AirportPRG Para Hileli MOD APK [v1.5.8]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
AirportPRG Para Hileli MOD APK [v1.5.8] 1 AirportPRG Para Hileli MOD APK [v1.5.8] 2 AirportPRG Para Hileli MOD APK [v1.5.8] 3 AirportPRG Para Hileli MOD APK [v1.5.8] 4 AirportPRG Para Hileli MOD APK [v1.5.8] 5 AirportPRG Para Hileli MOD APK [v1.5.8] 6

AirportPRG Para Hileli MOD APK [1.5.8] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Havaalanı operasyonlarını sürdürmek için hava trafiğini ve havaalanı personelini kontrol edin.


AirportPRG 1.5.8 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Oyunda harcadıkça paranız artıyor.
AirportPRG, oyuncuların devasa bir havaalanı işleterek en zengin insanlardan biri olmalarını sağlar. Bildiğiniz gibi, uçak sahibi olanlar gerçekten zengin, kendi havaalanına sahip olanlar ise elbette kat kat daha zengin. Bu güç hissinin tadını çıkarmak istiyor musun, istemiyor musun? Günümüzün en iyi havalimanı simülatöründe zengin olma sürecinin tadını çıkarın. HaugLand ayrıca birçok farklı platformda indirebileceğiniz havalimanı temalı birçok oyunla ünlüdür.


AirportPRG v1.5.8 MOD APK


Bunun gibi herhangi bir strateji oyununda oyuncunun sadece kötü bir başlangıç ​​yapacağı doğrudur. Başlangıç ​​varlıklarınız minimum olacak, yani sadece bir uçuş yolunuz ve küçük bir uçağınız olacak. Bu, bu süre zarfında kazandığınız para miktarının çok az olduğu anlamına gelir. Bir uçuş, bir miktar EXP ile birlikte birkaç jeton veya daha azını geri getirebilir. Ancak, sonraki şeyler daha hızlı gelişecektir, merak etmeyin. İş kurarken herkesin bir çok zorluğu vardır.


AirportPRG Para Hilesi


AirportPRG, benzersiz bir görünümle tasarlanmış çok çeşitli bir havaalanı sistemine sahiptir. Temel olarak, sabit fakat kilitli bir arazi olacaktır. Havaalanınızı genişletmek için yeterli para kazanmanız gerekecek. Birincisi, sadece bir uçağın kalkabileceği bir uçuş yoludur. Daha sonra, karı maksimize etmek için ölçeği büyütebilir ve aynı anda birden fazla uçağı uçurabilirsiniz. Oyuncular, ilk zor dönemi aşarlarsa son derece zengin olacaklar. Bununla birlikte, finansal dengeye ve diğer birçok iş faktörüne de dikkat etmek önemlidir.


AirportPRG Uçak Hilesi


Yukarıda da söylediğim gibi oyunda yeterli para kazanılırsa satın alınabilecek çok farklı şeyler var. Birincisi, havalimanının verimliliğini artırmak için arazi bankasını genişletmektir. Ancak müşterilere hizmet verecek kadar uçağınız yoksa her şey işe yaramaz hale gelir. Bu nedenle oyuncular nakit akışlarını akıllıca kullanmalı, doğru zamanda ve amaca uygun yatırım yapmalıdır. Havaalanını genişletmek için arazi satın almak çok maliyetlidir, bu nedenle yeni uçaklar satın alın ve önce tam kapasitede çalışmasına izin verin.


AirportPRG Hile Apk


Aslında, en son modelleri arıyorsanız, AirportPRG teslim edemez. 1937 – 1947 yılları arasında Prag havaalanının simülasyon oyunudur. 70 yıldan daha eski eski uçak modelleri, havacılık tarihi hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen birçok insan için nostalji duygusu getirecektir. Ayrıca, havaalanının yapısı ve diğer çeşitli binalar aslına uygun olarak yeniden yaratılmıştır. Yavaş yavaş kilidini açmak için kazandığınız parayı kullanmanız gerekecek.


AirportPRG Apk indir


Bu oyundaki insanların görüntüleri minimalist bir şekilde yapılmıştır. Sadece gökyüzünde yoğun uçuşlarla havalimanına akın eden misafirleri görebileceksiniz. Ancak oyundaki uçak koleksiyonu, büyüklüğü ve detayı nedeniyle hayran kalmanızı sağlayacak. Vintage uçaklar, gerçek hayattakilerle aynı tasarımlarla oyunda karşınıza çıkacak. Çalışma şekilleri, transit süresi ve yolcu sayısı da orijinalinin %100 simülasyonudur. Kazandığınız para AirportPRG'de birçok şeye yardımcı olacak.


Airport PRG indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Race Pro APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar