Idle Car Clicker Game Para Hileli MOD APK [v0.1.28]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Idle Car Clicker Game Para Hileli MOD APK [v0.1.28] 1 Idle Car Clicker Game Para Hileli MOD APK [v0.1.28] 2 Idle Car Clicker Game Para Hileli MOD APK [v0.1.28] 3 Idle Car Clicker Game Para Hileli MOD APK [v0.1.28] 4 Idle Car Clicker Game Para Hileli MOD APK [v0.1.28] 5 Idle Car Clicker Game Para Hileli MOD APK [v0.1.28] 6

Idle Car Clicker Game Para Hileli MOD APK [0.1.28] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Drift Max Pro'nun yapımı olan bu oyunu denemelisiniz.


Idle Car Clicker Game 0.1.28 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklamları ücretsiz olarak devre dışı bırakma (reklamları görüntülemeden güçlendiriciler almanıza olanak tanır);
  2. Para hilesi paranız harcanmaz.
Idle Car Clicker Game, tanınmış bir yabancı oyun şirketi olan Tiramisu tarafından başlatılan simülasyon araba temalı boşta duran bir mobil oyundur. Oyunda oyuncular, kendi benzersiz ve kişiselleştirilmiş stil arabalarını içten dışa yaratmak için çeşitli makine ve malzemeleri kullanarak araba tasarım ustaları olacaklar.  Idle Car Clicker Game oyununun temel oynanışı inovasyondur ve aynı zamanda ideolojik bir inovasyondur. Oyuncular, farklı oyun modları aracılığıyla havalı arabalarını, kişiselleştirilmiş motosikletlerini, benzersiz şekilli yatlarını ve hatta takdire şayan uzay gemilerini yapmak için oyundaki çeşitli parçaları kullanabilirler.


Idle Car Clicker Game v0.1.28 MOD APK


Buna karşılık, adındaki Tıklama oyunu bir ekran gibidir ve zamanı geciktiren basit bir varoluş haline gelir. İsimle uyuşmayan bir cep telefonu oyunu olarak değerlendirebiliriz. Boşta Araba oyununda, araba fabrikasında bir çok parça toplamalısınız. Gelin ve benzersiz araba modelinizi yapın ve Q versiyonunun yeni tarzında daha fazla araba yapın. Bundan sonra, fabrikanın bulunduğu bir ortamda mükemmel bir itibar ve deneyim elde etmek için daha fazla sipariş alacaksınız. Neşeli ve gerçekçi iş modelini hissedin ve birlikte en iyi otomotiv imparatorluğu olun.


Idle Car Clicker Game 0.1.28 Para Hile Apk


Birçok işletim koşulunu deneyimleyin ve her yerde görülebilen işletim modellerinin geliştirilmesini deneyimleyin; Oyuncular, Q'nun sevimli ve sevimli karakterlerinde yakışıklı ve taze görünümün ve deneyimin tadını çıkarabilirler; Arabanızı farklı bir araba modelinde yapın ve sokak pazarında sürüş simülasyonunu yapın.Az bilinen, ancak video oyuncularından giderek daha fazla fikir birliği alan bir video oyunları kategorisi var. Boşta Oyunlar için durum böyledir. Bu Boşta Kalma Oyunları (veya Arttırma Oyunları) Flash tarayıcı oyunları olarak doğarlar ve oyuncu tarafından özel beceriler gerektirmeme özelliğine sahiptir.


Idle Car Clicker Game Araba Hilesi


Tek ihtiyaçları olan zamandır. Dolayısıyla bu oyuna ait video oyunlarının tek başına oynadığı söylenebilir. Ancak, ilerlemek için uygulanacak stratejilerin seçimi oyuncuya aittir. Tüm Boşta Oyunlar aşağı yukarı aynı şekilde yapılandırılmıştır. Başlangıçta, manuel olarak biriktirmeniz gereken oyun size sunulacak (tıklayarak veya dokunarak). Ardından, yeterli kaynak biriktirdikten sonra, yükseltmeleri satın almaya devam edebilirsiniz. Oyun, bu kaynakları sizin için gittikçe artan bir hızda çıkaracak ve yeni yükseltmeler satın almanıza izin verecektir.


Idle Car Clicker Game Altın Hilesi


Onların gelişiyle birlikte, yeni akıllı telefonlar Idle Games, ikincisinin özellikleri sayesinde Play Store'a girdi. Bu oyunların oynanışı sıkıcı görünebilir. Bununla birlikte, büyüleyici ve eğlenceli olabilirler ve bu mükemmel sonsuz oyunlarda en çok puanı toplamanın zor olacağını garanti ediyoruz. Idle Car Clicker Game oyununda, araba yıkama sahibi olmakla başlayacaksınız. Kasabanıza daha fazla otomobil gelebilmesi için büyüyen binaları ve çevredeki tesisleri yükseltmek, iyileştirmek ve geliştirmek için kritik iş kararları verin. Bu noktadan itibaren araç sayısı ve satışlar artacaktır.


Idle Car Clicker Game Hile Apk


Bu bölüm, Idle Car'ı nasıl kuracağınız ve oynayacağınız konusunda size rehberlik edecektir. İş konusunda tutkulu bir yöneticiyseniz, kendinizi en başından en iyi şirket olarak inşa etmek istersiniz. Idle Car size çok uygun bir oyun olacak. Adım 1: Tarayıcıda, Boşta Duran Araç sürümünü indirmek için bu bağlantıyı ziyaret edin. Ardından, mevcut cihazınızdaki işletim sistemi uygulama mağazasına erişmek için ok simgesine tıklayın, Idle Car'ı telefonunuza indirmek için Yükle'ye tıklayın. Adım 2: İndirme işlemi tamamlandığında, ilk erişildiğinde Idle Car Clicker Game oyununun arayüzü olan Idle Car oynamak için Aç'ı seçin. Oynamaya başladıktan sonra talimatlar alacaksınız.


Idle Car Clicker Game nasıl indirilir?


Arabaların araba yıkama istasyonuna hızlı bir şekilde gelip gitmesine izin vermek için o arabaya tıklayın. Her masada belirli bir deneyim ve para kazandıktan sonra, sonraki öğünlere Yükselt kelimesini göreceksiniz. Karları artırmak ve daha hızlı seviye atlamak için, yan işlerin işini genişletmeniz gerekir. Otopark gibi işleri yükseltebilirsiniz. Masaları geçip 15. masanın kilidini açtıktan sonra artık benzin istasyonunu yönetebileceksiniz ve işletmenizin geliri patlayacak. Idle Car Clicker Game, oyunculara arabalar, motosikletler, yatlar ve hatta uzaya uçan uzay gemileri gibi araçların yaratılmasını sağlayan zengin ve eksiksiz bir endüstriyel sisteme sahiptir. Oyuncuların farklı beyinlerini tatmin etmek için bunları oyunda da uygulayabiliriz.Veri tamamlama araç modeli veritabanında, çeşitli marka ve türden arabaları toplamayı seven oyuncuların ihtiyaçlarını karşılamak için oyuncuların kilidini açmaları için çeşitli araba türleri kilitlenmiştir. Çekirdek yerleştirme oyunu, oyuncuların oyundan çıkmasına bile izin verir. Kesintisiz olarak da inşa edilebilir.


Idle Car Clicker Game indirin (MOD, Para Hilesi / Ücretsiz Ödüller)


Bir önceki android oyun Carrier Landings Pro APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar