Valor Legends Mega Hileli MOD APK [v20.0.134947]

Puan: 3.75 (Oylar: 4)
Valor Legends Mega Hileli MOD APK [v20.0.134947] 1 Valor Legends Mega Hileli MOD APK [v20.0.134947] 2 Valor Legends Mega Hileli MOD APK [v20.0.134947] 3 Valor Legends Mega Hileli MOD APK [v20.0.134947] 4 Valor Legends Mega Hileli MOD APK [v20.0.134947] 5 Valor Legends Mega Hileli MOD APK [v20.0.134947] 6

Valor Legends Mega Hileli MOD APK [20.0.134947] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oasis topraklarında bir dövüş rol yapma oyunudur. Oyuncular, harika deneyimlerle karanlığın kötü güçleriyle savaşmak zorunda kalacaklar.


Valor Legends 20.0.134947 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Saldırı Hızı Hilesi

Valor Legends Idle RPG, pek çok sevimli tanıdık kahramanla en yeni ve en iyi rol yapma oyunlarından biridir. Karmaşık savaşların üstesinden gelmek için karakterlerinizi benzersiz güçleri ve becerileri ile kontrol etmeniz gerekecek. Millet, değerli varlıklar elde etmek için tüm düşmanları yenmek için kendi krallığınızı ve ekibinizi kuracaksınız. Oyun, oyuncuların keşfetmesi için heyecan verici macera seviyelerine ve çeşitli oyun modlarına sahiptir.


Valor Legends v20.0.134947 MOD APK


Valor Legends Idle RPG, toplamanız ve kendi savaş düzeninizi oluşturmanız için beş farklı gruptan 70'ten fazla kahraman sunar. Aynı zamanda, kahramanların seviyesini yükseltmeli ve onları nihai şövalyeler olmaları için eğitmelisiniz. Kahramanların rakibi otomatik olarak yenmesi için dizilişi kurmanız ve tıklamanız yeterli.


Valor Legends Para Hilesi


Kahramanlar, aktif olmadığınızda oyundan bonuslar veya teşvikler almanız için sizi temsil edecek. Liv, Sinclair, Margaret, Gisela, Catarina, Sota, Sellier ve diğerleri gibi büyük bir kahraman koleksiyonuyla, tüm bu karakterlerin kendi özellikleri vardır ve oyunculara harika duygular yaşatan en iyi dövüş becerilerine sahiptir.


Valor Legends Altın Hilesi


Kendi kahraman takımınızı oluşturarak tüm kötü düşmanlara karşı savaşacaksınız. Böylece, yetkin bir sürücü olmak için en iyi teknik deneyime sahip birçok farklı oyun modunu deneyimleyeceksiniz. Realms of Tales, Mysterious Realms, Land of Departure, Endless Trial gibi oyun modlarını ve size deneyimlemeniz için olağanüstü işlevler sağlayan daha birçok heyecan verici modu içerir. 


Valor Legends Android Oyun Club


Buna ek olarak, oyuncular etkinliklere katılırken birçok zorlukla karşılaşacak ve tercihli ödüller almak ve daha fazla bonus almak için daha güçlü bir kadro oluşturmak için bunların üstesinden gelmeye çalışacak.


Valor Legends Hediye kodu


Valor Legends: Idle RPG size çizgi film tarzında tasarlanmış güzel bir savaş ortamı sunar. Düşmanla savaşmak ve liderlik tablosunun zirvesine çıkmak için kendi takımınızı kuracaksınız. Ek olarak, özel ve ayrıntılı 4×4 ızgara haritasıyla genel savunma ve saldırı dizilişlerini kolayca doğaçlama yapabilirsiniz. 


Valor Legends Hile 2023


Bu iki oluşumla, daha fazla bonus puan kazanmanıza yardımcı olmak için size saldıran her düşmana meydan okuyabilirsiniz.  Oyundaki karakterler ve oyun içeriği, kaliteli animasyonlar ile sevimli ve keskin çizgi film stilleri ile tasarlanmıştır. Bu, bazı canlı ve çekici ses efektleriyle birlikte oyuncuları ilk kez etkileyecektir. Bu şık varlık, oyuncuların en iyi deneyimi yaşamasına yardımcı olacak.


Valor Legends Hile APK


Seviyeleri geçmek için oyuncunun kendi stratejisine sahip olması ve savaşın taleplerini anlaması gerekir. Dövüş karakterini kontrol etmek, kahramanlarınızı güçlü askerlere dönüştürmek için de ustalık becerileri gerektirir. Ancak oyunda önemli olan savaş stratejisine odaklanmanız gerektiğidir.


Valor Legends Apk indir


Yeni şeyler keşfetmek ve kendinize meydan okumak için ek seviyeleri yükseltin. Tüm bunlar, size en ilgi çekici özellikleri sunmak için gerekli oyun bileşenlerini sağlayacaktır. Yeni seviyeler eklemek, oyuncular için genel deneyimi ve görünürlüğü artıracaktır. Beş farklı gruptan 70'den fazla kahramanın yer aldığı Hero's Collection sizi bekliyor. Takımınızı oluşturun ve kahramanları en iyi hale getirmek için seviyelendirin.


Valor Legends indir (MOD, Saldırı Hızı Hilesi)


Bir önceki android oyun Crash Heads APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 4 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar