King Mega Hileli MOD APK [v1.0.1] 4 Zombie Hunter Super King Mega Hileli MOD APK [v1.0.1] 5 Zombie Hunter Super King Mega Hileli MOD APK [v1.0.1] 6 Zombie Hunter Super King Mega Hileli MOD APK [v1.0.1] 7

Zombie Hunter Super King Mega Hileli MOD APK [1.0.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Gizemli bir virüsün bireylerin tehlikeli zombilere dönüşmesine neden olduğu ve gezegenin geri kalanının yavaş yavaş onların kontrolü altında olduğu distopik bir dünyaya götürüleceksiniz.


Zombie Hunter Super King 1.0.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sandık hilesi. Daima Sandığı Düşür
  2. Normal düşmana Boss Chest Bırak
  3. Tanrı Modu
  4. Tek atışta öldürme hilesi

Yoğun hayatta kalma video oyunu Zombie Hunter Super King, oyunculara çok çeşitli silahlar ve tamamlanması gereken birkaç zor hedef sunuyor. Gizemli bir virüsün bireylerin tehlikeli zombilere dönüşmesine neden olduğu ve gezegenin geri kalanının yavaş yavaş onların kontrolü altında olduğu distopik bir dünyaya götürüleceksiniz. 


Zombie Hunter Super King v1.0.1 MOD APK


Zombie Hunter Super King oyununda bir süper kahraman olmak ve zombi ordularıyla savaşmak için, kendinizi son teknoloji silahlarla donatmadan ve kendi özel yeteneklerinizi geliştirmeden önce bir kostüm ve bir zırh takımı giyeceksiniz.


Zombie Hunter Super King Para Hilesi


Askeri karakol, bir ölü asker dalgası tarafından işgal edilecek. Düşmanlarımızı savuşturmada ve bölgemizi savunmada bize yardımcı olmak için özel yeteneklerinizi kullanacağınıza, gelecek nesil savaşçılara güveniyoruz. 


Zombie Hunter Super King Hasar Hilesi


Tamamen yeni bir aksiyon atış oyununun zamanı geldi. Sahne, ilginç beceri temelli özel efektler, güçlü fütüristik silahlar ve sürekli bir ölü düşman akışı ile belirlenir. Günümüzün tüfekleri, el bombası fişekleri, lazerler, mekanize ejderha kılıçları ve top yıldırım fırlatıcıları, bilim kurguda anlatılan geleceğin silahlarına kıyasla çocuk oyuncağı gibi görünecek.


Zombie Hunter Super King Sandık Hilesi


Seçtiği herhangi bir olağanüstü yeteneği kullanma özgürlüğü. Canavarlarla dolu bu garip dünyaya erişmek için C-seviyesinden S-seviyesine kadar çok çeşitli beceri kartları kullanılabilir. Bu kartların bazı örnekleri "ezici", "kızgın", "ölümcül darbe" ve "dağ duvarı tanrıları"dır. 


Zombie Hunter Super King Hile Apk


Şimdiye kadar var olan en iyi kahramanı inşa et. Bu oyunun “Sonsuz Düzeylerde Sonsuz Ceset Gelgitleri” olarak anılmasının bir nedeni var. Basitten zorluya, birkaç düşmanla çok sayıda ve zayıf patronlardan güçlü minyonlara. 


Zombie Hunter Super King Apk indir


Görünüşe göre yakında önemli bir ceset birikimi olacak. Bir seviyeyi tamamladıktan sonra en yüksek puanınız ne kadar yüksekti? Yapabiliyorsanız, en uç noktaya götürün.


Zombie Hunter Super King indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Gunfire Hero APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar