Z.O.N.A Shadow of Lemansk Redux Mermi Hileli MOD APK [v1.00.02]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Z.O.N.A Shadow of Lemansk Redux Mermi Hileli MOD APK [v1.00.02] 1 Z.O.N.A Shadow of Lemansk Redux Mermi Hileli MOD APK [v1.00.02] 2 Z.O.N.A Shadow of Lemansk Redux Mermi Hileli MOD APK [v1.00.02] 3 Z.O.N.A Shadow of Lemansk Redux Mermi Hileli MOD APK [v1.00.02] 4 Z.O.N.A Shadow of Lemansk Redux Mermi Hileli MOD APK [v1.00.02] 5 Z.O.N.A Shadow of Lemansk Redux Mermi Hileli MOD APK [v1.00.02] 6

Z.O.N.A Shadow of Lemansk Redux Mermi Hileli MOD APK [1.00.02] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Şimdiye kadar yaratılmış en sürükleyici oyun dünyalarından birinde keşif ve hayatta kalma korkusunu harmanlayan, destansı, hikaye odaklı bir birinci şahıs kıyamet sonrası nişancı oyunudur.


Z.O.N.A Shadow of Lemansk Redux 1.00.02 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Mermi Hilesi
Atış oyunu türüne tutkusu ve ilgisi olan bir oyuncuysanız, aşağıdaki oyun kesinlikle tam size göre. ZONA Shadow of Limansk Redux, birinci şahıs nişancı ve macera türünde bir rol yapma oyunudur. Bu oyuna adım attığınızda farklı hisler ve duygular yaşayacaksınız. Geçtiğiniz yollardan, önünüzdeki zorluklara elinizdeki silahla üstesinden gelin.


Z.O.N.A Shadow of Lemansk Redux v1.00.02 MOD APK


Z.O.N.A Shadow of Limansk Redux, benzersiz bilim kurgu ve sanal dünya platformuna dayalı olarak AGaming + üreticisi tarafından geliştirilmiştir. Oyunun konusu 2014'ten itibaren başlayacak. Bu süre zarfında, insanların ve binlerce diğer yaratığın Dünyası, unutulmaz bir tarihi olaydan geçmek zorunda kaldı. Bu bir yıkım kıyametiydi. Bu kıyamet, güzel Dünya'yı zehirledi ve onu ölü, vahşi, ıssız bir ülkeye dönüştürdü. Şimdi, Dünya'yı restore etme göreviyle birlikte şans ve hayatta kalma şansı olan sadece birkaç kişi kaldı.


Z.O.N.A Shadow of Lemansk Redux Mermi Hilesi


20 zorlu yıldan sonra, hayatta kalanlar gelişebilmek için ilkel temellerini restore etmiş görünüyorlar. Ama ne yazık ki onlar için 2034'te başka bir kıyamet daha geliyor. Toprakları restore etmeye çalışan insanlar için her şey çok çabuk oldu. Hava kararsız hale geldi ve Dünya'nın sıcaklığı hızla ve belirgin bir şekilde düştü. Şu anda çözüm, hayatta kalmak için herkesin istasyonun bodrum katına inmesi gerektiğidir.


Z.O.N.A Shadow of Lemansk Redux Full Apk


Şimdi, ZONA Shadow of Limansk Redux'un içinde rol oynayacak ve insanların geri kalanını kontrol edeceksiniz, geliştirici ölü, vahşi, korkunç bir sahne yarattı. Bu zor, korkutucu dış etkenlerle yüzleşmenin yanı sıra, oyuncular zehirlenmiş ve dönüştürülmüş insanlarla da uğraşmak zorunda kalacaklar. Şu anki amaçları sizin gibi hayatta kalanların canını almak. Oyunun başında çizilmiş zorlu bir bağlamla karşı karşıya kaldığınızda, buraya adım attığınızda ne yapmanız gerekecek? Çok takıntılı, korkmuş ve korkaklar gibi oyundan çıkmış veya kahramanlar gibi meydan okumaya devam etmiş. Kahraman olmayı seçtiyseniz, silahınızı alın ve sevgili topraklarınızı kurtarmak için önünüzdeki tüm zorlukların üstesinden gelin.


Z.O.N.A Shadow of Lemansk Redux Apk Hile


Yapımcı, gerçek duygularla dolu etkileyici bir hikaye yaratmak için ses ve görüntü kalitesine de çok dikkat etmiş ve önemli yatırımlar yapmıştır. Keskin görüntü kalitesi ve dış şekillendirme, titizlikle yatırım yapılan şeylerdir. Bununla birlikte, modern ses makinelerinin yarattığı gerçekçi ve canlı ses sistemi de genel olarak keyfinize katkıda bulunacaktır.


Z.O.N.A Shadow of Lemansk Redux Apk indir


Kıyametten yeni geçmiş bir dünyada hayata uyum sağlamak zor olacak. Cesur ve yiğit bir insan olduğunuz için dünya insanları gezegeni kurtarmak için sizi bir kahraman olarak seçti. Bu yüzden karakterin rolünü üstlenin, macera yolculuğunuza başlayın ve hedefinize ulaşmak için tüm engelleri aşın.


ZONA Shadow of Lemansk Redux indir (MOD, Sınırsız Mermi Hilesi)


Bir önceki android oyun Car Crusher APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar